Havajské ostrovy z Británie. Letenky od 11 932 Kč

Zpáteční
Před 5 měs

Jak akci využít?

Cenové nesrovnalosti tarifu u aerolinií Air France snižují ceny letenek na libovolný havajský ostrov z Velké Británie, kam se pohodlně dopravíme do 2.000 Kč. Společně s hlavní cenou letenky od 11.932 Kč se dostáváme zhruba na polovic běžné ceny letenek z Prahy.

 • Oahu – letiště Honolulu (HNL)
 • Maui – letiště Kahului (OGG)
 • Kauai – letiště Lihue (LIH)
 • Hawaii – letiště Kona (KOA)

TARIF OPRAVEN: Alternativně jsou dostupné lety z francouzského Marseille, kam však levná doprava je otázkou štěstěny a je tak nutné počítat s letenkami okolo 4 tisíc. Marseille – Honolulu za 12.131 Kč.

Vzhledem k ranním odletům je nutné cestu pojmout společně s návštěvou odletového města, kterým je Manchester, Edinburgh, Birmingham, Glasgow, Belfast či Newcastle. Přípoje naleznete z Prahy i Bratislavy s aeroliniemi Ryanair, easyJet či Jet2. Doporučuji srovnat itinerář, abyste nemuseli být v místě více než 1 noc.

Při výběru letů také dbejte na to, abyste z dostupných variant nevybrali ty, které zahrnují noční přestupy – možností je spousty.

Letenky

Běžná cena: 23 000 Kč
David facepalm
Už nejsou...
Letenky se už bohužel vyprodaly nebo společnost své ceny opravila. Více štěstí při dalším lovu - a nebo si nastav hlídače akčních letenek! :)
 • Manchester - Honolulu
Odkud Manchester Manchester
Kam Honolulu Honolulu
 • Zpáteční letenka
 • Na Listopad - březen
 • 2 přestupy
 • 25 hodin letu

Cena od 11 932 Kč 

Vyhledej letenky od 11 932 Kč

cestujlevne.com

 • Manchester - Kahului
Odkud Manchester Manchester
Kam Kahului Kahului
 • Zpáteční letenka
 • Na Říjen - březen
 • 2 přestupy
 • 27 hodin letu

Cena od 11 932 Kč 

Vyhledej letenky od 11 932 Kč

cestujlevne.com

 • Manchester - Kailua-Kona
Odkud Manchester Manchester
Kam Kailua-Kona Kona
 • Zpáteční letenka
 • Na Listopad - březen
 • 2 přestupy
 • 26 hodin letu

Cena od 11 932 Kč 

Vyhledej letenky od 11 932 Kč

cestujlevne.com

 • Manchester - Lihue
Odkud Manchester Manchester
Kam Lihue Lihue
 • Zpáteční letenka
 • Na Listopad - březen
 • 2 přestupy
 • 26 hodin letu

Cena od 11 992 Kč 

Vyhledej letenky od 11 992 Kč

cestujlevne.com

Ukázka letenek z 01. 07. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 23 000 Kč. Ušetříš přibližně 48 %.

Platnost

Tarif je dostupný do aktualizace ceny.

Termíny

Cestovní období zahrnuje období od 29.10.2017 do 29.3.2018.

Přestup

Dva přestupy vás čekají na několika různých letištích.

Dopravce

Hlavní aerolinkou prodávající tyto letenky je Air France.

Zavazadla

V ceně je příruční i zapsané zavazadlo o maximální hmotnosti 23 kg.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Tohle hledani terminu je strasny, neni mozne si nekde otevrit/vytvorit kalendar dostupnych terminu? :)

Termínu bylo dost, ale v 11 h.

Jakmile je mísí několik tarifů dohromady, je kalendář zbytečný – ten vyfiltruje jen jeden tarif. Tady se pak liší o pár korun a zbytečně bys tak přišel o spoustu jiných termínů.

Avatar uživatele

uz tam skoro nic neni. 17.11 az 5.12..bylo to rychly. skoda

Avatar uživatele

Upozorním při přestupu v CA, že je nutná ETA - peace

Avatar uživatele Petr76

Nekecej, fakt? Kdo by to byl řekl, když Havaj je jeden z padesáti států USA.

Avatar uživatele

Si mimo? On hovori o Kanade ty mudrlant :)

Avatar uživatele Patrik Mihalcin

Zdravim.. je mozny aj open jaw let?

Ano, je, vsak vyskusaj vo vyhladavaci a uvidis.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Tam to bude krásný!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Tam jsi vždycky chtěl!

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království Přílet na letiště Manchester

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království
Průvodce pro letiště Manchester

Zavřít
Ikona pinu
Spojené státy americké Přílet na letiště Honolulu , Kahului , Kona , Lihue

Země, kterou budete buď milovat, nebo nenávidět

Spojené státy americké (USA) jsou demokratickou federativní prezidentskou republikou, jejíž největší část se táhne kontinentem Severní Ameriky od Atlantského oceánu na východě po Tichý oceán na západě. Na severu hraničí pevninská část Spojených států s Kanadou, na jihu s Mexikem. Exkláva USA, Aljaška se svými ostrovy (Aleutské ostrovy), je z velké části obklopena Severním ledovým oceánem, pevninskou hranicí se stýká s Kanadou. 

Dále Spojeným státům náleží ostrovní území v pacifické oblasti tzv. Havajské ostrovy, známé skvělými podmínkami pro vodní sporty. Ke Spojeným státům řadíme také 14 přidružených území, z čehož 5 je obydlených – Portoriko, Guam, Severní Mariany, Americká Samoa, Americké Panenské ostrovy. Občané těchto přidružených oblastí nejsou automaticky občany USA, ale vztahují se na ně některé části americké ústavy. Celkově Spojené státy se svými přidruženými oblastmi zaujímají rozlohu více než 9 639 000 km2 a jedná se tak o třetí největší zemi světa.

Jak značí samotný název USA, jedná se o zemi, která sestává z 50 států a jednoho federálního území se statutem hlavního města – Washington D. C., v němž se nachází sídlo prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia). 

Chystáte-li se do Spojených států poprvé, pravděpodobně míříte buď na západní pobřeží, východní pobřeží, nebo na Havaj. Pokročilí cestovatelé, ti, kteří ve Spojených státech již párkrát byli, vyhledávají oblasti jako Aljaška, jih USA či středozápadní oblast. Ať jedeme kamkoli a třeba podesáté, vždy jsme my, Evropané, zaskočení, jak jsou Spojené státy obrovské, proto své časové možnosti znásobte třemi a pak teprve stihnete vše, co jste si napsali na seznam vašich TOP 10. 

Napsat tento článek nebude nic jednoduchého. Nelze totiž napsat nic, co by dokázalo shrnout, jaké Spojené státy jsou, jací jsou Američané, o Spojených státech nelze říct nic, co by je jednoznačně dokázalo definovat v pár větách. Jedná se o zemi, kterou lze milovat a nenávidět zároveň, kde natrefíte na to nejlepší, a také to nejhorší současného světa, kde pravděpodobně utratíte budget, který měl vystačit i na další cesty, ale vlastně vám to vůbec nebude vadit.

Vztah většiny cestovatelů ke Spojeným státům je rozporuplný, a přesto tam všichni stále dokola s nadšením jezdíme. Mimo stereotypní obrázky, které známe z filmů hollywoodské produkce, můžeme totiž v USA zažít úplně vše – velká města se vším, co nabízí, skvělé treky napříč horami a kempováni v divočině, surfování na vlnách a potápění pod nimi, vyzkoušíte gastronomii celého světa, strávíte hodiny přelety a přejezdy v autech, abyste se pak nemohli vzrušením ani nadechnout, jakmile stojíte a pod vámi leží stovky kilometrů až šest miliónů let starého Grand Canyonu.

Informace, které si můžete přečíst v tomto článku, jsou zejména určeny pro ty, kteří se do USA chystají poprvé. Shrnují základní informace o tom, jak se v USA zorientovat, na co si dát pozor nebo naopak to, co by vám mohlo pomoci.

Průvodce pro Spojené státy americké
Průvodce pro letiště Honolulu
Průvodce pro letiště Kahului
Průvodce pro letiště Kona
Průvodce pro letiště Lihue