Havajské ostrovy z Británie. Letenky od 11 932 Kč

Jak akci využít?

Cenové nesrovnalosti tarifu u aerolinií Air France snižují ceny letenek na libovolný havajský ostrov z Velké Británie, kam se pohodlně dopravíme do 2.000 Kč. Společně s hlavní cenou letenky od 11.932 Kč se dostáváme zhruba na polovic běžné ceny letenek z Prahy.

  • Oahu – letiště Honolulu (HNL)
  • Maui – letiště Kahului (OGG)
  • Kauai – letiště Lihue (LIH)
  • Hawaii – letiště Kona (KOA)

TARIF OPRAVEN: Alternativně jsou dostupné lety z francouzského Marseille, kam však levná doprava je otázkou štěstěny a je tak nutné počítat s letenkami okolo 4 tisíc. Marseille – Honolulu za 12.131 Kč.

Vzhledem k ranním odletům je nutné cestu pojmout společně s návštěvou odletového města, kterým je Manchester, Edinburgh, Birmingham, Glasgow, Belfast či Newcastle. Přípoje naleznete z Prahy i Bratislavy s aeroliniemi Ryanair, easyJet či Jet2. Doporučuji srovnat itinerář, abyste nemuseli být v místě více než 1 noc.

Při výběru letů také dbejte na to, abyste z dostupných variant nevybrali ty, které zahrnují noční přestupy – možností je spousty.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

David facepalm
Už nejsou...
Letenky se už bohužel vyprodaly nebo společnost své ceny opravila. Více štěstí při dalším lovu - a nebo si nastav hlídače akčních letenek! :)
Manchester
Spojené Království
Honolulu
Spojené státy americké

od 11 932 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 2 přestupy 25 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Manchester
Spojené Království
Kahului
Spojené státy americké

od 11 932 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 2 přestupy 27 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Manchester
Spojené Království
Kailua-Kona
Spojené státy americké

od 11 932 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 2 přestupy 26 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Manchester
Spojené Království
Lihue
Spojené státy americké

od 11 992 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 2 přestupy 26 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 01. 07. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 23 000 Kč. Ušetříš přibližně 48 %.

Do kdy akce platí?

Tarif je dostupný do aktualizace ceny.

Na jaké termíny jsou letenky?

Cestovní období zahrnuje období od 29.10.2017 do 29.3.2018.

Jsou během letu přestupy?

Dva přestupy vás čekají na několika různých letištích.

S kým poletím?

Hlavní aerolinkou prodávající tyto letenky je Air France.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční i zapsané zavazadlo o maximální hmotnosti 23 kg.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Tohle hledani terminu je strasny, neni mozne si nekde otevrit/vytvorit kalendar dostupnych terminu? :)

před 8 měs
cali

Termínu bylo dost, ale v 11 h.

před 8 měs
David Eiselt

Jakmile je mísí několik tarifů dohromady, je kalendář zbytečný – ten vyfiltruje jen jeden tarif. Tady se pak liší o pár korun a zbytečně bys tak přišel o spoustu jiných termínů.

Přidat odpověď
před 8 měs

uz tam skoro nic neni. 17.11 az 5.12..bylo to rychly. skoda

Odpovědět
před 8 měs

Upozorním při přestupu v CA, že je nutná ETA - peace

před 8 měs
Avatar uživatele Petr76
Petr76

Nekecej, fakt? Kdo by to byl řekl, když Havaj je jeden z padesáti států USA.

před 8 měs

Si mimo? On hovori o Kanade ty mudrlant :)

Přidat odpověď
před 8 měs
Avatar uživatele Patrik Mihalcin
Patrik Mihalcin

Zdravim.. je mozny aj open jaw let?

před 8 měs
misso

Ano, je, vsak vyskusaj vo vyhladavaci a uvidis.

Přidat odpověď
před 8 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 27%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 22%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 64%
Honem, dokud jsou místa!
Zavřít boční panel
Spojené Království Přílet na letiště Manchester

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království
Průvodce pro letiště Manchester

Zavřít boční panel
Spojené státy americké Přílet na letiště Honolulu , Kahului , Kona , Lihue

Země, kterou budete buď milovat, nebo nenávidět

Spojené státy americké (USA) jsou demokratickou federativní prezidentskou republikou, jejíž největší část se táhne kontinentem Severní Ameriky od Atlantského oceánu na východě po Tichý oceán na západě. Na severu hraničí pevninská část Spojených států s Kanadou, na jihu s Mexikem. Exkláva USA, Aljaška se svými ostrovy (Aleutské ostrovy), je z velké části obklopena Severním ledovým oceánem, pevninskou hranicí se stýká s Kanadou. 

Dále Spojeným státům náleží ostrovní území v pacifické oblasti tzv. Havajské ostrovy, známé skvělými podmínkami pro vodní sporty. Ke Spojeným státům řadíme také 14 přidružených území, z čehož 5 je obydlených – Portoriko, Guam, Severní Mariany, Americká Samoa, Americké Panenské ostrovy. Občané těchto přidružených oblastí nejsou automaticky občany USA, ale vztahují se na ně některé části americké ústavy. Celkově Spojené státy se svými přidruženými oblastmi zaujímají rozlohu více než 9 639 000 km2 a jedná se tak o třetí největší zemi světa.

Jak značí samotný název USA, jedná se o zemi, která sestává z 50 států a jednoho federálního území se statutem hlavního města – Washington D. C., v němž se nachází sídlo prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia). 

Chystáte-li se do Spojených států poprvé, pravděpodobně míříte buď na západní pobřeží, východní pobřeží, nebo na Havaj. Pokročilí cestovatelé, ti, kteří ve Spojených státech již párkrát byli, vyhledávají oblasti jako Aljaška, jih USA či středozápadní oblast. Ať jedeme kamkoli a třeba podesáté, vždy jsme my, Evropané, zaskočení, jak jsou Spojené státy obrovské, proto své časové možnosti znásobte třemi a pak teprve stihnete vše, co jste si napsali na seznam vašich TOP 10. 

Napsat tento článek nebude nic jednoduchého. Nelze totiž napsat nic, co by dokázalo shrnout, jaké Spojené státy jsou, jací jsou Američané, o Spojených státech nelze říct nic, co by je jednoznačně dokázalo definovat v pár větách. Jedná se o zemi, kterou lze milovat a nenávidět zároveň, kde natrefíte na to nejlepší, a také to nejhorší současného světa, kde pravděpodobně utratíte budget, který měl vystačit i na další cesty, ale vlastně vám to vůbec nebude vadit.

Vztah většiny cestovatelů ke Spojeným státům je rozporuplný, a přesto tam všichni stále dokola s nadšením jezdíme. Mimo stereotypní obrázky, které známe z filmů hollywoodské produkce, můžeme totiž v USA zažít úplně vše – velká města se vším, co nabízí, skvělé treky napříč horami a kempováni v divočině, surfování na vlnách a potápění pod nimi, vyzkoušíte gastronomii celého světa, strávíte hodiny přelety a přejezdy v autech, abyste se pak nemohli vzrušením ani nadechnout, jakmile stojíte a pod vámi leží stovky kilometrů až šest miliónů let starého Grand Canyonu.

Informace, které si můžete přečíst v tomto článku, jsou zejména určeny pro ty, kteří se do USA chystají poprvé. Shrnují základní informace o tom, jak se v USA zorientovat, na co si dát pozor nebo naopak to, co by vám mohlo pomoci.

Průvodce pro Spojené státy americké
Průvodce pro letiště Honolulu
Průvodce pro letiště Kahului
Průvodce pro letiště Kona
Průvodce pro letiště Lihue