Indonésie
  1. Akční letenky
  2. Indonésie
  3. Bali

Letenky na Bali

Najdi ty nejlevnější letenky a další nabídky na Bali
s cenami proklatě nízko u pasu
Obvyklá cena letenky
17 000 Kč
Možnost přímého letu
Není
Průměrná délka letu
17 hodin
Kdy nejlépe koupit
2–4 měsíce před odletem

Kolik běžně stojí zpáteční letenky na Bali?

Hledáte–li levné letenky na Bali, nejčastěji narazíte na ceny mezi 16 – 18 tisíci korun za zpáteční letenku s klasickým zavazadlem a jedním rychlejším přestupem. A je jedno, zda chcete odlétat z Prahy, Vídně či jiného letiště.

Ceny se pak mohou snižovat tím, jak omezujete kvalitu spoje.

Například letenky s příručním zavazadlem s KLM či Air France vyjdou obvykle na 14 000 Kč a na stejnou částku vychází také lety s čínskými aerolinkami a 2 delšími přestupy. Vůbec nejnižšími cenami disponuje nízkonákladový dopravce Scoot s odletem z Berlína standardně s cenou do 11 000 Kč s příručním zavazadlem a bez zábavy na palubě či občerstvení.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu na Bali?

Přímé lety na Bali nenajdete ani z České republiky, ale ani z celé Evropy. Minimálně jednomu přestupu se tak stoprocentně nevyhnete.

Pokud hledáte co nejpohodlnější spojení, využijte letů s Qatar Airways, Turkish Airlines, Korean Air a v některých případech i s Emirates. Nabídnou jeden přestup v délce nepřesahující 3 hodiny.

Jak dlouho se letí na Bali?

Doba letu na Bali se bude odvíjet od délky přestupu. Vyberete–li si ty kratší, můžete počítat s cestou trvající 16–18 hodin celkem. U těch nejdelších cest počítejte i s 22 hodinami.

Kde koupit nejlevnější letenky na Bali?

Porovnejte nejen ceny, ale i počet přestupů, časy odletů a váhové omezení zavazadel od všech aerolinek na jedno kliknutí v našem vyhledávači letenek.

Víte–li předem, s jakou leteckou společností chcete letět, zamiřte rovnou na webové stránky dopravců jako klm.com, qatarairways.com či emirates.com.

Kdy jsou letenky na Bali nejlevnější?

Během roku jsou ceny letenek prakticky na stejné úrovni s výjimkou vyloženě turistických špiček. Mezi ty se řadí především letní prázdniny, Velikonoce a Vánoce s Novým rokem. O těchto svátcích počítejte klidně i s 50% přirážkou.

Pokud byste chtěli trávit vánoce v teple, naplánujte si odlet do poloviny prosince s příletem mezi štědrým dnem a koncem roku, nebo až během druhého lednového týdne.

Koupit letenky na Bali doporučujeme 2–4 měsíce před odletem. V případě cest během svátků pak klidně i s více jak 8 měsíčním předstihem.

Na kolik a jaká letišťě se létá na Bali?

Na Bali se létá na 1 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Bali Denpasar.

Průvodce Bali

Praktické tipy k tvé cestě na Bali, včetně 23 míst co navštívit, jak se dopravovat na místě, co ochutnat či čím zaplatit, se dozvíš v průvodci Bali.

Otevřít průvodce
Ubud

Ubud

Nusa Dua

Nusa Dua

Pura Luhur Uluwatu útesy

Pura Luhur Uluwatu

Kuta Beach

+ 20 dalších míst

Letenky do okolních měst

Akční letenky na Bali

Chrám na moři na Bali
ušetříš až 24%
Akce starší 2 týdnů
Klášter na Bali
ušetříš až 20%
Akce starší 2 týdnů
Balijská kultura
ušetříš až 23%
Akce starší 2 týdnů
Byznys třída KLM
ušetříš až 50%
Akce starší 2 týdnů
Pura Segara Ulun Batur
ušetříš až 27%
Akce starší 2 týdnů
Rýžová pole Jatiluwih
ušetříš až 25%
Akce starší 2 týdnů
Langkawi
ušetříš až 32%
Akce starší 2 týdnů
Detail Pura Lempuyang Luhur
ušetříš až 18%
Akce starší 2 týdnů
Pura Tirta Empul
ušetříš až 23%
Akce starší 2 týdnů
Pura Ulun Danu Bratan
ušetříš až 27%
Akce starší 2 týdnů

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?