Indonésie

Letenky na Bali

Letenky přes web aerolinky

Emirates logo sleva
z Prahy, Vídně, Mnichova,..
přes Dubaj
Qatar Airways logo sleva
z Prahy, Vídně, Mnichova,..
přes Dauhá
KLM logo sleva
z Prahy, Vídně, Mnichova,..
přes Amsterdam

Na jaká letiště se létá?

Na Bali se létá na 1 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Bali Denpasar.

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky na Bali?

Hledáte–li levné letenky na Bali, nejčastěji narazíte na ceny mezi 16 – 18 tisíci korun za zpáteční letenku s klasickým zavazadlem a jedním rychlejším přestupem. A je jedno, zda chcete odlétat z Prahy, Vídně či jiného letiště.

Ceny se pak mohou snižovat tím, jak omezujete kvalitu spoje.

Například letenky s příručním zavazadlem s KLM či Air France vyjdou obvykle na 14 000 Kč a na stejnou částku vychází také lety s čínskými aerolinkami a 2 delšími přestupy. Vůbec nejnižšími cenami disponuje nízkonákladový dopravce Scoot s odletem z Berlína standardně s cenou do 11 000 Kč s příručním zavazadlem a bez zábavy na palubě či občerstvení.

Kde koupit nejlevnější letenky na Bali?

Porovnejte nejen ceny, ale i počet přestupů, časy odletů a váhové omezení zavazadel od všech aerolinek na jedno kliknutí v našem vyhledávači letenek.

Víte–li předem, s jakou leteckou společností chcete letět, zamiřte rovnou na webové stránky dopravců jako klm.com, qatarairways.com či emirates.com.

Kdy jsou letenky na Bali nejlevnější?

Během roku jsou ceny letenek prakticky na stejné úrovni s výjimkou vyloženě turistických špiček. Mezi ty se řadí především letní prázdniny, Velikonoce a Vánoce s Novým rokem. O těchto svátcích počítejte klidně i s 50% přirážkou.

Pokud byste chtěli trávit vánoce v teple, naplánujte si odlet do poloviny prosince s příletem mezi štědrým dnem a koncem roku, nebo až během druhého lednového týdne.

Koupit letenky na Bali doporučujeme 2–4 měsíce před odletem. V případě cest během svátků pak klidně i s více jak 8 měsíčním předstihem.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu na Bali?

Přímé lety na Bali nenajdete ani z České republiky, ale ani z celé Evropy. Minimálně jednomu přestupu se tak stoprocentně nevyhnete.

Pokud hledáte co nejpohodlnější spojení, využijte letů s Qatar Airways, Turkish Airlines, Korean Air a v některých případech i s Emirates. Nabídnou jeden přestup v délce nepřesahující 3 hodiny.

Jak dlouho se letí na Bali?

Doba letu na Bali se bude odvíjet od délky přestupu. Vyberete–li si ty kratší, můžete počítat s cestou trvající 16–18 hodin celkem. U těch nejdelších cest počítejte i s 22 hodinami.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců