Dublin Temple Bar

Irský Dublin levně na prodloužené víkendy z Prahy. Letenky od 718 Kč

3 komentáře
2021-08-13T10:39:42+02:00

O akci

Po opravdu dlouhé době se objevují velmi levné zpáteční letenky z Prahy do irského hlavního města Dublin, a to i na prodloužené víkendy od čtvrtka do neděle či od pátku do pondělí. V termínu 8-11.10. je pak dostupný i čistokrevný víkendový termín s odletem v pátek večer a návratem v neděli večer. Koupit však samozřejmě můžete i delší termíny a vyrazit na cesty po Irsku. Letenky za parádních 718 Kč pořídíte zejména na říjnové termíny.

Ubytování je v Irsku poměrně drahé a určitě doporučujeme rezervovat co nejdříve po koupení letenky. Jednodušší hotel v širším centru města pořídíte okolo 1 500 Kč na noc pro 2, klasický 3* v centru pak od 2 000 Kč výš, stejně jako v ostatních turistických lokalitách Irska.

Inspiraci na cestování po Irsku načerpáte v našich průvodcích po IrskuDublinu, které se v následujících týdnech po mém včerejším návratu právě z cestování po Irsku chystám aktualizovat a upravit.

Podmínky cestování

Pro očkované cestovatele a osoby po prodělání nemoci je cestování tam i zpět bez omezení, ostatní se nevyhnou testování, viz detailní informace.

Opatření na místě jsou podobného charakteru jako v ČR, certifikát o očkování nebo negativní test za celý pobyt po mně nikdo nikde nechtěl. Při dálkové cestě vlakem nebo autobusem je nutné mít jízdenku zakoupenou online s předstihu kvůli omezené kapacitě.

  • Ušetříš až 71 % oproti obvyklé ceně 2 500 Kč
  • Hledej v období Říjen
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Prahy na letiště Dublin
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Malé příruční 40x25x20 cm a 5 kg
PRG/Praha
DUB/Dublin
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Dublin.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2021-08-13T10:27:08+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
mikir
před 2 lety

Navrat z Recka 3.8. PCR i PLF kontrola na Rhodosu na gate v Dublinu uz vubec nic jen pas

Na ten cestopis jsem mrknul ,ten okruh se da o hodne vylepsit a cena je zbytecne vysoka i kdyz Irsko nepatri k nejlevnejsim zemim

Rousky jen vevnitr na exponovanych mistech ,jinde uz to tak zhave neni

Avatar uživatele speedy7cz
speedy7cz
před 2 lety

Mám přesně opačnou zkušenost. Do vnitřních prostor restaurací mohou aktuálně jen očkovaní a covid pasy byly kontrolovány vždy načtením QR kódu a kontrolou IDčka. Restaurace zavírají 23:30, vevnitř není dovolená živá hudba a žádné irské obvyklé združování taky zatím neprobíhalo. Bez QR by nás též nepustili do Guiness Storehouse/Jamesona/Teelingu. Venku bez roušek, vevnitř buď chirurgické nebo FFP2.

TH
před 2 lety

a nebo se inspirovat krátkým cestopisem https://www.cestujlevne.com/cest...-dnech-600 :)

letěl bych hned!

Další akce