Kanada

Letenky do Calgary

Na jaká letiště se létá?

Do Calgary se létá na 1 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Calgary.

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do Calgary?

Průměrně pořídíte letenky z Prahy i okolních měst do Calgary kolem 15 000 až 18 000 Kč, většinou bez odbaveného zavazadla v ceně. Cenová úroveň letů z ČR a okolí výrazně neliší. V létě jsou ceny vyšší zhruba o třetinu.

Kde koupit nejlevnější letenky do Calgary?

Srovnejte letenky od nejvýhodnějších v našem vyhledávači a navíc ceny porovnejte přímo na webu aerolinie Condor, na kterou v běžných vyhledávačích nenarazíte.

Kdy jsou letenky do Calgary nejlevnější?

S nejlevnějšími letenkami do Calgary počítejte během zimy, kdy je poptávka nejnižší. Naopak ceny i vysoko přes 20 tisíc Kč jsou obvyklé o letních prázdninách.

Nenechávejte koupi letenek na poslední chvíli, ideální čas je 3-5 měsíců předem. Pokud narazíte na cenu pod 10 tisíc Kč z letiště blízkého ČR, kupujte klidně i s větším předstihem.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do Calgary?

Mezi střední Evropou a Calgary žádné přímé lety nefungují. Nejbližším letištěm s nonstop letem je Frankfurt (Air Canada a Condor). Do Calgary poletíte z Prahy nejčastěji s British Airways přes Londýn, s Air Canada či Condor přes Frankfurt nebo s KLM přes Amsterdam.

Jak dlouho se letí do Calgary?

Z Prahy nebo Vídně nejčastěji poletíte okolo 15 až 19 hodin v závislosti na délce přestupu. Přímý let z Frankfurtu trvá asi 9 hodin.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců