Tramvaj v Lisabonu

Lisabon a Porto během jedné cesty z Katovic. Letenky od 1 410 Kč

11 komentářů
2017-08-22T11:05:04+02:00

O akci

Díky příjemné letenkové konstelaci se můžete z katovického letiště vydat na návštěvu dvou nejzajímavějších a nejvyhledávanějších portugalských metropolí. Nejprve navštívíte město, které symbolizují historické žluté tramvaje a všudypřítomné výtahy a lanovky – elevadory, romantická zákoutí čtvrti Bairro Alto či nedaleká Belémská věž. Za pravým portským vínem se letecky přesunete na sever do města, jenž dalo tomuto vínu jméno. Porto, to není jen víno, ale úchvatné a malebné město v údolí, které budete mít v paměti ještě hodně dlouho.

Nechme těch sladkých řečí, pojďme kupovat letenky. K tomuto výletu budete potřebovat zakoupit celkem čtyři letenky, z nichž dvě zakoupíte u Wizz Airu a další dvě u Ryanairu. Ceny Wizz Air letenek jako vždy uvádíme v rámci členství ve Wizz Discount Clubu, které se i v tomto případě vyplatí zakoupit, pokud jej ještě nemáte. Kolik stojí toto členství, jak jej zakoupit a další nezbytné informace naleznete v naši databázi leteckých společností.

Ubytování v Portugalsku je dostupné a levné!

Letiště v Lisabonu i Portu jsou napojená na metro, doprava do centra města je rychlá, levná a pohodlná. Stále platná je i sleva 90 % na parkování na letišti v Katovicích na parkingu č. 2. Všechny tyto informace naleznete také v průvodcích letišti. TIP: Stačí kliknout na odletové či příletové letiště v seznamu letenek k nákupu!

KTW/Katovice
LIS/Lisabon
Jednosměrná letenky
4 hodin letu (přímý let)
LIS/Lisabon
OPO/Porto
Jednosměrná letenky
1 hodin letu (přímý let)
OPO/Porto
BVA/Paříž
Jednosměrná letenky
2 hodin letu (přímý let)
BVA/Paříž
KTW/Katovice
Jednosměrná letenky
2 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 53 % oproti obvyklé ceně 3 000 Kč
  • Hledej v období listopad a prosinec
  • Čeká tě přestup na letišti Paříž Beauvais-Tille
  • Poletíš s aeroliniemi Wizz Air a Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Jedno příruční maximálních rozměrů 55 x 40 x 23 cm a hmotnosti do 10 kg.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Katovice, letiště Lisabon, letiště Porto, letiště Paříž Beauvais-Tille.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2017-08-22T10:43:48+02:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce