Lowcostem z Drážďan do Miami či Orlanda. Letenky od 7 570 Kč

Zpáteční
Před 11 měs

Jak akci využít?

Nízkonákladová letecká společnost Eurowings nahrává do systému další parádní letenky z blízkých Drážďan na Floridu. Pokud si vystačíte jen s příručním zavazadlem, není nad čem dlouho přemýšlet. Využít můžete letenek do Miami, ideálního místa plážových povalečů, ale i základny pro výlety do okolí od 280 € napříč prodejním obdobím (vyjma letních prázdnin).

Vyrazit můžete ale i do Orlanda, centra zábavy a domoviny největšího a původního Walt Disney World Resort. Letenky na září a říjen seženete za 320 €, což je v případě Orlanda takřka nepřekonatelná cena.

Bude se hodit:

Letenky

Běžná cena: 11 000 Kč
  • Drážďany - Miami
Odkud Drážďany Drážďany
Kam Miami Miami
  • Zpáteční letenka
  • Na Březen - říjen
  • 1 přestup
  • 14 hodin letu

Cena od 7 570 Kč 

Vyhledej letenky od 7 570 Kč

eurowings.com

  • Drážďany - Orlando
Odkud Drážďany Drážďany
Kam Orlando Orlando
  • Zpáteční letenka
  • Na Září - říjen
  • 1 přestup
  • 14 hodin letu

Cena od 8 650 Kč 

Vyhledej letenky od 8 650 Kč

eurowings.com

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 11 000 Kč. Ušetříš přibližně 31 %.

Platnost

Ceny jsou platné do aktualizace či vyprodání.

Termíny

Plánujte cesty dle cílové destinace v průběhu roku.

Přestup

Přestup vás čeká na komfortním letišti Kolín nad Rýnem - Bonn .

Dopravce

Lety operuje low–cost dopravce Eurowings .

Zavazadla

Zdarma si můžete vzít na palubu 8 kg zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 23 cm plus jeden menší osobní předmět velikosti 40 x 30 x 10 cm.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Dobry den, nevite, jestli jsou k dispozici jeste nejake letenky do Orlanda?

Dobrý den Deniso, ano jsou stále dostupné. Jen nám zmizela polovina informací :) už je vše v příspěvku.

Avatar uživatele

Dekuju za rychlou odpoved, Davide. Jeste bych se vas rada zeptala, zda nevíte, jak to chodi u těchto zaoceánských low cost letu. Co se tyče servisu na palabe ATD a zda Je mozno dokoupit zavazadlo? Předem jeste jednou za vadi odpoved az budete mit chvilku..

Avatar uživatele

*jeste jednou dekuju

Servis na palubě je zpoplatněn, dokoupíte na místě nebo předem ve správě vaší rezervace.
Zavazadlo stojí 30 € za směr, tedy 60 € za zpáteční let.

Avatar uživatele wackygirl

Nevíte zda se objeví nějaké fajn letenky za super peníze do Atlanty nebo někde podblíž na začátek července?

Ahoj, to Atlanty moc akcí bohužel nebývá a okolo prázdnin už vůbec ne :(

Avatar uživatele majilkma

Bože taková akce kdyby se objevila na léto do Kanady! Asi nemá cenu na nějakou čekat, že? Proč jen jsem závislá na letních termínech a nemůžu si odletět na jaře třeba :-/

Do Kanady zatím moc nízkonákladovek nelétá, takže v létě spíš ceny od 15.000 výš.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To musíš vidět!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam to bude krásný!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Německo Přílet na letiště Drážďany

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Drážďany

Zavřít
Ikona pinu
Spojené státy americké Přílet na letiště Miami , Orlando

Země, kterou budete buď milovat, nebo nenávidět

Spojené státy americké (USA) jsou demokratickou federativní prezidentskou republikou, jejíž největší část se táhne kontinentem Severní Ameriky od Atlantského oceánu na východě po Tichý oceán na západě. Na severu hraničí pevninská část Spojených států s Kanadou, na jihu s Mexikem. Exkláva USA, Aljaška se svými ostrovy (Aleutské ostrovy), je z velké části obklopena Severním ledovým oceánem, pevninskou hranicí se stýká s Kanadou. 

Dále Spojeným státům náleží ostrovní území v pacifické oblasti tzv. Havajské ostrovy, známé skvělými podmínkami pro vodní sporty. Ke Spojeným státům řadíme také 14 přidružených území, z čehož 5 je obydlených – Portoriko, Guam, Severní Mariany, Americká Samoa, Americké Panenské ostrovy. Občané těchto přidružených oblastí nejsou automaticky občany USA, ale vztahují se na ně některé části americké ústavy. Celkově Spojené státy se svými přidruženými oblastmi zaujímají rozlohu více než 9 639 000 km2 a jedná se tak o třetí největší zemi světa.

Jak značí samotný název USA, jedná se o zemi, která sestává z 50 států a jednoho federálního území se statutem hlavního města – Washington D. C., v němž se nachází sídlo prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia). 

Chystáte-li se do Spojených států poprvé, pravděpodobně míříte buď na západní pobřeží, východní pobřeží, nebo na Havaj. Pokročilí cestovatelé, ti, kteří ve Spojených státech již párkrát byli, vyhledávají oblasti jako Aljaška, jih USA či středozápadní oblast. Ať jedeme kamkoli a třeba podesáté, vždy jsme my, Evropané, zaskočení, jak jsou Spojené státy obrovské, proto své časové možnosti znásobte třemi a pak teprve stihnete vše, co jste si napsali na seznam vašich TOP 10. 

Napsat tento článek nebude nic jednoduchého. Nelze totiž napsat nic, co by dokázalo shrnout, jaké Spojené státy jsou, jací jsou Američané, o Spojených státech nelze říct nic, co by je jednoznačně dokázalo definovat v pár větách. Jedná se o zemi, kterou lze milovat a nenávidět zároveň, kde natrefíte na to nejlepší, a také to nejhorší současného světa, kde pravděpodobně utratíte budget, který měl vystačit i na další cesty, ale vlastně vám to vůbec nebude vadit.

Vztah většiny cestovatelů ke Spojeným státům je rozporuplný, a přesto tam všichni stále dokola s nadšením jezdíme. Mimo stereotypní obrázky, které známe z filmů hollywoodské produkce, můžeme totiž v USA zažít úplně vše – velká města se vším, co nabízí, skvělé treky napříč horami a kempováni v divočině, surfování na vlnách a potápění pod nimi, vyzkoušíte gastronomii celého světa, strávíte hodiny přelety a přejezdy v autech, abyste se pak nemohli vzrušením ani nadechnout, jakmile stojíte a pod vámi leží stovky kilometrů až šest miliónů let starého Grand Canyonu.

Informace, které si můžete přečíst v tomto článku, jsou zejména určeny pro ty, kteří se do USA chystají poprvé. Shrnují základní informace o tom, jak se v USA zorientovat, na co si dát pozor nebo naopak to, co by vám mohlo pomoci.

Průvodce pro Spojené státy americké
Průvodce pro letiště Miami
Průvodce pro letiště Orlando