Lemur

Na Madagaskar v sezóně z Vídně a Prahy. Letenky od 15 956 Kč

15 komentářů
2018-12-06T13:17:00+01:00

O akci

Akční letenky směrem na největší africký ostrov Madagaskar plný unikátní flóry i fauny jsou spíše raritou, než pravidelným úkazem. Pokud byste rádi okusili tuto africkou exotiku, máte příležitost. Z běžné ceny neklesající pod 20 tisíc se dostaneme k 16 tisícům s aerolinkami Air France a KLM v rámci vánoční akce, a to s rychlými přestupy i dvěma zavazadly v ceně.

Cesty lze plánovat od ledna po červen příštího roku, ovšem jak se dočtete v našem průvodci Madagaskarem, vyhněte se období dešťů panujícího od ledna do konce března. Věnujte také pozornost případným rizikům, viz MZV.cz.

Termínů není příliš, pokud byste potřebovali s vyhledáním pomoci, hoďte dotaz do komentářů níže.

  • Ušetříš až 27 % oproti obvyklé ceně 22 000 Kč
  • Hledej v období Od ledna do června 2019
  • Čeká tě přestup na letišti Paříž Charles de Gaulle
  • Poletíš s aeroliniemi Air France
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jsou příruční i 2 odbavená zavazadla každé do 23 kg
VIE/Vídeň
TNR/Antananarivo
Zpáteční letenky
14 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
TNR/Antananarivo
Zpáteční letenky
14 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Antananarivo, letiště Praha.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2018-12-06T12:36:44+01:00

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Petr
před 4 lety

Přátelé jak to tady čtu nevím jestli se mám smát či brečet. Včera jsem se z Madagaskaru vrátil a pokud člověk dodržuje zásady bezpečného cestování /jako ostatně všude/ je to bezpečná země plná opravdu přátelských lidí. Pokud posloucháte rady průvodce, bez kterého je to mnohem komplikovanější, nehrozí vám větší riziko než kdekoliv jinde v chudších zemích. Byla oblast kde nám důrazněji nedoporučoval jezdit, právě kvůli přepadávání turistů, tak jsme tam prostě nejeli a šmitec. Nenechte se prosím zastrašit zprávami v novinách a kdejakými bludy, je to pořád ještě nádherná země kterou stojí za to vidět ...bohužel už tam toho moc nezůstalo takže čím dříve tím lépe. Ještě bych si dovolil reagovat na komentář Quida - proboha chlape snad si nemyslíš že by měl David varovat před každou kravinou co se kde může stát. Jsme tady snad společenství svéprávných lidí a je na každém jestli se rozhodne někam jet nebo zůstane po přečtení MZV sedět doma .-)

Pokud budete někdo potřebovat praktické rady z naší cesty, nebo třeba tip na výborného průvodce, rád pomohu na mailu : petr.machal@seznam.cz

Avatar uživatele
Martin Kaminský
před 4 lety

Byli jsme v říjnu 2016 na Madagaskaru a vše naprosto v pohodě. Je ale potřeba přemýšlet, co vše je rozumné dělat a co už ne.

Máme skvělé průvodce, jeden mluví i česky a navíc je lékař. Můžeme doporučit - martin@kaminsky.cz. Pár fotek a povídání pro tip na cesty je na http://kaminsky.cz/foto/madagaskar/galerie/

Avatar uživatele Daniela _2
Daniela _2
před 4 lety

Manžel byl před necelým rokem skoro dva měsíce na Madagaskaru a vše naprosto v pořádku, neměl pocit žádného ohrožení. Teď jsme přijeli po měsíčním treku po Zanzibaru, kde nás přepadli s mačetou. Závěr je, že jsme přišli o fotoaparát a kameru, nemáme žádné fotky. Máme ale obrovský zážitek s místní policií a justicí. K mému překvapení během týdne zloděje chytla, odsoudila a nám dokonce vrátili fotoaparát. Vše jen za příspěvek 300.-Kč na benzín do policejního auta. Jen kamera je v propadlišti dějin. Škoda jen, že jsme se snažili kontaktovat naší ambasádu a tak dělala 14 dní mrtvého brouka (jo odeslala sms s otázkou co potřebujeme). Závěr. Dávat si pozor vždy a všude

Avatar uživatele
Quido
před 4 lety

To varovani je dost na miste a podle me bys ho mel uvest Ty sam, Davide.

V pripade, ze se tam Cechovi neco stane, i prestoze je varovani na strankach Min. zahranici, pojistovna na 99% nezaplati ani korunu. Treba ta nejvetsi to ma primo v podminkach uvedeno...

Avatar uživatele
Ivan
před 4 lety

Kamarád kaktusář jezdí na Madagaskar s přestávkami od revoluce. Teď mi říkal, že už nikdy nepojede - bezpečnostní situace opravdu špatná, loupeživé gangy nejdřív střílí a až pak zkoumají, co vám můžou ukrást. Nejezdit!

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Určitě před každou cestou kamkoliv doporučuji přečíst a kriticky zvážit rizika https://www.mzv.cz/jnp/cz/encykl...index.html

Ale odmítám bulvární tvrzení o tom, jak mě po výstupu z letadla někdo popraví.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 4 lety

Nevšiml jsem si, ze by Ivan někde psal o vražděni na letišti. Na jeho příspěvku opravdu neshledávám nic bulvárního. Upozorňuje na riziko,které tam momentálně je.

Avatar uživatele dolphi
dolphi
před 4 lety

Tohle mi neprijde zrovna do pohody: Copy & Paste: Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje dbát zvýšené opatrnosti při cestování po západním pobřeží Madagaskaru.

V úseku Morondava, což je turisty oblíbená destinace, kde se vyskytují baobaby, po silnici do vesnice Belo sur Mer došlo k ozbrojenému přepadení českých turistů.

Pokud je to možné, doporučuje se uvedenému úseku vyhnout.

Avatar uživatele
Ivan
před 4 lety

Nepíšu sem nikdy žádné panikařské příspěvky. Ten můj kamarád kaktusář je opravdu zkušený traveller a má toho za sebou dost, ale v případě téhle poslední návštěvy byl opravdu zděšený. Mimochodem si i snadno vygooglíte, že v r. 2013 tam dav vesničanů upálil dva francouzské turisty, které podezíral ze smrti malého chlapce. Myslím, že to opravdu není destinace pro někoho, kdo si prostě řekne "Jé, Madagaskar. Máňo, jedem!"

Avatar uživatele
Dan
před 4 lety

Já bych doporučil vyhnout se i Václavskému náměstí. I tam bylo přepadeno spoustu turistů a krádeže jsou na denním pořádku :-)

Avatar uživatele tramin
tramin
před 4 lety

A určitě se vyhněte Bratislavské ulici v Brně po setmění.Místní tam splývají s tmou :-)

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 4 lety

Tramine.Ty jsi opravdový vtipálek. A ano mas pravdu. Bratislavské je lépe se v noci vyhnout. To ví každý brnak. A ano i v Praze je to v noci někde nebezpečné a v pruvodcich se to dá dočíst, ale nemyslím si, ze je na ministerstvu varování tak jako v případě Madagaskaru.

Avatar uživatele
kryšpín
před 4 lety

A pořád je tam zvýšené riziko nákazy dýmějovým morem? Podle webu ministerstva zahraničních věcí je to stále aktuální a všem Čechům doporučuje se registrovat do systému DROZD https://drozd.mzv.cz/

Jakub Langer
před 4 lety

Prosim, muze nekdo informovat, kde a za kolik ziskat vizum na Madagaskar? Dekuji ....

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Aktuální info od cestovek je 25 € po příletu do Antananariva nebo na Nosy Be.

Další akce