Sandefjord

Na skandinávský venkov z Katovic. Letenky od 498 Kč

0 komentářů
2017-05-04T10:25:58+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Zatímco včera jsme vás informovali o výhodných letenkách z Prahy do Stavangeru a Bergenu, dnes si posvítíme na cenově lákavější nabídku určenou pro obyvatele Moravskoslezského kraje. Zpáteční letenky z Katovic do norského Sandefjordu či švédského Nyköpingu se po čas léta pohybují od 500 Kč do 700 Kč za zpáteční let!

V kombinaci s tím, že parkování v Katovicích seženete s 90% slevou určenou pro české SPZ, je letní cesta do Skandinávie doslova za hubičku.

Nejnižší ceny ve výši 78 polských zlotý dosáhnete se členstvím Wizz Discount club, které pokud nemáte, zakoupíte během nákupu letenky, a to za 900 Kč pro 2 osoby.

Akčních letenek využijete jak k cestám do blízkých metropolí (Sandefjord–Oslo a Nyköping–Stockholm), tak i spíše pro treky po okolí. Obě letiště jsou totiž umístěna na skandinávském venkově a sotva opustíte halu letiště, nacházíte se v překrásné severské přírodě.

Před nákupem doporučuji zkontrolovat celkový rozpočet za pomocí našich průvodců Norskem a Švédskem. Pokud nebudete kempovat, celkové náklady se dramaticky navýší.

KTW/Katovice
NYO/Stockholm
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
KTW/Katovice
TRF/Oslo
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 67 % oproti obvyklé ceně 1 500 Kč
  • Hledej v období Do Sandefjrodu seženete nejvíce termínů v červnu, do Nyköpingu pak v červenci.
  • Poletíš s aeroliniemi Víc tipů, jak ušetřit s nákupem letenky třeba s Wizz Discount Club najdete v našem průvodci aerolinkou Wizz Air.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je pouze malé příruční zavazadlo s rozměry maximálně 42x32x25 cm, větší příruční za poplatek 250 Kč a odbavené do 23 za 1.200 Kč v jednom směru.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Katovice, letiště Stockholm Skavsta, letiště Oslo Sandefjord.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2017-05-04T07:12:19+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce