Capri

Neapol a její krásné okolí z Prahy do června. Letenky od 1 128 Kč

6 komentářů
2023-04-04T08:39:39+02:00

O akci

Dnešní akci společnosti Wizz Air z Prahy do Neapole využijete nejen k prozkoumání 3. největšího města v Itálii, ale zejména jeho nádherného okolí. Zpáteční letenky stojí 1 128 Kč, resp. 722 Kč s WDC. Dostupné termíny jsou tyto:

  • 20. - 27.4.
  • 9. - 11.5.
  • 18. - 25.5.
  • 13. - 17.6.
  • 13. - 20.6.

Objevte ostrovy Capri a Ischia, vypravte se na úchvatné Amalfitánské pobřeží nebo navštivte Vesuv s Pompejemi. Se všemi destinacemi vám pomůžou naši průvodci:

Jedinou nevýhodou je brzký ranní odlet v 6:00 zpět. Jak se dostat v noci na letiště nebo kde se ubytovat poblíž se dozvíte v průvodci po letišti Neapol.

  • Ušetříš až 62 % oproti obvyklé ceně 3 000 Kč
  • Hledej v období Duben až červen
  • Poletíš s aeroliniemi Wizz Air
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je malé příruční 40x30x20 cm

Kde koupit

PRG/Praha
NAP/Neapol
Zpáteční letenky
2 hodiny letu (přímý let)
Wizz Air logo
1 128 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Neapol.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2023-04-04T08:39:39+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Olga
před měs

Ad Karel: ale no tak, předevčírem letenky do Larnaky, letenka 630 wizz priority 915. Letenka do Catanie to samé. A členství mám a ano, byla jsem přihlášená. A jinak, já neremcám a na týden dokážu odjet bez kufru. Informace byla pro ty, kteří často nelétají a ne pro místní remcaly, kteří na všem hledají mouchy. Zajímalo by mě, jestli ti nejvíc chytří vytáhli někdy vůbec zadek od pc. 

Tady je opravdu lepší nic nepsat.

Avatar uživatele
Olga
před 2 měs

Je potřeba podotknout, že WIZZ klub je fajn, ale jen do té doby, než potřebujete kufr. Při ceně 915 za kabinový je cena letenky nezajímavá, i když na první pohled je 722 korun fajn.

Avatar uživatele Ala
Ala
před 2 měs

Pár dnů v evropském městě zvládne spousta lidí bez kufru a pro ně jsou tyhle levné letenky super. Že se u nízkonákladovek za kufr připlácí, to je celkem všeobecně známá informace.

Avatar uživatele Karel
Karel
před 2 měs

915 Kč jsem nikde nezaznamenal. Priority kabinovka (velké plus malé zavazadlo) vychází levněji a to jsem ji navíc zkusmo zadal bez členství.
A upřímně, čím dál víc by mě zajímalo, jaká je tedy ta správná, zajímavá cena letenek. Lítáme za pár stovek přes celou Evropu, ale pořád bude někdo remcat, jak ta zavazadlová politika nízkonákladovek je vlastně pomalu tourist trap.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před měs

Nic si z toho nedělej Olgo. Všem prostě není dáno. Zlatý mikir. 
Jinak já koupil OS přelom červen - červenec na týden za 2,8 tis. Vím, že odletím, větší kabinové v ceně a odlety po obědě a ne v 6 hod ráno. 

Avatar uživatele Alena Svobodová
Alena Svobodová
před měs

/facepalm Opravdu? O mrtvých jenom dobře.

Další akce