Source d'Argent

V sezoně z Milána na tři ostrovy v Indickém oceánu. Letenky od 9 995 Kč

4 komentáře
2018-01-18T19:11:10+01:00

O akci

Za dobrodružnou výpravou do útrob tropických ostrovů v Indickém oceánu, pohodovou plážovou dovolenou nebo třeba na svatební cestu lákají akční tarify Turkish Airlines z milánského letiště Malpensa. Zvýhodněnou cenovkou se chlubí hned tři ostrovní státy – Seychely, Mauricius a Madagaskar.  Cestovat můžeme od září do prosince 2018, tj. v jednom z nejvhodnějších období. Času na plánování navíc budeme mít dostatek, což je výhoda. Při výběru letenek můžete místy bojovat s offline tarify, kdy se zobrazená nabídka ukáže jako nedostupná, nicméně dostupných termínů je stále hodně. Bude-li první nedostupná, druhou a další už v pohodě koupíte.

Nad výhodností letenek se nemusíme dlouze rozmýšlet. Odlet z Milána jdou vždy vybrat ve večerních hodinách, naopak návraty zpět jsou nejpozději po poledni. To znamená, že se nemusíme stresovat s žádným nocováním v Miláně, z Prahy sem létají hned dvě aerolinky – easyJet a ČSA – obě dvakrát denně za ceny kolem 1.200 až 1.400 Kč za zpáteční let, na kupování přípojů je ale času dost.

Započítáme-li všechny přípoje a vystačíme-li si s příručním zavazadlem (vzhledem k přískokům z Prahy), třeba v případě Seychel se dostaneme na cenu kolem 11.500 Kč.

MXP/Milán
SEZ/Mahé
Zpáteční letenky
15 hodin letu (1 přestup)
MXP/Milán
MRU/Port Louis
Zpáteční letenky
16 hodin letu (1 přestup)
MXP/Milán
TNR/Antananarivo
Zpáteční letenky
19 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 43 % oproti obvyklé ceně 17 500 Kč
  • Hledej v období Září – prosinec 2018, odlety nejpozději 11.12., návraty nejpozději 31.12.
  • Čeká tě přestup na letišti Rychlé přestupy na letišti Istanbul.
  • Poletíš s aeroliniemi Do Indického oceánu se přiblížíte s Turkish Airlines.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jsou hned dvě odbavená zavazadla, každé z nich do 23 kg, počítejte však s low-cost přískoky z Prahy, kde je zdarma jen příručák.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Milán Malpensa, letiště Mahé, letiště Mauritius Seewoosagur Ramgoolam, letiště Antananarivo.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-01-17T14:20:17+01:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce