V sezoně z Milána na tři ostrovy v Indickém oceánu. Letenky od 9 995 Kč

  • ...
  • Akční letenky
  • V sezoně z Milána na tři ostrovy v Indickém oceánu. Letenky od 9 995 Kč

Jak akci využít?

Za dobrodružnou výpravou do útrob tropických ostrovů v Indickém oceánu, pohodovou plážovou dovolenou nebo třeba na svatební cestu lákají akční tarify Turkish Airlines z milánského letiště Malpensa. Zvýhodněnou cenovkou se chlubí hned tři ostrovní státy – Seychely, Mauricius a Madagaskar. Cestovat můžeme od září do prosince 2018, tj. v jednom z nejvhodnějších období. Času na plánování navíc budeme mít dostatek, což je výhoda. Při výběru letenek můžete místy bojovat s offline tarify, kdy se zobrazená nabídka ukáže jako nedostupná, nicméně dostupných termínů je stále hodně. Bude-li první nedostupná, druhou a další už v pohodě koupíte.

Nad výhodností letenek se nemusíme dlouze rozmýšlet. Odlet z Milána jdou vždy vybrat ve večerních hodinách, naopak návraty zpět jsou nejpozději po poledni. To znamená, že se nemusíme stresovat s žádným nocováním v Miláně, z Prahy sem létají hned dvě aerolinky – easyJet a ČSA – obě dvakrát denně za ceny kolem 1.200 až 1.400 Kč za zpáteční let, na kupování přípojů je ale času dost.

Započítáme-li všechny přípoje a vystačíme-li si s příručním zavazadlem (vzhledem k přískokům z Prahy), třeba v případě Seychel se dostaneme na cenu kolem 11.500 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Milán
Itálie
Mahé
Seychely

od 9 995 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 15 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Milán
Itálie
Port Louis
Mauricius

od 11 295 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 16 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Milán
Itálie
Antananarivo
Madagaskar

od 11 541 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 19 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 17. 01. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 17 500 Kč. Ušetříš přibližně 43 %.

Do kdy akce platí?

Platí do 7. února nebo vyprodání míst ve třídě U.

Na jaké termíny jsou letenky?

Září – prosinec 2018, odlety nejpozději 11.12., návraty nejpozději 31.12.

Jsou během letu přestupy?

Rychlé přestupy na letišti Istanbul Atatürk.

S kým poletím?

Do Indického oceánu se přiblížíte s Turkish Airlines.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně jsou hned dvě odbavená zavazadla, každé z nich do 23 kg, počítejte však s low-cost přískoky z Prahy, kde je zdarma jen příručák.

Co podniknu v destinaci?

Seychely, Mauricius, Madagaskar

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Dobrý den , prosím dají se sehnat nějaké open -jaw letenky milán réunion , mauricius - Milán ? :) díky za tip kde hledat :)

Odpovědět
před 25 dny
Petr Zoubek

Koupeno, Mauricius na přelom listopad-prosinec za 11.273,-. Jestli máte někdo nějaké tipy, co určitě nevynechat, prosím napište. Jedeme s přítelkyní ve dvou "alá romantika" :-)...diky

před měs

Rhumerie Chamarel, Le Sept Cascades, Šnorchlování v Blue Bay a Trou aux Biches, západ slunce ve Flic en Flacu a restaurace Zub Express ve Flic en Flacu. Doporučuji půjčit si auto a projet ostrov - především Flic en Flac + Tamarin, severozápad pod Grand Baie a pak východ okolo Poste Lafayette. Každá část ostrova má svá specifika.

před měs
Avatar uživatele Petr Zagora
Petr Zagora

Čest Petře, taky to sleduješ :-).My jsme teď na Filipínách, před vánoci v USA ...tak teď zase musím trochu makat ;-) uvidím co bude v polovině roku kluci to hlídají :-) :-)

Přidat odpověď
před 29 dny
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 27%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 19%
To musíš vidět!
ušetříš až 64%
Honem, dokud jsou místa!
Zavřít boční panel
Itálie Přílet na letiště Milán Malpensa

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie
Průvodce pro letiště Milán Malpensa

Zavřít boční panel
Seychely Přílet na letiště Seychely

Panenský ráj na zemi zvaný Seychely

Seychely (anglicky Seychelles) se nacházejí uprostřed Indického oceánu přibližně 1 500 km západně od afrického pobřeží. Nejbližší sousedící zemí je 800 km na jih vzdálený Madagaskar.

Dlouhá staletí izolovaný kus pevniny byl objeven teprve v 18. století francouzskými mořeplavci, kteří dali základy dnešní podobě a kultuře země. Dnes již samostatný stát je vyhledáván cestovateli pro své naprosto úchvatné zátoky, ty nabídnou klid a jedinečná panoramata s azurovým mořem a žulovými útesy.

Průvodce pro Seychely
Průvodce pro letiště Seychely

Zavřít boční panel
Mauricius Přílet na letiště Mauricius Sir Seewoosagur Ramgoolam

Perla Indického oceánu

Mauritius je malý ostrůvek o rozloze 1.865 km2 nacházející se v blízkosti Madagaskaru a Reunionu.

Na původně neosídleném ostrově, který dnes čítá více než milion obyvatel, se postupně vystřídali Portugalci, Holanďané, Francouzi a Angličané. Turisty země láká především na pláže s bílým pískem a průzračně modrým mořem a na pohodovou atmosféru, která je cítit na každém kroku.

Průvodce pro Mauricius
Průvodce pro letiště Mauricius Sir Seewoosagur Ramgoolam

Zavřít boční panel
Madagaskar Přílet na letiště Antananarivo Ivato

Země lemurů a Malgašů

Madagaskar (anglicky Madagascar) je čtvrtý největší ostrov a osmá nejchudší země na světě. Sám sebe nazývá Repoblikan'i Madagasikara. Leží v Indickém oceánu 400 km od Afrického pobřeží a 600 km od ostrova Mauricius. Díky své izolovanosti se zde vytvořila a udržela značně endemická fauna a flora. Vzhledem k odlehlosti ostrova je potřeba si pro návštěvu vyhradit alespoň dva týdny.

Průvodce pro Madagaskar
Průvodce pro letiště Antananarivo Ivato