Velký výprodej s Volotea po celé Evropě. Letenky od 479 Kč

Zpáteční
Před 6 měs

Jak akci využít?

Volotea je na našem portálu známa spíše díky extrémním akcím v podobě 1 či 5 eurových letenek, které však mají vždy dostupné pouze v jednom směru a tak nezbývalo nic jiného, než se spokojit s multi–city kombinací nebo doufat v další akci opačným směrem.

V dnešní akci jsou ceny zpátečních letenek do tradičních destinací férové, ale ne šokující (38 – 58 €). Oproti tomu na letos nově vzniklých linkách nakoupíte zpáteční letenky po 18 €. Tak či onak, vyplatí se neváhat – příležitostí a hlavně dostupných míst v uvedené ceně není nikdy mnoho.

 • Praha – Benátky za 38 € / 1.000 Kč
 • Praha – Bordeaux za 58 € / 1.529 Kč
 • Praha – Marseille za 58 €
 • Praha – Nantes za 58 €
 • Praha – Toulouse za 38 €
 • Vídeň – Nantes za 18 € / 479 Kč
 • Mnichov – Asturias za 18 € (pouze 22.–29.9. a 6.–10.10.)
 • Mnichov – Mykonos za 48 € (pouze 15.–18.9.)

Všechny letenky rezervujete na volotea.com bez nutnosti členství. Největší dostupnost termínů je po čas podzimu, výjimkou však nejsou ani prázdninové víkendy.

Jako vždy nezapomeňte, že akci lze využít k eurotripům a seskládat více letenek do jedné cesty. Např. Praha–Benátky–Nantes–Praha, Praha–Marseille—Štrasburk–Nice–Rennes, Nantes–Praha či to vzít přes Francii až na Kanárské ostrovy. Možností je mnoho.

Letenky

Běžná cena: 2 500 Kč
 • Praha - Benátky
 • Zpáteční letenka
 • Na Červenec - březen
 • 0 přestupů
 • 2 hodiny letu

Cena od 1 000 Kč 

Vyhledej letenky od 1 000 Kč

volotea.com

 • Vídeň - Nantes
Odkud Vídeň Vídeň
 • Zpáteční letenka
 • Na Červenec - březen
 • 0 přestupů
 • 2 hodiny letu

Cena od 479 Kč 

Vyhledej letenky od 479 Kč

cestujlevne.com

 • Mnichov - Asturias
Odkud Mnichov Mnichov
Kam Asturias Asturias
 • Zpáteční letenka
 • Na Září - říjen
 • 0 přestupů
 • 3 hodiny letu

Cena od 479 Kč 

Vyhledej letenky od 479 Kč

volotea.com

Ukázka letenek z 06. 06. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 2 500 Kč. Ušetříš přibližně 81 %.

Platnost

Nejlevnější letenky se zpravidla vyprodají během jediného dne.

Termíny

Dostupnost je po čas celého roku, nejvíce na podzim a v zimě.

Dopravce

Tipy a naše rady k zavazadlům a odbavení si přečtěte zde Volotea.

Zavazadla

V ceně jsou 2 kusy příručních zavazadel – první s max rozměry 55 x 40 x 20 cm a druhé 35 x 20 x 20 cm.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Díky chlapci,nakombinovala jsem si za par ecek Santorini pres cervencove svatky,uz jsem si myslela,ze se zadne akce nedockam ;)

Lenko, pro inspiraci – jaký je to routing? :)

Avatar uživatele

Nemůžu na uvedených stránkách na odkazu najít let do Benátek. (Z Prahy)

Když si zadáte odlety z Prahy, Benátky jsou na seznamu destinací hned na prvním místě (Venice).

Super, díky moc! Praha - Bordeaux od 29/9 do 2/10 za 50.88 EUR (cestu zpět jsem kupoval za 21.88EUR v minulé akci, teď se to podařilo slepit s cestou tam).

Avatar uživatele

Je mi jedno, kdy poletím, jak mám zadat třeba do Benátek Best offers?

Zrovna Volotea ukazuje termíny po měsíci – proklikejte nadcházejících 6 měsíců a máte to :)

Avatar uživatele

Dakujem chlapci, ide sa v oktobri do Nantes :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Hurá za zážitky!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

Tam chceš!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Itálie Přílet na letiště Benátky Marco Polo

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie
Průvodce pro letiště Benátky Marco Polo

Zavřít
Ikona pinu
Rakousko Přílet na letiště Vídeň

Ideální na víkend, ještě lepší na týden

Málokdo by nevěděl, kde leží Rakouská republika. Mimo České republiky a Slovenska sousedí na severu s Německem, na západě s Lichtenštejnskem a Švýcarskem, na jihu s Itálií a Slovinskem a na východě s Maďarskem.

Rakousko není jen Vídeň. Objevte nádherná jezera, překrásné hory, hrady, zámky a v neposlední řadě nespočet historických měst v čele s Grazem, Lincem a Salzburgem.

Země vás okouzlí i v čase vánočním, kdy se napříč celým Rakouskem konají vyhlášené a svařeným vínem provoněné vánoční trhy. Po Novém roce vyrazte do rakouských Alp na skvělé lyžování v místních lyžařských střediscích.

Průvodce pro Rakousko
Průvodce pro letiště Vídeň

Zavřít
Ikona pinu
Francie Přílet na letiště Nantes Atlantique

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie
Průvodce pro letiště Nantes Atlantique

Zavřít
Ikona pinu
Německo Přílet na letiště Mnichov

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Mnichov

Zavřít
Ikona pinu
Španělsko Přílet na letiště Asturias

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko
Průvodce pro letiště Asturias