Kapské Město

Z Brna i Prahy až k Mysu Dobré naděje. Letenky od 12 910 Kč

2 komentáře
2018-02-06T13:41:10+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Díky spolupráci Ethiopian Airlines se železničními dopravci můžete podniknout nejlevnější cestu do jedné z nejlepších exotických destinací na poznávání, tedy Jižní Afriky. Zatímco většina akčních letenek míří do Johannesburgu na severu země, který je vhodným výchozím bodem do Krugerova parku nebo Dračích hor, dnes vás zavedeme až na samý jih afrického kontinentu do Kapského Města, kam běžně letenky z Česka startují na 15 tisíc korunách. 

Jižní části země nabídnou kromě samotného Kapského Města a Mysu Dobré naděje také úchvatné scenerie světoznámé Garden Route nebo vinařské oblasti v okolí, více napoví náš průvodce Jižní Afrikou.

Odjezdy můžete zvolit z brněnského a pražského hlavního nádraží, v celkové ceně je zahrnuta zpáteční jízdenka na vlak až na letiště i letenka. V ČR nastoupíte na spoj Railjet, se kterým dojedete na vídeňské hlavní nádraží. Tam už jen přeskočíte na letištní vlak mířící přímo k terminálu. Vždy vyberte takové vlakové spojení, které vám poskytne minimálně 2 hodiny na přestup z vlaku na letadlo, na zpáteční cestě bohatě bude stačit hodina.

K procestování Jižní Afriky křížem krážem lze využít i open-jaw letenky s příletem do Kapského Města a odletem z Johannesburgu za 12.658 Kč.

BRQ/Brno
CPT/Kapské město
Zpáteční letenky
20 hodin letu (2 přestupy)
PRG/Praha
CPT/Kapské město
Zpáteční letenky
22 hodin letu (2 přestupy)
  • Ušetříš až 19 % oproti obvyklé ceně 16 000 Kč
  • Hledej v období Od března do června a od září do října.
  • Čeká tě přestup na letišti Jednou budete přestupovat z vlaku na letadlo ve Vídeň, další kratší přestupy na letišti Addis Abeba, vízum není potřeba.
  • Poletíš s aeroliniemi Poletíte jednou z nejmodernější aerolinek Ethiopian Airlines, na vídeňské letiště vás dopraví České dráhy v ceně.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně letenky jsou dvě odbavená zavazadla na osobu, každé z nich do 23 kg (+ standardní příruční).
  • Odhal naše tipy - průvodce po Jihoafrická republika.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Brno, letiště Kapské město, letiště Praha.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-02-06T14:03:52+01:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce