Z Drážďan na Floridu včetně Vánoc. Letenky od 6930 Kč

Spojené státy americké
Zpáteční
Před 12 dny

Jak akci využít?

Německá nízkonákladová aerolinka Eurowings vypouští do světa další várku levných letenek z Drážďan na Floridu během celého podzimu a části zimy. Vystačíte-li si jen s příručním zavazadlem, což není při cestě na slunnou Floridu nic těžkého, dlouho se neorzmýšlejte. Odpočiňte si na Miami Beach, ale určitě se vydejte i na výlety po okolí, ideální půjčeným autem. Cape Canaveral, Národní park Everglades, Key West nebo do originálního Disneylandu v Orlandu.

Na několik termínů v září, listopadu a prosinci poletíte za cenu 260 € / 6.930 Kč, během celého podzimu však není sebemenší problém narazit na letenky za 280 € / 7.460 Kč. Vyrazit můžete i přes Vánoce, konkrétně v termínu 7. - 28. prosince.

Jak moc je tato akce výhodná?

  • Běžná cena je 11 000 Kč . Ušetříš přibližně 37 %.
  • Podobná akce se objeví 4× do roka.
  • Místa zmizí cca během jednoho až dvou dní.

Akční letenky

Běžná cena: 11000 Kč
  • Drážďany - Miami
Odkud Drážďany Drážďany
Kam Miami Miami

Cena od 6930 Kč

Vyhledej letenky od 6930 Kč

eurowings.com

Ukázka letenek z 12. 04. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Od září do prosince 2017.

Přestup

Pohodlný přestup vás čeká na komfortním letišti Kolín nad Rýnem - Bonn.

Dopravce

Lety operuje dceřinný low–cost dopravce Lufthansy Eurowings.

Zavazadla

Zdarma si můžete vzít na palubu 8 kg zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 23 cm. Klasické odbavené do 23 kg stojí 30 € za směr.

Naše tipy

Bude se hodit:

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Je nějakej rozdíl v místech,když si vemu Basic a nebo smart ? U smart píšou preferred place :D

Rozdíl není. Znamená to, že v tarifu Smart lze vybrat běžná sedačka při rezervaci zdarma. V tarifu Basic je výběr sedačky zpoplatněn 20 € (u okna nebo v uličce), pokud to člověk nevyžije, nic nezaplatí, ale systém mu přidělí náhodné místo.

Plus je tam jídlo a kufr v ceně.

Avatar uživatele

Dobrý den. Dá se sehnat letenka za 7000 v srpnu / v září? co koukám, nějak se mi nedaří najít dobrý termín :(. Moc děkuji za pomoc.

Bohužel podobné termíny bývají standardně o 50-100 % dražší.

V září za uvedenou cenu například 12.-19., 5.-12., případně 12.-24... V srpnu se opravdu s dobrou cenou počítat nedá.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Spojené státy americké Přílet na letiště Miami  

Země, kterou budete buď milovat, nebo nenávidět

Spojené státy americké (USA) jsou demokratickou federativní prezidentskou republikou, jejíž největší část se táhne kontinentem Severní Ameriky od Atlantského oceánu na východě po Tichý oceán na západě. Na severu hraničí pevninská část Spojených států s Kanadou, na jihu s Mexikem. Exkláva USA, Aljaška se svými ostrovy (Aleutské ostrovy), je z velké části obklopena Severním ledovým oceánem, pevninskou hranicí se stýká s Kanadou. 

Dále Spojeným státům náleží ostrovní území v pacifické oblasti tzv. Havajské ostrovy, známé skvělými podmínkami pro vodní sporty. Ke Spojeným státům řadíme také 14 přidružených území, z čehož 5 je obydlených – Portoriko, Guam, Severní Mariany, Americká Samoa, Americké Panenské ostrovy. Občané těchto přidružených oblastí nejsou automaticky občany USA, ale vztahují se na ně některé části americké ústavy. Celkově Spojené státy se svými přidruženými oblastmi zaujímají rozlohu více než 9 639 000 km2 a jedná se tak o třetí největší zemi světa.

Jak značí samotný název USA, jedná se o zemi, která sestává z 50 států a jednoho federálního území se statutem hlavního města – Washington D. C., v němž se nachází sídlo prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia). 

Chystáte-li se do Spojených států poprvé, pravděpodobně míříte buď na západní pobřeží, východní pobřeží, nebo na Havaj. Pokročilí cestovatelé, ti, kteří ve Spojených státech již párkrát byli, vyhledávají oblasti jako Aljaška, jih USA či středozápadní oblast. Ať jedeme kamkoli a třeba podesáté, vždy jsme my, Evropané, zaskočení, jak jsou Spojené státy obrovské, proto své časové možnosti znásobte třemi a pak teprve stihnete vše, co jste si napsali na seznam vašich TOP 10. 

Napsat tento článek nebude nic jednoduchého. Nelze totiž napsat nic, co by dokázalo shrnout, jaké Spojené státy jsou, jací jsou Američané, o Spojených státech nelze říct nic, co by je jednoznačně dokázalo definovat v pár větách. Jedná se o zemi, kterou lze milovat a nenávidět zároveň, kde natrefíte na to nejlepší, a také to nejhorší současného světa, kde pravděpodobně utratíte budget, který měl vystačit i na další cesty, ale vlastně vám to vůbec nebude vadit.

Vztah většiny cestovatelů ke Spojeným státům je rozporuplný, a přesto tam všichni stále dokola s nadšením jezdíme. Mimo stereotypní obrázky, které známe z filmů hollywoodské produkce, můžeme totiž v USA zažít úplně vše – velká města se vším, co nabízí, skvělé treky napříč horami a kempováni v divočině, surfování na vlnách a potápění pod nimi, vyzkoušíte gastronomii celého světa, strávíte hodiny přelety a přejezdy v autech, abyste se pak nemohli vzrušením ani nadechnout, jakmile stojíte a pod vámi leží stovky kilometrů až šest miliónů let starého Grand Canyonu.

Informace, které si můžete přečíst v tomto článku, jsou zejména určeny pro ty, kteří se do USA chystají poprvé. Shrnují základní informace o tom, jak se v USA zorientovat, na co si dát pozor nebo naopak to, co by vám mohlo pomoci.

Průvodce pro Spojené státy americké
Průvodce pro letiště Miami