Z Katowic do dánského Billundu a Legolandu od konce října až do léta 2026. Letenky od 1 140 Kč

Akci sepsal Veronika Vrbová
2025-08-07T18:12:58+02:00 1 komentář
Legoland v Billundu -62 %

O akci

Z Katowic se můžete s leteckou společností Wizz Air vydat přímým letem do dánského Billundu za 198 PLN. Tato výhodná cena platí téměř nepřetržitě od 27. října 2025 až do srpna 2026. Létá se třikrát týdně – v pondělí, středu a pátek.

Billund je známý především díky ikonickému Legolandu, jednomu z největších a nejstarších zábavních parků v Evropě.

Park není otevřen celoročně ani každý den, proto doporučujeme ověřit aktuální otevírací dobu na legoland.dk. V roce 2025 bude Legoland uzavřen od 3. do 28. listopadu a každoročně také během ledna až března.

Zajímavé sezónní akce:

  • Halloweenská Monster Party: 3. října – 2. listopadu
  • Vánoce v Legolandu: 29. listopadu – 31. prosince

Pokud vás zábavní park neláká, můžete využít přílet do Billundu k objevování jižního Dánska.

Půjčení auta přímo na letišti vychází například od pátku do pondělí na cca 4 500 Kč.

Další tipy pro plánování cesty:

Před cestou

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Katovice, letiště Billund.

Tento článek může obsahovat affiliate odkazy, ze kterých může náš redakční tým získat provizi, pokud na odkaz kliknete. Viz naše stránka s Reklamními zásadami.

Hlídač akčních letenek

Nejlepší nabídky vydrží zpravidla jen pár hodin. Dáme ti vědět ihned, jakmile se objeví

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce