Z Vídně do mexického Cancunu s odbaveným zavazadlem. Letenky od 10 785 Kč

Jak akci využít?

Na zimní výlet do Mexika za koupáním, šnorchlováním, ale i poznáváním po stopách Mayů a Aztéků, můžete vyrazit z Vídně. Tarify společnosti Iberia, ale i Air Canada a United (o pár stokorun dražších) navíc zcela výjimečně obsahují i odbavené zavazadlo do 23 kg zdarma. Zvažujete-li zimní dovolenou v teple a neradi se omezujete jen do příručního zavazadla, podobných nabídek už letos nemusí být mnoho... 

Nejlevnější letenky za 10.787 Kč / 416 € do letoviska Cancun na poloostrově Yucatán jsou dostupné v prosinci, na přelomu ledna a února a dále pak v březnu. Až do dubna se však ceny pohybují kolem 12.000 Kč, což je stále velmi dobrá nabídka.  Zhruba o tisícikorunu víc pořídíte i cestu do hlavního města Mexico City, zvolit můžete i open-jaw lety s příletem do Mexico City a odletem z Cancunu či naopak.

Zatímco lety s Iberií jsou všechny směřovány přes Madrid, u mírně dražších letů s Air Canadou nebo United přes USA nebo Kanadu pamatujte na nutnost vyřízení povolení ESTA, resp. ETA v případě Kanady.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Vídeň
Rakousko
Cancun
Mexiko

od 10 785 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční 2 přestupy 22 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Letenky
Vídeň
Rakousko
Mexico City
Mexiko
Cancun
Mexiko
Vídeň
Rakousko

od 10 785 Kč

Vyhledej letenky
Open-jaw 2 přestupy 22 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Vídeň
Rakousko
Mexico City
Mexiko

od 11 653 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 18 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 23. 11. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 15 000 Kč . Ušetříš přibližně 28 %.

Do kdy akce platí?

Do aktualizace tarifu O.

Na jaké termíny jsou letenky?

Nejlevněji v první půlce prosince, v druhé půlce ledna a v březnu.

Jsou během letu přestupy?

Vždy dva přestupy v Madrid Barajas a Mexiko Benito Juaréz. U letů do Mexico City jen jeden přestup ve Španělsku.

S kým poletím?

Iberia

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.

Co podniknu v destinaci?

Mexiko

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máte prosím někdo zkušenosti s taxi v Cancunu? Díky.

před 3 měs

Je dobre zvolit Uber ;)

před 3 měs

Ahoj, doprava z letiste je dramaticka :) Letiste je klidne, ale po prvnim zavanu tepla kdyz clovek vyleze z terminalu (kdyz clovek jeste slysi hlasy volajicich agentu v terminalu ruznych autopujcoven) te venku privitaji taxikari. Nechteji smlouvat a drzi si svoji taxu. Pokud platis kartou mas slevu, pokud cash v US dolarech tarif vychazi 1usd = 16 pesos (02/2018). Cena nas z terminalu kam prileta AeroMexico nas (2 dospele os.) stala na hotel Hampton Inn cca 32usd. Citili jsme se prijemne/bezpecne, vse ok.

před 3 měs

Zalezi zda chces do Cancunu nebo primo do Tulum. Existuje moznost koupit si listky na webu ADO - jak do centra Cancunu (30min) tak do Tulum (1,5 hod). Web akceptuje cz karty - placeno visa electron, od RFB.

Přidat odpověď
před 3 měs

Jen drobnost k vyhledávači letenek: Zkoušel jsem hledat letenky, ale přestože jsou uvedeny ve výpisu hledání, při kliku na některé se zobrazí hláška "Je nám líto, vámi zvolená nabídka již není dostupná. Vyberte prosím jinou."

Proč se zobrazují ve výpisu možností?

před 3 měs
Kryštof Hájek

To je dáno rozdílnými přístupy jednotlivých aerolinek. Některé nahrávají pouze offline tarify, jejichž dostupnost se ověří až v druhém kroku po kliknutí na výběr konkrétní letenky.

Přidat odpověď
před 3 měs

Diky moc za upozorneni , koupen business v breznu do CUN uspora 900 € / letenka

před 3 měs

Jaka je standardni cena v C z Vidne? Ja nachazim cenu 40k s KLM. Dekuji moc za info.

Přidat odpověď
před 3 měs
Vašek Smoček

Je prosím nějaká možnost, jak mít více času než 19hod. v NYC? Termín odletu z Cancunu 10.2.2019. Děkuji

před 3 měs
Kryštof Hájek

Bohužel za tuto cenu není - tarif stopovery neumožňuje.

Přidat odpověď
před 3 měs

Hezký večer, zkuste Cancun i z Bruselu za 7.500-8.800,- Kč, s Deltou, kufrem a 1x přestupem na JFK/nebo Atlanta, termíny leden i únor, další jsem nezkoušela. :-)

Odpovědět
před 3 měs

Ahoj, našel sem v termínu 22.1. až 12.2. s Air Canada, na přestupech v Torontu je ale jen hodina 35minut a zpět v Montrealu dokonce hodina 10. Předpokládám, že o zavazadla se nemusím starat. I tak, není to málo na přestup? Dá se to stihnout? Díky

Odpovědět
před 3 měs

Hezký den. Prosím, je jedna z těchto variant (je mi jedno jestli Cancun nebo Mexico City) možná i v termínu od 1.1.2018 s návratem nejpozději 14.1. dopoledne do Vídně? Hledám to, ale nenacházím... Díky moc!

před 3 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den, bohužel ne, v lednu pouze od druhé poloviny.

před 3 měs

Díky moc za odpověď! :)

Přidat odpověď
před 3 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 57%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 56%
Tam chceš!
ušetříš až 57%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 66%
Tam jsi vždycky chtěl!
4135 starších akcí
Zavřít boční panel
Rakousko Přílet na letiště Vídeň

Nejrychlejší doprava do centra města (za 16 minut) je vlakem „City Airport Train“ (CAT) . Ve městě zastavuje na stanici Wien-Mitte, která je v pěší docházkové vzdálenosti od historického centra Vídně. Vlaky jezdí od 5:30 do 23:30 a jízdenka stojí 12 € (zpáteční 19 €).

Levnější způsob cesty do centra je městská železnice S-Bahn, konkrétně linka S7. Ta jezdí rovněž do centra (stanice Wien Mitte), pokračuje dál na Floridsdorf, na druhou stranu ke slovenským hranicím do obce Wolfsthal. Vybrané spoje přímo jezdí i na hlavní nádraží. Interval činí 10–30 minut, cesta do centra trvá 25 minut a jízdenka stojí 4,20 €, resp. 4,60 € skupinová pro dva. Pokud máte jízdenku za 5,80 € pro kalendářní den, resp. za 8 € na 24 hodin, je nutné si při cestě na letiště dokoupit lístek pro zónu mimo Vídeň za 1,80 €. První spoj z centra jede ve 4:19, poslední spoj z letiště pak 0:15.

Dopravu s vybranými místy v centru zajišťují i expresní letištní autobusy "Vienna Airport Bus", s jednotnou cenou 8 €, resp. 5 € u spojení Flixbusu k autobusovému nádraží Erdberg, viz mapa níže. Detailní jízdní řády a spoje na webu flughafenbus.wien.

Na letiště je i stanice dálkových vlaků, jimiž se přímo dostanete například na vídeňské hlavní nádraží (4,20 €), do Lince, Salcburku nebo Mnichova.

Celonoční doprava na letiště neexistuje.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1vwqHd83-TDxhR2K-wPddv46vtzg]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Rakousko
Průvodce pro letiště Vídeň

Zavřít boční panel
Mexiko Přílet na letiště Cancun

Oficiální dopravu do Cancunu a Playa del Carmen obstarávají autobusy společnosti ADO. Rezervaci jízdenek můžete provést online na ado.com.mx.

Cancun: spoje vyjíždí od terminálu 1 každých 30 minut 8:00 do 0:30, v opačném směru jede první autobus ve 4:30 a následně v půlhodinovém intervalu od 7:00 do 23:00 s vloženými posilovými spoji. Cesta zabere půl hodiny a za jízdenku zaplatíte 86 pesos. Konečná stanice je na centrálním autobusovém nádraží v centru Cancunu.

Playa del Carmen: autobusy jezdí každých 20 až 30 minut od 8:30 do 23:50 ve směru z letiště a od 4:30 do 22:30 ve směru na letiště. Jízdenka stojí 208 pesos a cesta trvá hodinu.

Běžná cena taxi se pohybuje okolo 700 pesos.

Průvodce pro Mexiko
Průvodce pro letiště Cancun

Zavřít boční panel
Mexiko Přílet na letiště Mexiko Benito Juaréz

Do centra města jezdí od obou terminálů autobusová linka číslo 4. Autobus objíždí celé historické centrum, zastavuje u autobusového nádraží San Lazaro i vlakového nádraží Buenavista. Přímo na letiště bez nutnosti přestupu jezdí pouze varianta linky "Ruta Norte".

Autobusy jezdí každých 15 minut od 4:30 do 0:00, jízdenka stojí 30 pesos / 37 Kč plus 10 pesos za kartičku, na kterou můžete dobíjet další jízdenky. Koupíte je v automatu u východu z terminálu, při cestě z centra pak na každé zastávce, platit lze pouze hotovostí, automaty nevrací! Pokud zaplatíte 200 pesos, nahraje se vám na jízdenku 190 pesos (10 je cena kartičky) a nelze nijak vrátit skutečně projetou cenu. Cesta do centra zabere půlhodinku.

Metro linky 5 zastavuje pouze u terminálu 1 (stanice Terminal Aérea) a nejezdí do centra města.

Některé meziměstské autobusy zastavují přímo u obou letištních terminálů, nejčastější (několikrát denně) spojení má letiště s městy Cuernavaca, Córdoba, Toluca, Querétaro nebo Puebla.

Průvodce pro Mexiko
Průvodce pro letiště Mexiko Benito Juaréz