Fuerteventura Cofete

Za předvánočním klidem na Kanárské ostrovy z Berlína. Letenky od 785 Kč

5 komentářů
2018-11-21T19:14:06+01:00

O akci

Vyměňte hektické shánění dárků na poslední chvíli, nákupní centra navštivte ještě v listopadu a na advent se vydejte za ostrovní pohodou a teplejším počasím. Evergreen letošního podzimu, totiž kanárské ostrovy Fuerteventura a Lanzarote, jsou opět k mání z berlínského letiště Tegel za 15 € jedním směrem, tedy za 30 € / 785 Kč zpáteční. K dispozici je velký počet termínů v průběhu první půlky prosince, a to jak kratších, tak na týden a více. Ačkoliv z berlínského letiště Schönefeld jdou sehnat i mírně levnější letenky (celkem za 20 €), volte k odletu právě letiště Tegel. Lety z něj jsou operovány leteckou společností Laudamotion, která stále nabízí dvě příruční zavazadla zdarma. Poslední termín je dostupný také z Vídně.

Ačkoliv je prosinec na Kanárech poměrně exponovaným obdobím, ubytování v apartmánech seženete cca 1.100 Kč na noc pro dvě osoby, půjčení auta pak vyjde na dvě tisícovky za týden.

Dopravu na ranní odlet vyřeší noční Flixbus, který zajíždí přímo na letiště Tegel za 549 Kč, zpět pak máte dost času využít levnější Regiojet z autobusového nádraží za 390 Kč.

  • Ušetříš až 48 % oproti obvyklé ceně 1 500 Kč
  • Hledej v období Prosinec
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Berlína na letiště Lanzarote a Fuerteventura.
  • Poletíš s aeroliniemi Laudamotion
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně letenky 2 příruční zavazadla: 55x40x20 cm a 35x20x20 cm, větší z nich bude u gatu zdarma posláno do podpalubí.
TXL/Berlín
FUE/Fuerteventura
Zpáteční letenky
5 hodin letu (přímý let)
TXL/Berlín
ACE/Lanzarote
Zpáteční letenky
5 hodin letu (přímý let)
VIE/Vídeň
ACE/Lanzarote
Zpáteční letenky
4.5 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Berlín Tegel, letiště Fuerteventura, letiště Lanzarote, letiště Vídeň.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-11-21T12:27:16+01:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele petar
petar
před 5 lety

Takže pořád 2 malá zavazadla. Díky

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Je to tak :) jen to jedno se odevzdává před nástupem.

Avatar uživatele petar
petar
před 5 lety

Dotaz: koupil jsem díky Vám letenky z Berlin Tegel na Mallorcu s Laudamotion . Dvě příruční zavazadla platí i na tomto letu? Našel jsem zatím pouze toto: Laudamotion – V ceně letenek je pouze příruční zavazadlo (rozměry nejsou uvedeny, ale počítejte s rozměry jako u Ryanairu) akorát že max. hmotnost je jen 6 kg. Můžete poradit bo poslat odkaz, co tedy platí? Děkuji Petar

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Platí to co je výše uvedené :) https://www.cestujlevne.com/lete...audamotion

Kryštof Hájek
před 5 lety

Dobrý den, platí to, co je zde: https://www.cestujlevne.com/lete...udamotion, viz screen z rezervace Laudamotion: https://imgur.com/KM6B3pY

Další akce