Toto je poslední článek, který vydáváme u příležitosti blížícího se redesignu portálu Cestujlevne.com. Pokud jste ty minulé přečetli a těšíte se na změny, které jsme poodhalili, bude se vám tento článek moc líbit.

V článku vás totiž čeká jedna velká lákavá příležitost a překvapení.

Změna je život

Pokud jste minulé články nečetli, tady je vše nejdůležitější v 5 větách:

1) Cestujlevne.com se brzy změní, aby vám kromě úspory za letenky umožnilo také naplánovat úžasnou výpravu a pak se podělit o své zážitky s ostatními.

2) Budujeme pro vás šikovnější fórum, vyparádili jsme hlídače akcí, nabušili akční letenky novými informacemi, ale zároveň ponechali vše, co tu rádi a často používáte.

3) Čeká vás tuna jedinečných praktických informací o letištích a aerolinkách přehledně sepsaných naším týmem tak, abyste se mohli na svou cestu důkladně připravit.

4) Můžete se těšit na ručně a s láskou k cestování zpracované průvodce destinacemi psané lidmi, kteří země na vlastní pěst projeli a zamilovali si je.

5) Svůj cestovatelský svět budete poprvé konečně moci proměnit v profil, který ukáže ostatním vaše dobrodružství a výpravy v celé jejich kráse prostřednictvím map a cestopisů.

Takové bude nové Cestujlevne.com. Většina změn přijde již během pár týdnů. Ty další na sebe nenechají dlouho čekat. Možná o tom všem píšeme až bláznivě nadšeně – je to jednoduše tím, že žijeme vaším cestováním. Každá z 2.000.000 návštěv každý měsíc je pro nás důvodem to tak mít. Věříme, že tohle nadšení vám brzy pomůže splnit si další cestovatelské sny.

Připravte se, vyrážíme

Jako první zpřístupníme beta verzi stránek omezenému počtu lidí. Najdete v ní průvodce destinacemi, vylepšené fórum a akční letenky, základní cestovatelský profil, unikátní databázi letišť a aerolinek a nový hlídač letenek.

Během 2 týdnů beta verzi spolu s vámi otestujeme a na základě vaší zpětné vazby stránky ještě vyladíme. Pak nové Cestujlevne.com otevřeme všem.

Mezitím přidáme další průvodce a rozšíříme funkce cestovatelského profilu a jeho administrace.

Nakonec přidáme možnost vytvářet nádherné cestopisy s itineráři, mapami, galerií a články. Vaše inspirativní cestopisy budou propojené s jednotlivými destinacemi, a tak získáte během pár dní tisíce čtenářů.

Tím v našem úsilí neskončíme. Zásobujete nás dalšími nápady – mobilní aplikace, akce zaměřené na lodní dopravu, platforma pro hledání spolucestovatelů … Máme je sepsané a víme, že v budoucnu si mnohé z nich najdou svou cestu na Cestujlevne.com.

Vše má svůj čas. A právě teď je ze všeho nejdůležitější jedno.

Naše překvapení – vaše pozvánka k testování beta verze nových stránek.

Otestuj nové Cestujlevne.com!

Prvních 200 z vás, kteří se zaregistrují, budou mít během následujících 2 týdnů možnost probrouzdat si nové stránky a dát nám zpětnou vazbu. Zajímá nás všechno – co vám chybí, co nefunguje, čemu nerozumíte, co můžeme ještě vylepšit.

Kdo zaváhá, bude si muset počkat. Tak myš připravit a hurá na to!

Chci otestovat beta verzi Cestujlevne.com – kapacita naplněna, už se není možné registrovat.

Děkujeme. Testerům i všem ostatním, kteří nám pomáhají udělat z těchto stránek to nejlepší, čím mohou být. Těšíme se na vaše nápady. Na viděnou do velké otevíračky.

Za digitální agenturu Argo22 a Cestujlevne.com napsal Ondra, cestovatel jako vy.

Avatar uživatele Jaroslav Thraumb
Jaroslav Thraumb

Registraci jsem nestihl, ale kdyby bylo ještě jedno volné místo, mohu vám sepsat komplexní analýzu portálu z pohledu on-line marketéra. Snad mám za ta léta celkem perfekcionisticky kritický náhled na některé prvky, kterých si třeba běžný uživatel na první pohled ani nevšimne. Tak kdyby byl zájem, jsem k dispozici.

Avatar uživatele petrbudac
petrbudac

už se nemůžu dočkat na novinky!!

Leoš Literák

Škoda že připomínky zatím nebyly vyslyšeny. Třeba ten design, statický obrázek zabírá půlku obrazovky mobilu.

Ondra Machart

Ahoj Leoši, neboj, víme o všech připomínkách a nápadech :) Jen máme omezený počet rukou, a tak jsme přednostně opravili to nejzávažnější, například ve fóru. Dneska se dostaneme ke statickému obrázku v bočním panelu, aby nepřekážel. Každopádně děkujeme moc za feedback!

Radim

Zatím se mi to líbí, jen mám dotaz. Náhledy letenek nebudou?

Ha. Díky! :-) Náhled bude, dokonce tam i je, ale když jsme posledně předělávali vzhled, tak tohle zřejmě uteklo. Opravíme.

Avatar uživatele vendor.vel
vendor.vel

redesign = větší a agresivnější reklama

Reklamních ploch ubylo tak o 60%...

Avatar uživatele anton11
anton11

alternative facts :D

Radim

Byl jsem natěšený a vyplnil formulář o registraci. Bylo napsáno, že přijde aktivační odkaz na mail a nic nepřišlo. Kde je chyba?

Nepřišel mail do spamu?

Radim

Přišel a nedošlo mi to. Díky :)

jakob

Mi nepřišel. A už jsem se pak ani nebyl schopný přihlásit. Počkám si na ofiko spuštění :) Beztak toho máte teď sami dost.

Avatar uživatele srneceek
srneceek

uz jdu na to :D jen teda jsem chtel zacit vyplnovat formular a jaxi ho nevidim?

Jaký formulář? :) jen se regni a pak kdykoliv během projíždění webu použij žárovku vpravo dole ;) díky.

Avatar uživatele kouby
kouby

Tak se těším! :-)

Virus
Koronavirus COVID-19 a cestování: aktuální doporučení a zákazy
David Eiselt 2020-03-02T12:10:00+01:00 173 komentářů

Až do posledního okamžiku jsme doufali, že se situace okolo nového virového onemocnění COVID-19 zlepší nebo že se alespoň nebudou zavádět drastická cestovní omezení. Dne 12. března byl ale vydán 30…

Mezinárodní očkovací průkaz
Mezinárodní očkovací průkaz
David Eiselt 2020-02-28T12:17:00+01:00 6 komentářů

Co je to očkovací průkaz asi nikomu vysvětlovat nemusíme. Každý Čech už jeden takový dokument vlastní, ale už ne tolik z nás má očkovací průkaz platný i za našimi hranicemi. Pokud pravidelně…

Internet a mapy v telefonu v zahraničí
Jak na internet v zahraničí s eSIM kartou?
David Eiselt 2020-01-21T12:07:00+01:00 15 komentářů

Chcete zůstat připojení k internetu i při svých cestách do zahraničí? Ať už kvůli mapám, dopravním aplikacím či jen pro sdílení vašich zážitků s přáteli a na sociálních sítí? Pak jistě řešíte…

ALL Accor Live Limitless: jak vytěžit maximum?
David Eiselt 2020-01-14T20:20:00+01:00 76 komentářů

Dáváte přednost při svých cestách komfortním hotelům před rodinnými hotýlky či pronájmy v soukromí skrze Airbnb? Pak pokračujte ve čtení, protože vám prozradím, jak na svých cestách bydlím já, jakým…