Nejlevnější parkování u letiště Praha Václava Havla - 2 Kč

Po spoustě pozitivních reakcí u nedávného tipu na parkování ve Vídni za 1 € na den, jsem se rozhodl připomenout stejnou možnost levného parkingu také v Praze. Nejlevnější parkování u letiště Praha lze rezervovat pouze za 2 Kč na týden za podmínky, že jste mezi prvními 30 v daném měsíci, respektive první auto v daný den parkuje za 2 Kč na týden. Dále se cena postupně zvedá přes 18, 20, 40 a 60 Kč atd.

Nezapomeňte uplatnit promo kód "cestujlevne" pro získání 10% slevy. Při prokliku skrz tlačítko bude kód automaticky vyplněn.

Rezervuj parkování u letiště za 2 Kč

A kde že se dané parkoviště nachází? Parkoviště Parkia, dceřinou společnost cestovní agentury Invia, naleznete na adrese U Prioru 884/4, Praha 6.

Nestihli jste akční cenu? Nevadí, Parkia patří dlouhodobě k nejlevnější možnosti parkování u letiště.

Parking je střežený, oplocený a spolehlivý - sám jsem vyzkoušel. Samozřejmostí je odvoz a svoz od letištních terminálů.

Sjezd k parkovišti je na exitu 28 - podrobné instrukce zde.

Avatar uživatele cysero

Já když musím u letišté parkovat dlouhodobě využívám http://www.zaparkujteuletiste.cz/ . Nakolik často jezdím za klientmi do zahraničí a pohodlnější mi to přijde autem, nakolik nejsem Pražák.

Avatar uživatele kalba222

Shanim ted parkovani u letiste na 15 dni, parkia vychazi vcetne slevového kuponu cestuj levne na cca 900,-. Neda se sehnat něco levnějšího ale přitom solidního ??? Diky

Přidal se 07. 10. 2015
Napsal 2 příspěvků
Aktivní před 2 měs
Avatar uživatele sosak

Super, díkec! 17 dnů v listopadu během pobytu na Filipínách booknuto za 180,-Kč.

Avatar uživatele baterik

Super, díky moc, na 4 dny parkování za 72 Kč v listopadu. Určitě znatelná úspora:)

Přidal se 21. 03. 2016
Napsal 1 příspěvků
Aktivní před 9 měs
Avatar uživatele Petrmach1

Rezervováno,ušetřil jsi mě přesně 1200,-. Dík Dave.

Přidal se 06. 11. 2014
Napsal 3 příspěvků
Aktivní před rokem
Avatar uživatele Morficek

Škoda, že to není na letiště v Mnichově..:)

Avatar uživatele nesibajar

jj, kdyby se našel Mnichov, tak bych byl taky rád :D ... letíme v září. Díky za tyto stránky a zajímavé akce, určitě někdy využiju.

Avatar uživatele hanixov

tam by se dalo parkovat uz nekde zadara normalne na ceste ne?

Přidal se 29. 09. 2014
Napsal 53 příspěvků
Aktivní před 11 dny
Avatar uživatele Lukáš

ale takhle tě odvezou na letiště a pak z letiště k vozu

Aktivní před 7 hod

Parking zdarma máme zmapovaný zde: https://www.cestujlevne.com/parkovani-na-letisti/

Avatar uživatele j.slapanek

Díky....super....na příští rok na únor rezervace za 20,- kč. :-) (jedeme na prodloužený víkend Istanbul) za ty prachy mi jedno jestli tam bude starý unavený dědula :-) proto všude jezdím dřív...díky

Přidal se 30. 11. 2014
Napsal 18 příspěvků
Aktivní před 8 měs
Avatar uživatele lukas_cz

Doklikal jsem se az do cervna 2016 a nikdy na mne zadny levny termin nevypadl. Navic rezervacni okno na strance vypada jinak nez na screenshotu v tomto clanku.

Aktivní před 7 hod

Moje chyba! :-D redirectnul jsem to omylem na Goparking, ne Parkii. Už to jede správně.

Avatar uživatele nemam

Mínusem u Parkie je poněkud horší "obsluha". Unavení řidiči v důchodovém věku sloužící 12hodinové šichty často jedou tak, že jsem se trochu obával, jestli na to letiště vůbec dojedeme. Plusem je fakt jedině ta cena, často tam parkuji vyloženě za směšné částky (20 Kč apod). Pokud bookuji last minute, využívám spíše smileparking.cz (s promo kódem dovolenaparking je tam sleva), často je na poslední chvíli levnější než parkia a mají perfektní profi přístup.

Aktivní před 7 hod

Takže u smile parkingu dělají 4 hodinové směny? :) Já sám jsem po 12 hodinách byl kaput, zejména po noční. Hlavní je, že je auto OK.

Avatar uživatele nemam

To netuším, jaké šichty tam dělají, ale subjektivně jsou tam řidiči o dost lepší/odpočatější/mladší a obecně víc profi (jak u SP, tak u parkie parkuju celkem často). Trochu mi teď došlo, že ten můj příspěvek vypadá jako reklama, nicméně já osobně kombinuju obě služby podle toho, co je zrovna výhodnější (což parkia u těch last minute rezervací většinou není nebo vyjde nastejno a pak volím SP kvůli vyšší úrovni). Tak jako tak díky za tipy, o parkii jsem se dozvěděl kdysi přímo z cestujlevně ;)

Aktivní před 7 hod

Právě to tou reklamou dost smrdělo :D ale beru a díky za tip. Tenhle parking jsem neznal, je jich teď fakt spoustu.

Přidal se 28. 12. 2015
Avatar uživatele Petr K

Ahoj, děkuji za typ na levné parkování u firmy parkia.Ted v Prosinci 5 dní za 72 kč,super služba. Dave moc Ti děkuji za pomoc a úsporu. Budeš zveřejnovat aktuální promo kod na slevu? Děkuji