Po spoustě pozitivních reakcí u nedávného tipu na parkování ve Vídni za 1 € na den, jsem se rozhodl připomenout stejnou možnost levného parkingu také v Praze. Nejlevnější parkování u letiště Praha lze rezervovat pouze za 2 Kč na týden za podmínky, že jste mezi prvními 30 v daném měsíci, respektive první auto v daný den parkuje za 2 Kč na týden. Dále se cena postupně zvedá přes 18, 20, 40 a 60 Kč atd.

Nezapomeňte uplatnit promo kód "cestujlevne" pro získání 10% slevy. Při prokliku skrz tlačítko bude kód automaticky vyplněn.

Rezervuj parkování u letiště za 2 Kč

A kde že se dané parkoviště nachází? Parkoviště Parkia, dceřinou společnost cestovní agentury Invia, naleznete na adrese U Prioru 884/4, Praha 6.

Nestihli jste akční cenu? Nevadí, Parkia patří dlouhodobě k nejlevnější možnosti parkování u letiště.

Parking je střežený, oplocený a spolehlivý - sám jsem vyzkoušel. Samozřejmostí je odvoz a svoz od letištních terminálů.

Sjezd k parkovišti je na exitu 28 - podrobné instrukce zde.

Avatar uživatele kalba222
kalba222

Shanim ted parkovani u letiste na 15 dni, parkia vychazi vcetne slevového kuponu cestuj levne na cca 900,-. Neda se sehnat něco levnějšího ale přitom solidního ??? Diky

Avatar uživatele Petr
Petr

Super, díkec! 17 dnů v listopadu během pobytu na Filipínách booknuto za 180,-Kč.

Letíš na 17 dní na Filipíny a řešíš cenu za parkovný...:o), buzíku..

Přesně !!!

Avatar uživatele baterik
baterik

Super, díky moc, na 4 dny parkování za 72 Kč v listopadu. Určitě znatelná úspora:)

Avatar uživatele Petrmach1
Petrmach1

Rezervováno,ušetřil jsi mě přesně 1200,-. Dík Dave.

Avatar uživatele Morficek
Morficek

Škoda, že to není na letiště v Mnichově..:)

Avatar uživatele nesibajar
nesibajar

jj, kdyby se našel Mnichov, tak bych byl taky rád :D ... letíme v září. Díky za tyto stránky a zajímavé akce, určitě někdy využiju.

Avatar uživatele hanixov
hanixov

tam by se dalo parkovat uz nekde zadara normalne na ceste ne?

Avatar uživatele Lukáš
Lukáš

ale takhle tě odvezou na letiště a pak z letiště k vozu

Parking zdarma máme zmapovaný zde: https://www.cestujlevne.com/parkovani-na-letisti/

Avatar uživatele j.slapanek
j.slapanek

Díky....super....na příští rok na únor rezervace za 20,- kč. :-) (jedeme na prodloužený víkend Istanbul) za ty prachy mi jedno jestli tam bude starý unavený dědula :-) proto všude jezdím dřív...díky

Avatar uživatele lukas_cz
lukas_cz

Doklikal jsem se az do cervna 2016 a nikdy na mne zadny levny termin nevypadl. Navic rezervacni okno na strance vypada jinak nez na screenshotu v tomto clanku.

Moje chyba! :-D redirectnul jsem to omylem na Goparking, ne Parkii. Už to jede správně.

Avatar uživatele nemam
nemam

Mínusem u Parkie je poněkud horší "obsluha". Unavení řidiči v důchodovém věku sloužící 12hodinové šichty často jedou tak, že jsem se trochu obával, jestli na to letiště vůbec dojedeme. Plusem je fakt jedině ta cena, často tam parkuji vyloženě za směšné částky (20 Kč apod). Pokud bookuji last minute, využívám spíše smileparking.cz (s promo kódem dovolenaparking je tam sleva), často je na poslední chvíli levnější než parkia a mají perfektní profi přístup.

Takže u smile parkingu dělají 4 hodinové směny? :) Já sám jsem po 12 hodinách byl kaput, zejména po noční. Hlavní je, že je auto OK.

Avatar uživatele nemam
nemam

To netuším, jaké šichty tam dělají, ale subjektivně jsou tam řidiči o dost lepší/odpočatější/mladší a obecně víc profi (jak u SP, tak u parkie parkuju celkem často). Trochu mi teď došlo, že ten můj příspěvek vypadá jako reklama, nicméně já osobně kombinuju obě služby podle toho, co je zrovna výhodnější (což parkia u těch last minute rezervací většinou není nebo vyjde nastejno a pak volím SP kvůli vyšší úrovni). Tak jako tak díky za tipy, o parkii jsem se dozvěděl kdysi přímo z cestujlevně ;)

Právě to tou reklamou dost smrdělo :D ale beru a díky za tip. Tenhle parking jsem neznal, je jich teď fakt spoustu.

Avatar uživatele Petr K
Petr K

Ahoj, děkuji za typ na levné parkování u firmy parkia.Ted v Prosinci 5 dní za 72 kč,super služba. Dave moc Ti děkuji za pomoc a úsporu. Budeš zveřejnovat aktuální promo kod na slevu? Děkuji

Vlak Regiojet
Vlakem z Prahy do Bruselu a Amsterdamu s Regiojetem
David Eiselt 2021-04-16T18:34:00+02:00 0 komentářů

Úspěchy plynoucí z vlakového spojení do Chorvatska se snaží tuzemský dopravce Regiojet zopakovat i na další evropské lince. V roce 2021 plánuje zahájit přímé vlakové spojení mezi Prahou a belgickým…

Káva na letišti
Flexibilní letenky a rizika spojená s jejich koupí
David Eiselt 2021-04-08T18:48:00+02:00 14 komentářů

Se snahou obnovit zájem o létání za účelem turismu v době zasažené koronavirem přicházejí letecké společnosti s úpravou tarifních podmínek a prakticky plošně se zbavují poplatků za změnu termínu…

Hraniční kontrola
Pravidla pro návrat do České republiky – cestovatelský semafor
Kryštof Hájek 2021-04-04T12:53:00+02:00 28 komentářů

Od 5. února 2021 se zpřísňují podmínky pro cesty do České republiky, a to jak pro české občany, tak pro cizince. Po zásahu Městského soudu v Praze přichází od 5. dubna 2021 drobná korekce, která je…

Cestovní očkování
Kam lze cestovat s očkováním na Covid a po prodělané nemoci
Kryštof Hájek 2021-03-08T20:22:00+01:00 25 komentářů

S pomalu postupujícím očkováním začíná přibývat států, které boří cestovatelské bariéry pro lidi s očkováním proti nemoci Covid-19 a některé dokonce i pro ty, kteří koronavirus prokazatelně prodělali…