Vítejte ve světě levných letenek - airixo.com

Na samém počátku byla pouhá myšlenka: "Chtěl bych letět do zahraničí, je mi jedno kam - hledám nejlevnější letenky." Nespočet moudrých hlav si s odpovědí lámalo hlavu, až se nakonec povedlo. Vzniklo airixo.com!

Toť malý archaický úvod k projektu airixo.com. Airixo je revoluční nástroj pro vyhledávání levných letenek. V čem je jiný? V čem je revoluční?

Já osobně říkám, stačí jedno kliknutí a okamžitě vidíte veškeré možnosti - ty nejlevnější. Na nic nečekejte, klikněte a uvidíte sami v čem je skrytý onen nápad:

Aktuálně na airixu naleznete 20 low-cost společností, mezi kterými nechybí ani Ryanair, easyJet, Wizzair či třeba Vueling, Transavia, Flybe, Volotea, TuiFly a jiné. Postupně budou další letecké společnosti, a tím i destinace, přibývat.

Brzká aktualizace přinese nové funkcionality jako jsou:

• volitelná délka pobytu (nyní můžete změnit přepsáním url adresy v prohlížeči)
  • volba počtu přestupů
  • vybrání oblíbených letišť ve vašem okolí
Jak se Vám projekt líbí? Máte nějaké připomínky, nápady? Budeme rádi za zpětnou vazbu.

Avatar uživatele registr159

Co sa stalo airixo-m?? je tam docasny vypadok, alebo uz nefunguje?? bola by velka skoda keby to uz nefungovalo, lebo bol super prehladny..

Avatar uživatele tomas

nejak to neumiu prime lety, nebo jsem levej ?

Defaultně je tam přestup, stačí změnit na přímé lety http://airixo.com/cs/odlety/evropa/3-5-dni?stops=0&nd=nd#frmType=simple&colSrt=2

Mě ten web baví! Přijde mi přehledný a určitě ho budu sledovat. Držím palce ;)

Avatar uživatele b3t0n

Super nápad pánové! Velmi se mi líbí uživatelské prostředí! Věřím, že si stránky najdou své zákazníky! :-)

Avatar uživatele jana.fidlerova

Dobrý den, ráda bych v září letěla na Madeiru, nevíte, jestli budou nějaké akční letenky ? Díky

Avatar uživatele achjo

hmm počkejte, podívám se do věštící koule...

:D

Avatar uživatele a

Jo, ted jsem mluvil s Blahou z Azairu a pry jste porusili jeho autorskou znamku... Dobra kopie pry (ted nevim, jestli to je pochvala nebo urazka)

Nevím co vše říkal, ale celá věc je trochu komplikovanější než se z úst dotčeného může zdát. Tuhle otázku bych tedy zbytečně veřejně neřešil. Rozproudí zbytečné emoce, které si nepřeje ani jedna strana ;)

Avatar uživatele Zbyna

prijde mi to tam dost drahy teda... skoda :( a v nabidnce je hodne asie ale ve vysledku prakticky nic taky skoda

Je to aktuální nabídka, kterou najdeš u leteckých společností. Žádné částky k tomu nepřidáváme. Nevýhoda je zatím jen v tom, že chybí WDC ceny, ale toť otázkou, zda je přidávat nebo nechat klasické ceny u wizzairu.

Avatar uživatele pavelzhradce

Mě to přijde jako docela dobrý. Dave, to je přímo vaše dílo? Půjde časem vyhlodávat i delší pobyty, např. 10 dní?

Pavle, řekněme ze stejné továrny ;) programátor nejsem. Aktuálně lze přepsat přímo url adresu http://airixo.com/cs/odlety/ceska-republika/5-10-dni Ale během zítřka naimplementujeme lepší filtr, kde už bude vše na homepage.

Avatar uživatele petrcb

Proč je kalendář jenom do listopadu?

Z důvodu prostoru a toho, že většina kupuje letenky na 1-4 měsíce dopředu. Každopádně ceny v systému jsou i na další měsíce, prosinec - http://airixo.com/cs/letenky/ceska-republika/evropa/prosinec/2014/5-7-dni Rok 2015 zatím není nahozen.

Avatar uživatele multimotyl

Je to neintuitivní, není na první pohled jasné, že ty ceny jsou platné v daném měsíci. Mělo by to být spíše jako tabulka se šipkama k seřazení, jako je to třeba v internetových obchodech.

Avatar uživatele a

Zbytecny web. Davam mu mesic

Avatar uživatele format_c

Velmi user-friendly, přehledné. Super!

Avatar uživatele Veronka

chalani super, ocenia ludia ktori si prance vyhladavali prestupy s ryanairom / ako ja. Dufam ze web bude uspesni a vydrzi dlhsie ako mesiac, ako mu tu niektori prajnici priali :)

Avatar uživatele Ludek

Já jsem naprosto spokojený. Přesně můj styl. Někam bych jel a podle ceny rozhodnu kam...

Avatar uživatele denis.slepicka

Nejlepší vyhledávač je jednoznačně Azair..je pravda, že tahle stránka je přehlednější, ale nic nového tam nevidím.

Avatar uživatele adam.peterka

Velmi mi to pripomina Skypicker, jen o trochu stručnější.

Avatar uživatele Snowkill

Nevim nevim pro mě je to teda hodně hodně nepřehledné ani nevim co kam leti a proč se to mění když na to klikam ... , nejsem nějakej dědula jo :)

Avatar uživatele jakub.jenicek

souhlasim, neprehledne.. Skyscanner mi srovna destinace dle ceny od nejlevnejsiho po drazsi.. tady musim kazdou destinaci najit a pak se podivat kolik tam letenka vubec stoji.. skyscanner mi vyhodi ze proste za kveten je nejlevnejsi italie za 1200,- pak nizozemi atd atd.. :) takze stejne moc nevyuziju

Jakube, klikněte na daný měsíc a ceny se vám seřadí.

Avatar uživatele Snowkill

Hele jenom tak napadlo me da se třeba kombinovat letenka a da se ušetřit ? že bych třeba letel z Londyna někam a pak na zpatečni do Prahy třeba ? :) Dik

Určitě, otázkou je - proč by to někdo chtěl dělat? :D Respektive takové akce dáváme, ale jedná se o lety do USA atd. Ne po Evropě. Každopádně podobná funkce přibude, např. Praha, Vídeň, Budapešť a kombinace mezi nimi.

Avatar uživatele petriksvetrik

ayair ma lepsie moznosti

Avatar uživatele petriksvetrik

azair

Avatar uživatele aja.sverepova

No, taky bych nerekla, ze je to revolucni, co takove Drungli? Ale jako cim vic, tim lip, samozrejme :)

Řekněme, že drungli je hodně blízko. Ale je opravdu tak user-friendly pro ty, kteří neví kdy a kam? :))

Avatar uživatele vanda.ska

bude fungovat i vyhledávání jednosměrných letenek či multistop?

Jednosměrné již funguje (nabídka u počtu dní/víkend/jednosměrná) - http://airixo.com/cs/odlety/praha-PRG/oneway Multi-stop přibude s pokročilým vyhledáváním - pár týdnů to potrvá.

Avatar uživatele Terish

Skvělý! :)