Zdravim, nikde som nenasiel info, ci je mozny bezplatny vstup na VIP salonik na letisku Londyn Luton. Prip. aku kartu musim vlastnit, pre bezplatny vstup, a ci je mozne pozvat aj 1 hosta. Vie niekto pomoct? A nieco o tom saloniku, by sa tiez zislo, medzi recenziami som nenasiel nic. Dakujem  .

VIP salon na letisku Londyn-Luton - oplati sa?

Založil(a) ve fóru Trip reporty z letu

5 reakcí

Zdravim, nikde som nenasiel info, ci je mozny bezplatny vstup na VIP salonik na letisku Londyn Luton. Prip. aku kartu musim vlastnit, pre bezplatny vstup, a ci je mozne pozvat aj 1 hosta. Vie niekto pomoct?
A nieco o tom saloniku, by sa tiez zislo, medzi recenziami som nenasiel nic.
Dakujem smiley

0

A tam něco takovýho mají?

VIP salónek na low costovým letišti - to je takový pěkný oxymoron smiley

0 Citovat

Letiště Luton je jedno z nejhorších a nejhnusnějších letišť, které znám. Nemluvě o tragickém personálu. A dost pochybuju o tom, že by tam byl dobrý / hezký salónek smiley

0 Citovat

Tak neco tam je - tusim ze asi 18 liber za 3h - ale dobrovolne bych tam nevlezl smiley Ted sem koukal na TD a pochopil jsem ze to je pro lidi co litaj chartery k mori a chteji mit pocit exclusivity, se salonkem to pry nema nic spolecneho.. smiley

Jinak jak rika Soundmann - VIP na lowcost letisti mi zni stejne jako "pozitivni diskriminace" nebo "poctivy politik" .. smiley

0 Citovat

Ahoj, byl jsem včera ráno v salonku - Aspire lounge na LTN. Ráno v 5 nebyla nabídka teplého jídla nic moc - klobásky, ale postupně tam přibyly aj teplé fornetti a nějaké zapékané kolečka baget se sýrem a něčím.
nabídka pití - červené, bílé, gin, vodka, whiska, z piva guiness (nezlobil jsem se)
jsou tam 3 druhy chipsů v pytlíku, pak se objevily oříšky.
možnost udělat čaj, kafe
mají tam v oddělené místnosti 3 sleeping pody - bohužel jsem to zjistil pozdě, jinak jsem aspon hodinu a něco prospal.
jinak lidi v lounge byli, prostředí příjemné, když jsem si zašel úplně dozadu sednout do křesla, tak byl i klid. Oproti tomu blázinci co je dole půjdu kdykoliv znovu.

Vstup mám na Priority Pass

0 Citovat

Posměšky na účet salónku nejsou úplně na místě. Nic jednoduššího než si projít i informace na webu.
http://www.executivelounges.com/lounges ... ort-lounge

0
5 reakcí