Newark - Terminal B, Lufthansa (Senator) lounge Po dlouhem cekani v nevabne odletove hale před check inem Lufthansy, kde si prakticky ani není kde sednout a dalších utrapach při cekani ve frontách před security control je tento salonek jako oáza v pousti. Nachazi se v dlouhe chodbe mezi security control a "gejty", které vyuziva prevazne Lufthansa a SAS. Vstupenku jsem mel diky stesti a nahodnemu upgrade do business class, cili vstup zdarma. Prijemne svedske stoly bohaty vyber napoju. Nicmene velikostne odpovida celkovému dojmu z letiste , které moc nemusim (byl jsem zde 4x a mozna bych toto letiste dal na me treti nejmene oblibene - po CDG a ORY). Kdybych pravdepodobne vstupenku jakymkoliv zpusobem platil, byl bych zklaman. Cesta v business class jumbem Lufthansy je o necem jinem, ale to sem nepatri. Celkove tento salonek asi nebrat.  .

Newark - Terminal B, Lufthansa lounge

Založil(a) ve fóru Trip reporty z letu

1 reakce

Newark - Terminal B, Lufthansa (Senator) lounge

Po dlouhem cekani v nevabne odletove hale před check inem Lufthansy, kde si prakticky ani není kde sednout a dalších utrapach při cekani ve frontách před security control je tento salonek jako oáza v pousti. Nachazi se v dlouhe chodbe mezi security control a "gejty", které vyuziva prevazne Lufthansa a SAS. Vstupenku jsem mel diky stesti a nahodnemu upgrade do business class, cili vstup zdarma. Prijemne svedske stoly bohaty vyber napoju. Nicmene velikostne odpovida celkovému dojmu z letiste , které moc nemusim (byl jsem zde 4x a mozna bych toto letiste dal na me treti nejmene oblibene - po CDG a ORY). Kdybych pravdepodobne vstupenku jakymkoliv zpusobem platil, byl bych zklaman. Cesta v business class jumbem Lufthansy je o necem jinem, ale to sem nepatri. Celkove tento salonek asi nebrat. smiley

D.

0

No, ale nějaké fotky a report z letu bychom určitě uvítali smiley

0
1 reakce