esky.com dotaz

Založil(a) před 5 lety thomas88103 ve fóru Vyhledávače letenek

10 reakcí

Měl bych jen rychlý dotaz. Kupoval někdo letenku tady?

https://www2.esky.com

Je to v pohodě, nebo tam nic nekupovat? Díky

0

ahoj, kupovala sem pres ne ten error na Air Canada a vse v poho...

0 Citovat

Mám velice špatnou zkušenost. Zaplatil jsem 17.000 Kč za letenky, let byl zrušen a podle jejich obchodních podmínek mám nárok na 2500 Kč voucher, přestože letecká společnost jim náhradu vyplatí. Absolutně nedoporučuji, je to Polská firma, komunikace katastrofa a v případě problému od všeho dají ruce pryč.

0 Citovat

Proč jen na 2 500 Kč? To bych spíš chápal, že si 2,5 nechají a tobě dají zbytek

0 Citovat

Stejný jako teď řeším s TAPem (který mimochodem absolutně nereaguje), dal mi voucher jen v hodnotě letištních poplatků, cca 3000 Kč a čau. Zdá se, že snaha udržet si hotovost dosáhla další úrovně. :D

0 Citovat

Dobrý den

doporučuji nekupovat letenky přes esky.

rezervoval jsem si a zaplatil letenky z Prahy do Toronta za 53 000 Kč. Z nenadálých situací jsem letenky zrušil a vrátily mi pouze 5 tisíc a nějaký drobný. Když tam voláte, mluvíte s vietnamcem který sotva umí česky. Jsou to podvodníci ! NEKUPOVAT

0 Citovat

Dominiku, bohužel když zrušíš letenku ty a nemáš ji zrovna ve flexi tarifu, tak ti vrátí pouze taxy. Tak se nediv. A je jedno jestli jsi kupovat přes esky nebo přímo přes aerolinku. 

6 Citovat

Pokud by ta nenadálá situace byla úmrtí člena rodiny, peníze by měli vrátit. Jinak může pomoci cestovní pojištění, ale taky neplatí na jakýkoli důvod.

0 Citovat

Tip na akci u esky: nabiti penezenky na  390 czk https://blackfriday.esky.com/cz/...3vluaaArus

2 Citovat

Diky za tip, Honzo. Penezenky nabite po 390 Kc. Behem rezervace take uctovan jejich servisni poplatek, takze vysledne sleva okolo 100 Kc. Kdyz uz, tak se to vyplati u tech nejlevnejsich letenek.

0 Citovat

U hotelů mi to servisní poplatek neukazuje. Takže to plánuji využít tam :) H

0
10 reakcí