Letiště Bora Bora

Bora Bora Airport
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O letišti

BOB (IATA)
NTTB (ICAO)
Francouzská Polynésie

Ostrov Bora Bora ve Francouzské Polynésii je známý jako jedna z nejluxusnějších a nejžádanějších dovolenkových destinací na světě. Aby měli movití turisté usnadněnou cestu, na ostrůvku Motu Mute se nachází menší letiště s betonovou dráhou a veškerým potřebným zázemím pro odbavení cestujících.

Z pravidelných spojů sem létá pouze místní aerolinka Air Tahiti spojující Bora Bora s hlavním městem a letištěm Papeete i dalšími ostrovy ve Francouzské Polynésii.

Letištní terminál je řešen ve stylu domorodé architektury s otevřenými zastřešenými altány. Vládne zde uvolněná atmosféra bez jakýchkoli bezpečnostních procedur.

 


Letenky

Nejvýhodněji se na ostrov Bora Bora dostaneme koupí dvou oddělených zpátečních letenek. První bude z Evropy do Papeete (kolem 45.000 Kč), druhou pak vnitrostátní přelet u Air Tahiti kolem 8.000 Kč.

Vzhledem k tomu, že letenky na sebe nenavazují, je ideální se na pár dní zastavit právě v Papeete.

Celková doba letu z Prahy na ostrov Bora Bora může přesáhnout i několik dní.

Vyhledat letenky


Doprava z/na letiště

Jedinou možností dopravy z letiště na ostrov s hotelovými resorty (obec Vaitape) je trajekt. Lodě plují vždy podle letového řádu, není tak nutné se obávat, že vám všechny spoje ujedou. Doprava je zdarma, resp. je zahrnuta v ceně letenky.


Služby na letišti

Wifi síť budete na letišti chytat marně. To ale vůbec nebude vadit. Dorazíte lodí, odbavíte si bagáž, usadíte se k moři dva metry od terminálu a budete si užívat poslední chvilky v ráji. Žádné další služby nebudete potřebovat.


Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:
Levné letenky do Francouzské Polynésie? Nastav si hlídače