Průvodce letištěm

Letiště Temešvár Traian Vuia

Chceš vědět, jak se dostat z letiště nebo mezi terminály?
Projdi si průvodce, který tě na letiště připraví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit

O letišti Temešvár Traian Vuia

Temešvárské letiště je třetím největším v Rumunsku a hlavní bránou do západní části země, Banátu. Většinu letů zabezpečují low cost aerolinky v čele s Wizz Airem, který zde má jednu z početných základen. Hlavní směr linek vede do západní a jižní Evropy a samozřejmě do Bukurešti.

Průvodce pro tebe napsal Kryštof Hájek
710 km
od Prahy
? °C
aktuální počasí
05:20 (+1 )
aktuální čas

Letenky

Chystáte-li se do Temešváru a okolí, je nutné zvážit všechny možnosti. Letenky z Prahy nebo Vídně vedou většinou přes Bukurešť a ceny neklesají pod 7.500 Kč. Nejlevnější letenky bývají stabilně z Berlína, na trase naopak zřídkakdy ceny překročí 1.000 Kč. Temešvár přece jen není tak daleko a cesta do Berlína může být zajížďka, propočítejte si tak dopředu čas i finanční náklady na případnou cestu po zemi.

Od roku 2017 jezdí z Prahy, Brna nebo Bratislavy do Temešváru autobusy Regiojet, zpáteční jízdenky vyjdou zhruba na tisícovku.

Inspirujte se akcemi na letenky do Temešváru, nebo využijte náš vyhledávač letenek a podívejte se na aktuální ceny. Porovnáváme nabídky více než 500 leteckých společností.

Doprava z/na letiště

Centrum a hlavní vlakové nádraží spojuje od 6:30 do 23:30 s letištěm autobus číslo E4. Interval činí 20–30 minut, cesta do centra zabere asi 20 minut a za jízdenku zaplatíte 2,5 lei / 15 Kč. Jízdenku si koupíte v terminálu u stánku s placením parkovného, v centru pak v jakékoliv trafice.

Služby na letišti

Wifi je na letišti zdarma a bez omezení.

Letištní terminál je menší se základními službami, nachází se zde několik obchodů, několik jednoduchých restaurací, žádná z nich není otevřena nonstop.

Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu