Bermudy
Bermudy

Co dělat na Bermudách

Bermudy nabízí neskutečné množství aktivit. Od golfu, pozorování velryb, plavání s delfíny, romantické procházky po plážích, potápění s bohatým podmořským životem.

Šnorchlování

Je možné si zde vyzkoušet šnorchlováni a potápět se mezi krásnými útesy a korály, doporučuje se potápění u zatopeného vraku – Bermuda Shipwreck Snorkel, ponor trvá cca 7 hodin, cena činí 70 USD

Pozorování velryb

Můžete si zde zaplatit výlet s jednou z místních agentur, které nabízí výlety lodí kolem 85 USD v délce cca 5 hodin. K vidění jsou během března–dubna. 

Výlety lodí

V přístavu naleznete spoustu nabídek, jak využít volný čas, vychutnejte si šampaňské na lodi při západu slunce nebo se vydejte se za dobrodružstvím na pirátské lodi.

Paddleboarding

Nejlepší je od Surf Sup v oblasti Somerset Village – kde můžete velmi jednoduše pozorovat rybky i karety obrovské. Lepší místo pro paddleboarding neexistuje.

Využijte místní ochutnávky rumu. Paddleboarding, kayakadventure, plavání v jeskyních, projížďky na segway či na koni.

Plavání s delfíny

Navštivte Dolphin Quest u Národního muzea, kde si můžete zaplavat s delfíny v krásném prostředí, je vhodné i pro děti, ty si to zaručeně užijí.

Pláže

Na Bermudských ostrovech nenajdete pláž, která by nebyla kouzelná. Najdeme zde spoustu malebných zátok s průzračnou vodou.  Můžeme doporučit pláž Horseshoe Bay Beach, která patří mezi naprosto top pláže a je vyhledávaná díky svému růžovému písku. Další oblíbenou pláží je Elbow Beach, která je umístěna mezi 2 hotely a je také přístupná veřejnosti. Na těchto plážích nikdy nebudete mít dost, jelikož se budete opravdu cítit jako v sedmém nebi. Pro milovníky písečných pláží je to opravdu zážitek na celý život. Počítejte s návaly turistů, na pláž se proto raději vydejte ideálně po brzké snídani.

Chystáš se na Bermudy?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 01. 01. 2021
Navrhni úpravu

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.