Bermudy

Víza na Bermudy

Vízum

Pro turistické cesty je nutné mít platný pas alespoň 6 měsíců po návratu. Při mezipřistání v USA také americké vízum ESTA, které se dá vyřídit na místě nebo online. Pokud byste se zde rozhodli pracovat, vyřízení víza trvá neskutečně dlouho. O práci tady není nouze, co se týče oborů IT, právo, účetnictví, bankovnictví a pojišťovnictví. V zásadě musíte prokázat, že na tuto práci nemají dostatečně kvalifikované lidi. Pracovní povolení se vydává na konkrétní pozici, na níž se hlásíte, je tedy velice těžké fluktuovat. 

Očkování

Žádné není povinné – doporučuje se očkování proti hepatitidě.

Celní předpisy 

Do země lze přivézt 200 ks cigaret, 1 l vína, 1 l tvrdého alkoholu, 50 doutníků, 500 g tabáku. Pokud si budete chtít dovézt jídlo, vždy zaplatíte určitou procentuální částku dle tarifu a druhu zboží (nedoporučuje se).

Chystáš se na Bermudy?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 01. 01. 2021
Navrhni úpravu

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

divan
před 3 lety

Bermudy nabízí povolení k ročnímu pobytu za 263 USD "to allow persons who are able to work remotely from Bermuda, such as Digital Nomands and to allow Non-Bermudian Post-Secondary Students to complete their higher education from Bermuda starting August 1, 2020". Dále prodloužily bezvízový vstup turistům z 90 na 180 dní. https://www.gov.bm/articles/one-...ate-policy