Zpět na seznam míst co vidět v Kapském Městě
V.A.Waterfront

Victoria & Albert Waterfront

… zkráceně V&A Waterfront je populárním centrem zábavy a veškerého kulturního i gastronomického dění v Kapském Městě. Mnozí projekt moderní výstavby u přístaviště v oblasti Green Point však kritizují, protože i kvůli němu se ze samotného centra Kapského Města vytrácí volnočasový život a prakticky veškerý se soustředí právě sem.

Budete si tu připadat jako ve velkém nákupním středisku se stovkami luxusních obchodů a restaurací a s jedinečnou atmosférou pobřeží Atlantského oceánu. Najdete tu také spoustu atrakcí, mezi nejvýznamnější patří:

  • Two Oceans Aquarium: Obrovské akvárium amerického střihu s desítkami obřích nádrží a stovkami mořských druhů. Otevřeno je denně od 9:30 do 16:00 a vstup stojí 175 randů (webová stránka),
  • Muzeum diamantů: V jedné z diamantových velmocí nesmí chybět muzeum v každém větším městě. V tom Kapském najdete jedno z největší diamantových muzeí se zajímavými expozicemi ohledně těžby i následného zpracování. Otevřeno je 9:00–21:00 a vstup činí 50 randů (webová stránka).
  • Naviguj: -33.9045, 18.4208

Další místa v Kapském Městě

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 2 měs
Navrhni úpravu