Portoriko
Portoriko

Co vidět a navštívit v Portoriku

6 míst co vidět v Portoriku

San Juan

San Juan

Hlavní město Portorika, za prohlídku stojí dvě historické pevnosti, přístav s obřími zaoceánskými loděmi, uličky plné krámků a restaurací lákajících turisty, noční vyžití v klubech. Ve měste navštivte lihovar Bacardí – prohlídka s výkladem historie rodiny zakladatele Facunda Bacardí, ochutnávka místní produkce rumů a míchaných drinků, barmanská show, to vše zdarma. Domů si kupte lahev rumu, ať si po návratu můžete namíchat pravé Cuba Libre,…

Zobrazit místo
El Yunuque

El Yunque

Národní park, deštný les, v němž najdete množství rostlinstva.

Zobrazit místo
Lunquillo

Luquillo

Liduprázdná pláž, kde můžete trhat kokosy přímo z palem, pozorovat leguány a nořit se do vln Atlantiku. V blízkosti naleznete přístavní městečko Fajardo, kde poznáte běžný místní život a můžete se odsud dostat na okolní ostrovy.

Zobrazit místo
Vieques

Vieques

Ostrov určený k relaxaci na pláži se skleničkou rumu, opalování, koupání a šnorchlování.

Zobrazit místo
Culebra

Culebra

Nejkrásnější pláže Karibiku, neopakovatelná atmosféra exotiky a divokosti. Ostrov Culebra sloužil jako americká střelnice a je tedy minimálně obydlen, na pláži si můžete udělat fotku se zapomenutými tanky.

Zobrazit místo
Camüy

Camuy

Rozlehlý jeskynní prostor v podzemí patří k těm největším, bohužel nic zvláštního k vidění zde není. V blízkosti pak navštivte největší teleskop Arecibo na světě (natáčel se zde James Bond) a kosmické centrum, kde si můžete sáhnout na pravý meteorit velikosti medicinbalu.

Zobrazit místo

Chystáš se do Portorika?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele Miloslav Mikulka
naposledy aktualizováno 10. 03. 2020
Navrhni úpravu