Réunion
Réunion

Co vidět a navštívit na Réunionu

8 míst co vidět na Réunionu

Cirque de Mafete

Cirque de Mafete

Nejhůře dostupný Cirque nabídne úžasné výhledy na Maido. Je třeba vyrazit časně ráno, abyste na místě byli před 10 hod. Později výhled zahalí mraky.

Zobrazit místo
Le Grande Brulé

Le Grand Brulé

Černá lávová pole sahající až k oceánu, jimiž prochází sinice N2. Každý výron lávy má jinou strukturu, protože i složení a teplota lávy byly různé. Jednotlivá místa erupcí jsou označené cedulemi.

Zobrazit místo
Boucan Canot

Boucan Canot

Oblíbená pláž s bílým pískem a bohatými možnostmi vyžití. Nachází se nedaleko města Saint Paul na západním pobřeží ostrova.

Zobrazit místo
St. Leu

St. Leu

Příjemné písčité pláže, na vlnách se vznášejí surfaři a ve vzduchu vyznavači paraglidingu. Velkým zážitkem je Kelonia – observatoř mořských želv. V bazénech různé velikosti pluje několik druhů želv, o nichž se zde dozvíte spoustu informací. 

Zobrazit místo
Mys Mechant

Le Cap Méchant

Divoké útesy bičované vlnami oceánu. Výborně udržovaná pobřežní stezka podél útesů.

Zobrazit místo
Piton de la Fournaise

Piton de la Fournaise

Jedna z nejaktivnějších sopek na světě. Podél vulkánu vede turistická stezka, po níž lze dojít až k jeho jícnu. Lávový povrch je kluzký, dobré boty jsou podmínkou.

Zobrazit místo
Cinque Salazie

Cirque de Salazie

Nejzelenější ze všech tří Cirques. Bujná vegetace vás přímo pohltí. Cestou navštivte Hell-Bourg – ideální místo k odpočinku a průzkumu kreolské architektury. Z Hell-Bourgu doporučujeme vyrazit na túru do Foret de Bebour – Bélouve. Pozor na značení stezky, které se hned na začátku místy ztrácí.

Zobrazit místo
Cirque de Cilaos

Cirque de Cilaos

400 zatáček na cestě k nejhůře přístupnému Cirque. Vynikající pohledy na nejvyšší horu ostrova – Piton de Neiges (3.069 m).

Zobrazit místo

Chystáš se na Réunion?

Naplánuj svou cestu raz dva
naposledy aktualizováno 15. 04. 2021
Navrhni úpravu