Zavřít boční panel

Ubytování v Jerez de la Frontera

Kde se ubytovat v Jerezu

Pokud se v Jerezu zastavíte v rámci delšího pobytu v Andalusii a cestujeme vlastním či půjčeným autem, je téměř nutné najít si ubytování s parkováním. Hotely totiž v centru města velmi často parkoviště buď nenabízí, nebo nabízí, ale za neúměrné parkovné. V takovém případě hledejte ubytování v okrajovějších čtvrtí a na předměstí.

Je–li vaším cílem pouze historické centrum Jerezu nebo na další cesty budete pokračovat meziměstskými autobusy, hledejte ubytování ideálně poblíž hlavního náměstí Plaza del Arenal.

Ceny

U menších rodinných hotelů či apartmánů počítejte s cenami blížící se k hranici 1 000 Kč za noc a pokoj. U klasických hotelů včetně mezinárodních řetězců si trochu připlatíte, ne však o moc, protože běžná cena za noc v hotelovém pokoji nepřesahuje 1 500 Kč. Zobrazte si ceny ubytování v termínu vašeho pobytu.

Vyhledej si svůj hotel v Jerez de la Frontera. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Co tady objevíš?

Jerez de la Frontera leží na jihu Španělska ve svérázné Andalusii. Díky své poloze bude Jerez ideálním výchozím bodem pro cesty po provincii Cádiz, jedné z osmi provincií, které tvoří Andalusii. Jerez uchvátí svou architekturou, domovem andaluských koní a střediskem flamenka.

Také je povinnou zastávkou pro milovníky vína. Právě Jerez je místem, které dalo název sherry, což je fortifikované (dolihované) sladší víno, jedná se o obdobu portského.

Průvodce pro tebe napsal Kateřina Musilová
Připrav se na
2 dny
Město je relativně malé. Na okolí budete potřebovat více dní.
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Celoročně
K cestám využijete celý rok, během zimy počítejte s přeháňkami.
Více o počasí
Letenky od
3 000 Kč
Zpáteční letenky z okolních letišť stojí polovinu toho, co z ČR.
Akční nabídky
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu