Molokai

Doprava na Molokai

Půjčení auta

Jedinou možností cestování po Molokai je půjčení auta rovnou na místním letišti, kde sídlí autopůjčovna Alamo a během prázdnin a dalších sezon i další firmy. I přesto, že na Molokai nepanuje moc velká konkurence, ceny autopůjčoven nejsou nijak přestřelené. Většinou si auto budete půjčovat na 2-4 dny a ceny se pohybují okolo 1 300 Kč na den.

Kromě velkých mezinárodních půjčoven zde působí i lokální autopůjčovna Molokai Car Rental, která může nabídnout lepší ceny a neobjevuje se ve srovnávačích autopůjčoven. Tato půjčovna však nesídlí přímo na letišti, ale ve městě Kaunakakai.

I na Molokai platí obecné poučky k půjčování aut a pokud jste v tomto segmentu nováčkem, přečtěte si náš článek Jak si poprvé půjčit auto v zahraničí.

Provoz na Molokai

Řízení je na Molokai vysloveně odpočinkovou záležitostí. Provoz je zde opravdu slabý, města žádná a zabloudit na třech místních silnicích snad ani nelze. Cesty do hlavních směrů jsou klasické asfaltové silnice, kterými se dostanete do všech turisticky atraktivních přístupných míst.

Veřejná MHD na Molokai nefunguje v žádné formě.

Chystáš se na Molokai?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 26. 11. 2021

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.