Oblast a aktivita Led Úno Bře Dub Kvě Čer Čvc Srp Zář Říj Lis Pro
Molokai
Teploty vzduchu napříč rokem

25 °C

25 °C

26 °C

26 °C

28 °C

28 °C

29 °C

30 °C

30 °C

29 °C

28 °C

26 °C

Počasí na Molokai

Podnebí na Molokai je tropické a příjemné po celý rok. Teploty se napříč rokem mění jen velmi mírně, rozdíly jsou jen v silnějším větru během podzimu a zimy, ale ten je vzhledem k letním teplotám spíš příjemným osvěžením.

Letenky na Havajské ostrovy

Díky geografickému reliéfu Molokai s plošší západní částí a velmi hornatou východní částí na východě ostrova prší výrazně méně než na západě, kde především v horách padají přeháňky každý den po celý rok. I díky tomu však není Molokai úplně vysušeným ostrovem ani ve své holé západní polovině.

Průměrné teploty v zimě se pohybují mezi 25 a 26 °C, zatímco v létě mezi 28 a 30 °C. Na Molokai, resp. lidem přístupných částech, prší významně méně než na ostatních havajských ostrovech.

Detailní informace o počasí rozepsané podle měsíců v roce najdete v průvodci po Havajských ostrovech.

Kdy jet na Molokai

Na Molokai se vypravte kdykoliv během roku. Sezóny zde prakticky neexistují a ani v nejvytíženějších ročních obdobích (prázdniny, Vánoce, svátky) není ostrov Molokai přelidněný. Tak jako tak bude Molokai spíše doplňkovým programem při cestě po Havaji, takže cestu na Molokai plánujte podle celkové cesty na Havaj.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 12 dny
Navrhni úpravu