Koh Lanta

Ubytování na Koh Lantě

Kde se ubytovat na Koh Lantě

Oproti zbytku Thajska není na Koh Lantě přemíra ubytovacích zařízení. Spousta hotelů je zavřených od května do října. Zbylé otevřené hotely snižují ceny až na polovinu, a proto je období od konce května oblíbeným především mezi lowcost cestovateli.

Nejvíce ubytovacích zařízení naleznete u pláže Phra Ae přezdívané jako Long Beach. Uvolněnější cestovatelé míří do enklávy thajských rastafariánů, Khlong Khong. Opomíjené Old Town (Ban Si Raya) nabízí nespočet ubytovacích možností v krásně zrekonstruovaných domech s výhledem na starý přístav ostrova.

Velké hotelové komplexy na Koh Lantě nehledejte. Luxusní hotely jsou leckdy nenápadně skryty v zelených lesích. Mezi nejluxusnější hotely patří Pimalai Resort & Spa v jihozápadní části ostrova.

Ceny

Na rozdíl od ostatních thajských ostrovů Koh Lanta netrpí nedostatkem místa, a tak za cenu sdíleného pokoje na Koh Samui dostanete za tutéž cenu bungalov s vlastní koupelnou. Cena za noc v bungalovu se pohybuje od 500 do 1.500 bahtů v závislosti na úrovni ubytování. Prosté bungalovy Hutyee Boat kousek od pláže Phra Ae vyjdou na 700 bahtů za noc, vkusnější bungalovy Round House stojí jednou tolik. V hlavním městě ostrova vás ubytování vyjde levněji než u moře, je ale třeba počítat s tím, že ne všechny pokoje mají vlastní koupelnu.

Chystáš se na Koh Lantu?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele Lajnhart
naposledy aktualizováno 01. 01. 2021
Navrhni úpravu

Vyhledej si svůj hotel na Koh Lantě. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.