Obrázek hotelu NINOS GRAND BEACH

NINOS GRAND BEACH

Star Star Star Star
Preveza, Řecko

Čtyřhvězdičkový hotel NINOS GRAND BEACH se nachází v letovisku Preveza, v Řecku.

Dovolenou si můžete vybrat z 5 termínů s odletem Praha, Brno, Ostrava. Nejlevnější dovolená vychází na 20 689 Kč a naopak nejdražší zájezd stojí 22 220 Kč.

Nejlevnější nabídka
20 689 Kč
18.-25. 09. 2023, Letecky – Praha, All inclusive Zakoupíte přímo na fischer.cz. Vybrat jiný termín
ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
fischer.cz
18. 09. - 25. 09. 2023 / 7 nocí
All inclusive
Praha
20 689 Kč
fischer.cz
07. 09. - 14. 09. 2023 / 7 nocí
All inclusive
Brno
20 990 Kč
fischer.cz
07. 09. - 14. 09. 2023 / 7 nocí
All inclusive
Ostrava
20 990 Kč
fischer.cz
17. 08. - 24. 08. 2023 / 7 nocí
All inclusive
Brno
22 220 Kč
fischer.cz
17. 08. - 24. 08. 2023 / 7 nocí
All inclusive
Ostrava
22 220 Kč

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Pláž: 0; Vzdálenost od letiště: 20 km; Město Preveza: 18 km;
Dvoulůžkový pokoj, výhled zahrada:  koupelna, fén; klimatizace (zdarma); satelitní TV; mini lednička (zdarma); bezpečnostní schránka (zdarma); telefon a Wi-Fi (zdarma); balkon nebo terasa; dětská postýlka (zdarma); Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Pokoj s výhledem na moře: výhled moře; Pokoj Superior, výhled zahrada: prostornější, možnost ubytování až 3 osob, výhled zahrada; Pokoj Superior, výhled moře: viz. Superior pokoj, výhled na moře; Superior rodinný pokoj s palandou: viz Dvoulůžkový pokoj; větší pokoj s palandou; Superior rodinný pokoj s palandou, boční výhled moře: viz Superior rodinný pokoj s palandou; výhled moře; Rodinný pokoj se 2 místnostmi, oddělené posuvnou stěnou a výhledem na moře: rodinný pokoj s 2 místnostmi; Rodinný pokoj se 2 místnostmi, oddělené posuvnou stěnou s výhledem na moře přes river pool: viz. rodinný pokoj s 2 místnostm; Junior Suita, výhled moře: možnost ubytování až 3 osob, kávovar nespresso,  bezplatné použití hotelového tabletu (nutná záloha); Junior Suita se sdíleným bazénem, výhled moře: viz Junior Suita s výhledem na moře; sdílený bazén, na vyžádání;
vstupní hala s recepcí s 24 hodinových servisem, lobby a vnitřní bar, restaurace, bar u bazénu, snack bar, Wi-Fi ve všech prostorách hotelu (zdarma),  bazény (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, dětské hřiště, lékařská služba na zavolání (za poplatek), parkování pro hotelové hosty (zdarma).
dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu; lehátka a slunečníky za poplatek;
stolní tenis; tenisový kurt; basketbalové hřiště; venkovní a vnitřní dětské hřiště; 2 x týdně tematické večery s živou hudbou a řeckými tanci;
půjčovna lodí;
All inclusive: V hlavní restauraci snídaně 7.30 - 10.00, obědy 12.30 - 14.30,  večeře formou bufetu 19.00 do 21.30. Během jídla jsou v ceně místní nápoje (točené pivo, domácí víno, nealkoholické nápoje, voda (nebalená). All inclusive lze čerpat i v italské a řecké restauraci (v každé restauraci vždy 1x za pobyt, nutnost předběžné rezervace).    Dětské menu. Dětské jídelní židličky v restauraci.Během večeře v restauraci je vyžadován dress code smart casual (u mužů nejsou akceptovány krátké kalhoty).Epirus bar - hlavní bar zahrnutý v all inclusive balíčku (7.30 – 10.00 / 12.30 – 14.30 / 19.00 – 21.30) podává alkoholické nápoje místní výroby (Ouzo, Gin, Vodka, Rum) točené pivo, domácí víno, nealko nápoje, voda (nebalená), káva, čaj.Pool bar 10.15 - 19.30. Dopolední občerstvení 11.00-12.30, 15.00 - 18.00 (čaj, káva,  sušenky). Balíček All inclusive zahrnuje lihoviny místní produkce (Ouzo, Gin, Vodka, Rum), točené pivo, domácí víno, nealkoholické nápoje, voda. Všechny koktejly jsou vyráběny z místních nápojů.  Hlavní bar Nikopolis je otevřen od 10.30 do 24.00 a la cart bar (se značkovými nápoji / kávou / nápoji za příplatek).  
4 hvězdičky
V Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.
Hotel nedaleko letoviska Parga, pouhých 18 km od města Prevezy, přímo u moře, 10 km od významných archeologických nalezišť Nicopolis a 7 km od Kassope.
vstupní hala s recepcí, lobby a vnitřní bar, restaurace, bar u bazénu, snack bar, Wi-Fi ve všech prostorách (zdarma),  bazény (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, dětské hřiště, lékařská služba na zavolání (za poplatek), parkování pro hotelové hosty (zdarma).
Dvoulůžkový pokoj: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace (zdarma), satelitní TV, mini lednice, trezor (zdarma), telefon, Wi-Fi (zdarma), balkon nebo terasa.; Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Pokoj s výhledem na moře: výhled moře; Pokoj Superior, výhled zahrada: prostornější, možnost ubytování až 3 osob, výhled zahrada; Pokoj Superior, výhled moře: viz. Superior pokoj, výhled na moře; Superior rodinný pokoj s palandou: viz Dvoulůžkový pokoj; větší pokoj s palandou; Superior rodinný pokoj s palandou, boční výhled moře: viz Superior rodinný pokoj s palandou; výhled moře; Rodinný pokoj se 2 místnostmi, oddělené posuvnou stěnou a výhledem na moře: rodinný pokoj s 2 místnostmi; Rodinný pokoj se 2 místnostmi, oddělené posuvnou stěnou s výhledem na moře přes river pool: viz. rodinný pokoj s 2 místnostm; Junior Suita, výhled moře: možnost ubytování až 3 osob, kávovar nespresso,  bezplatné použití hotelového tabletu (nutná záloha); Junior Suita se sdíleným bazénem, výhled moře: viz Junior Suita s výhledem na moře; sdílený bazén, na vyžádání;  
2 tematické večery týdně s živou hudbou a řeckými tanci.
All inclusive: V hlavní restauraci snídaně 7.30 - 10.00, obědy 12.30 - 14.30,  večeře formou bufetu 19.00 do 21.30. Během jídla jsou v ceně místní nápoje (točené pivo, domácí víno, nealkoholické nápoje, voda (ne balená). All inclusive lze čerpat i v italské a řecké restauraci (v každé restauraci vždy 1x za pobyt, nutnost předběžné rezervace).  Dětské menu. Dětské jídelní židličky v restauraci.Během večeře v restauraci je vyžadován dress code smart casual (u mužů nejsou akceptovány krátké kalhoty).Epirus bar - hlavní bar zahrnutý v all inclusive balíčku (7.30 – 10.00 / 12.30 – 14.30 / 19.00 – 21.30) podává alkoholické nápoje místní výroby (Ouzo, Gin, Vodka, Rum) točené pivo, domácí víno, nealko nápoje, voda (nebalená), káva, čaj.Pool bar 10.15 - 19.30. Dopolední občerstvení 11.00-12.30, 15.00 - 18.00 (čaj, káva,  sušenky). Balíček All inclusive zahrnuje lihoviny místní produkce (Ouzo, Gin, Vodka, Rum), točené pivo, domácí víno, nealkoholické nápoje, voda. Všechny koktejly jsou vyráběny z místních nápojů.  Hlavní bar Nikopolis je otevřen od 10.30 do 24.00 a la cart bar (se značkovými nápoji / kávou / nápoji za příplatek).
Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu, (lehátka a slunečníky za poplatek).
Zdarma: stolní tenis, tenisový kurt, basketbalové hřiště, venkovní a vnitřní dětské hřiště.Za poplatek: půjčovna lodí.
venkovní a vnitřní dětské hřiště, dětský bazén, dětské menu v restauraci, dětské jídelní stoličky, dětské postýlky zdarma (na vyžádání)
VISA, MC/EC, DISCOVER, AMERICAN EXPRESS
Zdarma: Internet v celém areálu, Wi-Fi na pokojích
 4 hvězdičky  
 V Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

NINOS GRAND BEACH – fotka 1
NINOS GRAND BEACH – fotka 2
NINOS GRAND BEACH – fotka 3
NINOS GRAND BEACH – fotka 4
NINOS GRAND BEACH – fotka 5
NINOS GRAND BEACH – fotka 6
NINOS GRAND BEACH – fotka 7
NINOS GRAND BEACH – fotka 8
NINOS GRAND BEACH – fotka 9
NINOS GRAND BEACH – fotka 10

Mapa

Booking.com