New York

4v1 – Island, Toronto, Niagara a New York z Mnichova – 10.328 Kč.

28 komentářů
2016-02-26T12:51:18+01:00

O akci

Akční tarify dopravce ze země ohně a ledu vybízí k sestavení vychytaného itineráře, kterým dáte několik much jednou ranou. Díky velké dostupnosti termínů můžete plánovat cesty v nejpříjemnějším období v roce.

Nejprve se pár dní odreagujete v krásné přírodě, nadýcháte čerstvého vzduchu a poté z Islandu přeletíte do Toronta, které budete mít jako na dlani z CN Tower. Ano, nejslavnější vodopády světa jsou za rohem, jen dvě hodiny jízdy autobusem z Toronta. Niagarské vodopády uvidíte také z druhého břehu, neboť budete stejně muset přejít do USA. Místním busem se dopravíte do Buffala a sednete nejlépe na noční spoj Megabusu do New Yorku. Po asi devíti hodinách jízdy se octnete přímo v srdci New Yorku, na Manhattanu. Dáte si vydatnou americkou snídani a můžete vyrazit do víru velkoměsta, Times Square je jen pár bloků odsud.

K tomu všemu budete potřebovat jen jednu letenku a pár jízdenek na autobusy. Tzv. multi city letenka na výše popisovaný itinerář vyjde z Mnichova na bezkonkurenční cenu 11.058 Kč. Jízdenky na autobusy pořídíte celkově za 18 dolarů. Aktuálně jsou v prodeji jen do poloviny května.

Letenka:

  • Mnichov – Reykjavík – Toronto / New York – Mnichov za 11.058 Kč 10.328 Kč rezervuj>>
  • Cestovní období: květen – červen
  • Prodej do 27. února!
V ceně letenky přeprava 2 kusů odbavených zavazadel, celkem 46 kg! Občerstvení během letů s Icelandair je za poplatek.

Jízdenky:

Před cestou do Kanady i USA si nezapomeňte vyřídit cestovní registrace do eTa a ESTA. Měli byste mít biometrický pas a platební kartu na uhrazení poplatku, u kanadského eTa je to 7 CAD a u ESTA 14 $. Obě odsouhlasené registrace si vytiskněte, budete je předkládat při odbavení na letišti, resp. při přechodu hranic v Niagara Falls. Pokud jste měli v minulosti problém se získáním víz nebo se vstupem do USA nebo Kanady, doporučujeme registrace udělat před samotným nákupem letenek. eTa má platnost 5 let a ESTA 2 roky.

Ubytování v New Yorku řešte prostřednictvím Airbnb, mnohdy získáte možnost ubytování za třetinovou cenu oproti klasickým hotelům. Na první rezervaci sleva cca 500 Kč. V Torontu nebo u Niagarských vodopádů a na Islandu hledejte ubytování standardně přes booking.com, případně srovnejte ceny na hotely.cestujlevne.com.

Na Islandu si určitě pronajměte vůz, abyste za krátkou dobu stihli to nejdůležitější.

Mnichov i mnichovské letiště je z Prahy snadno dostupné jak vlastním autem tak frekventovanou dopravou busy Student Agency či Flixbus, alternativně po železnici s Včasnou jízdenkou ČD.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-02-26T12:51:18+01:00

28 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele vlada.vaverka
vlada.vaverka
před 8 lety

ještě bych se zeptal jak je to s přespánim v okolí Toronta a Niagara Falls ve stanu? Ať už v kempu nebo někde v přírodě na divoko? Dá se? Máme zaplacený letenky s pobytem v Torontu 16-19.6 a přemýšlíme jak nejlépe vyřešit noclehy když budem mít stany a spacáky z Islandu. Díky moc

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Pokud jde o kempy, stačí hledat, google ti toho vyplivne dost. V Niagara Falls je to celkem bez problémů, v Torontu nevím, tam bych asi šel cestou hostelů.

Avatar uživatele vlada.vaverka
vlada.vaverka
před 8 lety

Kempy jsem přes google našel jak píšeš, ale za ceny kolem 35 dolarů na noc, což mi ve vlastnim stanu přijde dost. Myslel jsem spíš jestli je možný postavit si tam někde na osamocenym místě u lesa stan, přespat a ráno brzo vypadnout, jako to je možný na většině místech v Evropě...

Avatar uživatele vlada.vaverka
vlada.vaverka
před 8 lety

Může mi někdo, prosím, poradit kde objevím ten autobus z Toronta např na Niagara Falls za 1 $? Po zadaní na us.megabus.com co se tu píše mi to háže nejlevnější za 15... Díky.

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Jestli sháníš jízdenky až na červen, tak ještě ani nejsou v prodeji, ale když se podíváš na poslední den, kdy se dají koupit jízdenky Toronto - Niagara Falls, máš tam 4 termíny za 1 dolar.

Avatar uživatele vlada.vaverka
vlada.vaverka
před 8 lety

Díky moc, už to vidím!

Avatar uživatele Kadera.honza
Kadera.honza
před 8 lety

Cau lidi, povedlo se nekomu najit odlet i prilet behem kvetna? Ja bohuzel :(

Avatar uživatele dominikinajegood
dominikinajegood
před 8 lety

Skoda, ze na letech Icelandair se vubec ted nepodava jidlo, ale cena suoer

Avatar uživatele irena.platenikova
irena.platenikova
před 8 lety

Ahoj, tak jsme s přítelem koupili za 11 058 Kč. Termín odletu z Mnichova: 4.6. Termín odletu z Islandu do Toronta: 10.6. Termín odletu z New Yorku: 21.6. Kdybyste měli někdo podobné termíny, dejte vědět, můžeme třeba sdílet část cesty. :-)

Avatar uživatele r.nedved
r.nedved
před 8 lety

Nabídka na cestujlevne.com, přesměrování na studentagency s platbou na kralovna.cz a finální odkaz na letenky na viewtrip...... trošku složité,ale snad v pořádku

Avatar uživatele colomany
colomany
před 8 lety

ta eTa do kanady je nějaká novinka? loni jsme z usa vstoupily do kanady a nic jsme neměli.jen nám bouchly razítko do pasu a hotovo.

Avatar uživatele Katka Mrázková
Katka Mrázková
před 8 lety

Ano... Je to novinka myslim platna ted od brezna

Avatar uživatele
Denisa Blažek
před 8 lety

Mě to tedy háže trochu jiné ceny.. bud nad 17k nebo 20k.. že bych něco dělala špatně? :-/ :D

Avatar uživatele david.malina
david.malina
před 8 lety

Mě taky :-(

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Teď jsem našel letenku za dokonce jen za 10.328 Kč

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Jestli potřebujete pomoci s vyhledáním nějakého termínu, klidně pište :-)

Avatar uživatele zuzana.badura
zuzana.badura
před 8 lety

Ahoj Lukáš, mohol by si mi pomôcť vyhľadať letenku? Odlet z Mníchova 14.alebo 15.júna? V New Yorku by sme chceli ostať cca 7 dní. Ďakujem :)

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Ahoj Zuzano, odlet 14. nebo 15. není možný, možný termín v kombinaci Reykjavík/Toronto/New York 13./14.-19./26.

Avatar uživatele
mirjur
před 8 lety

Co třeba termín 16-20-25. červen?

Avatar uživatele a.a
a.a
před 8 lety

Tiez myslim, ze ESTA nie je potrebna pri vstupe do USA po susi, vyzaduje sa len pre priletoch. Opravte ma ak sa mylim.

Avatar uživatele karas
karas
před 8 lety

Překvapuje mne výzva k vytištění Esta, nikdy jsem to nedělal a nikdy jsem s tím neměl problémy (nikdy to po mně na letišti nechtěli), je to zaneseno v systému.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Raději varovat, než odletět bez... :-) Vytištěnou estu dodnes nechápu, ani slečna na checkinu mi nebyla schopna odpovědět. Prý jen pro jistotu, jestli o tom člověk ví, že jí potřebuje. Vím, a když jí nebudu mít vytištěnou, tak mě nepustíte? Neví...

Avatar uživatele PetrSedlar
PetrSedlar
před 8 lety

pro jistotu a to zdůvodu, kdy vypadne systém Esta. Posledních 5 let jsem navštívil USA 4x a z toho 2x byl výpadek systému. Pokud más vytištěnou Estu, tak ji akceptují. Doporučuji ji mít vždy u sebe, Petr

Avatar uživatele StephenC
StephenC
před 8 lety

ESTU vytištěnou mít podle pokynů musíte, kdyby náhodou byla nějaká nesrovnalost, bylo by nutné ji nějak více zkontrolovat apod, je to pro check - in a imigrační prostě jednodušší, když v ruce něco máte..takže radši vytisknout, než nemít vůbec :) a přesně jak píše Petr, když vypadnou systémy, tak je tohle jediná možnost..:)

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Já letěl do NY z Varšavy, paní na check-in přepážce si vytištěnou ESTU přímo vyžádala :-)

Avatar uživatele
Butrusik
před 8 lety

Po schválení ESTY je v tom okně přímo napsáno, že není třeba potvrzení tisknout, takže check-in paní jsou zřejmě příliš aktivní.

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Jirko, jeden papír navíc určitě nikoho víc na cestě nezatíží. Už jen pro to, že slečna na check-inu (odbavení LHR) neměla možnost ověřit, zda mám ESTU, jsem byl rád, že ji mám vytištěnou ;-)

Avatar uživatele
petan416
před 8 lety

Jaký je možný nejzazší termín letů při této ceně, nenajde někdo lepší? Já zatím našel nejpozději odlet 22.6. z Mnichova..

Další akce