New York

6v1: Toronto, Niagara, Buffalo, DC, Filadelfie a NY - 8.897 Kč.

34 komentářů
2015-06-04T09:35:48+02:00

O akci

Někteří z vás si už jistě zvykli na to, že naše redakce vymýšlí zajímavé itineráře, které z vašich cest vytřískají maximum. Vydejte se proto s námi v podzimním čase na svou kanadsko-americkou cestu, během níž navštívíte Toronto, Niagarské vodopády, Buffalo, Washington, Filadelfii a na závěr si dáte pravý hamburger v nikdy nespícím New Yorku.

1) Hlavní letenka

Základem budiž open-jaw letenka se směrováním Praha – Toronto a New York – Vídeň v tarifu British Airways za suprovou cenu 8.897 Kč. Neberte v potaz levnější letenky, u kterých je nutná změna letiště při přestupu v Londýně.
  • Letenka Praha - Toronto / New York - Vídeň za 8.897 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období: listopad 2015 - duben 2016
  • Prodej do 15. července nebo aktualizace
Letenka je včetně jednoho kusu odbaveného zavazadla do maximální hmotnosti 23 kg.

2) autobus Toronto - Niagara Falls

Dále budete potřebovat autobusovou jízdenku z Toronta do Niagara Falls, kterou za dolar koupíte u Megabusu.

3) letenka Buffalo - Baltimore (Washington)

Od vodopádů se místním autobusem za 2 dolary z americké strany Niagary přesunete do Buffala, kde sednete na letadlo s letenkou za 49 dolarů / 1.200 Kč od Southwestu a poletíte směrem do Baltimoru – Washingtonu. Dva kusy zavazadel do podpalupí v ceně letenky. Letenky za akční cenu 49 dolarů v prodeji do 4.6.

4) autobus Washington - Filadelfie

Z hlavního města Spojených států se vydáte autobusem do města, ve kterém se psaly dějiny Ameriky, do Filadelfie. Jízdenku opět pořídíte za dolar u Megabusu.

5) autobus Filadelfie - New York

Z Filadelfie se za dvě hodiny jízdy autobusem dostanete do New Yorku, kde vaše cesta Kanadou a USA končí. Jízdenka za 1 $ na Megabus.

! Jízdenky u Megabusu na listopad v tuto chvíli ještě nejsou v prodeji, nicméně pro ilustraci uvádíme příklady, že jízdenky je možné koupit za jeden dolar na každou trasu z tohoto itineráře.

Ubytujeme se...

Ať už si cestu naplánujete jakkoli, vždycky budete muset po cestě někde složit hlavu. V Torontu si vyhraďte přinejmenším dvě noci, u Niagarských vodopádů se ubytujte alespoň na jednu noc. Washington nesmíte odbýt, přespěte dva dny. Z Washingtonu do Filadelfie se přesuňte v ranních hodinách, abyste se nemuseli ubytovat a pak večer dojeďte rovnou do New Yorku, ve kterém určitě musíte strávit minimálně pět dní.

V celém odstavci jsme vás odkazovali na nejznámější portál booking, ale můžete také zkusit jinou a mnohdy levnější formu ubytování přes stále více oblíbenější Airbnb, přes který nabízejí majitelé různých nemovitostí k pronajmutí své byty, domy, vily a nebo třeba hausbóty. Na první rezervaci obdržíte slevu 25 dolarů (620 Kč).

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-06-04T10:35:48+02:00

34 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce