Victoria peak - výhled na Hongkong

Akční ceny z Budapešti do jihovýchodní Asie v hlavní sezoně. Letenky od 8 431 Kč

14 komentářů
2019-06-28T13:13:50+02:00

O akci

S akčními cenami do několika destinací napříč jihovýchodní Asií přichází společnost Air China z Budapešti. Nechte se zlákat cenami pod 10.000 Kč a vydejte se do kosmopolitního Hongkongu, procestujte Vietnam od jihu k severu, navštivte rozmanitou Malajsii nebo se vypravte do tajuplného Myanmaru, kam se akční letenky prakticky nevyskytují.

Vyrazit navíc můžete v hlavní sezoně od listopadu do první poloviny prosince a následně v únoru a březnu. Termínů je dostatek u všech destinací, jen u letů do hlavního města Myanmaru Rangúnu je nutno vyhledávat lety směrem tam vždy ve středu, zpět pak ve čtvrtek. 

Po cestě vás většinou čeká 3 až 7 hodinový přestup v Pekingu, během něhož nebudete opouštět tranzitní zónu a tudíž nejsou potřeba žádná víza. Na cestě zpět je pak technické mezipřistání v běloruském Minsku, kde rovněž víza nepotřebujete. Jen vystoupíte z letadla do prostoru gatu, ze kterého pak za necelou hodinku nastoupíte zpět. 

  • Ušetříš až 27 % oproti obvyklé ceně 11 500 Kč
  • Hledej v období Listopad a únor až březen
  • Čeká tě přestup na letišti Peking Capital
  • Poletíš s aeroliniemi Air China
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.
BUD/Budapešť
HKG/Hongkong
Zpáteční letenky
17 hodin letu (1 přestup)
BUD/Budapešť
KUL/Kuala Lumpur
Zpáteční letenky
20 hodin letu (1 přestup)
BUD/Budapešť
SGN/Ho Či Minovo Město
Zpáteční letenky
20 hodin letu (1 přestup)
BUD/Budapešť
SGN/Ho Či Minovo Město HAN/Hanoj
BUD/Budapešť
Open-jaw letenky
20 hodin letu (1 přestup)
BUD/Budapešť
RGN/Rangún
Zpáteční letenky
21 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Budapešť, letiště Hongkong, letiště Kuala Lumpur, letiště Ho Či Minovo Město, letiště Hanoj, letiště Rangún.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-06-28T10:12:46+02:00

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Jirka
před 3 lety

Tak koupeno na únor 2020. Díky. Jaké je nejlepší spojení do Budapešti, vlak bus?

Díky a hezký den

Kryštof Hájek
před 3 lety

Pokud z Prahy, tak nejlepší vlak (6,5 hodiny od 625 Kč), nejlevnější bus Flixbus či Regiojet (od cca 400 Kč kolem 7 hodin).

Avatar uživatele
Jirka
před 3 lety

Děkuji za odpověď. Prosím ještě o info, jestli je možné zajet do města při 7 hodinovém stopu v Pekingu a dostat tranzitní víza? Nebo je to krátká doba?

Díky moc a hezký den

Avatar uživatele
RamonCosta
před 3 lety

Ahoj, určitě děkuji za zajímavou akci, mám letenky na březen 2020. S ohledem na několik negativních zkušeností si rád rezervuji místa v letadle s dostatečným předstihem, tak se chci zeptat, jak postupovat v tomto konkrétním případě. Podle mailu, ze kterého mi přišly letenky, soudím, že jsou pořízeny přes zprostředkovatele Student agency, i když jsem rezervaci "spouštěl" přímo z vašeho webu. Když jsem zkusil rezervaci sedadel přes Air China, tak bez šance. Na vašich speciálních stránkách, popisující problematiku rezervace sedadel, jsem také neuspěl, ani na zvláštním vláknu k aerolince Air China jsem nenašel řešení. Prosím, poraďte, jak je možné provést takové rezervace? Děkuji za odpověď! S pozdravem

Avatar uživatele sc0rpio
sc0rpio
před 3 lety

Ahoj, kontaktuj primo podporu SA s pozadavkem na rezervaci sedacek. Take bys mel mit narok na salonek/hotel (dle doby prestupu), tak se zmin :-)

Segment BUD-PEK nešel předem rezervovat, byl jsem na letišti dříve, šlo domluvit sedačky s větším místem na nohy :-)

Avatar uživatele
Ramoncosta
před 3 lety

Děkuji za odpověď. Obrátím se tedy přímo na Student agency, snad budu úspěšný. Ještě mě zaujala tvá poznámka o sedačkách s větším místem na nohy: podle "seatguru" to u většiny letadel nejde poznat (krom míst u nouzových východů, že...), diskuse to také většinou nevyřeší, neboli rozteče mezi sedadly bývají stejné. Tady poletí A330, máš nějaké konkrétní tipy na "pohodlnější" sedadla v turistické třídě A330 (200)? Děkuji za vysvětlení. S pozdravem

Kryštof Hájek
před 3 lety

Pokud jde o prostor pro nohy, pak vyjma těch nouzových východů rozdíly mezi sedačkami prakticky neexistují.

Avatar uživatele
Bohouš
před 3 lety

Je prosím nějaký zásadní rozdíl mezi nákupem přes vás nebo přímo přes dopravce? Jedná se mi zejména o zpáteční let s Air China z Ho Chi Minh city přes Peking do Budapešti, kdy v Pekingu je na přestup 1,5 hodiny. Existuje v takovém případě něco jako "čekání přípoje na zpožděný let"? Jaké jsou možnosti refundace od vás nebo od Air China, pokud navazující spoj uletí?

Odbavené zavazadlo se při přestupech nijak neřeší, prostě ho najdu až v cílové destinaci?

Avatar uživatele
Eliška _5
před 3 lety

Nepodařilo se někomu najít nějaký termín s odletem třeba už v říjnu? Našla jsem nejdřív 6.11. (v kombinaci tam Vietnam, zpět cokoliv jiného), což už je na nás bohužel pozdě..

Kryštof Hájek
před 3 lety

Akce se vztahuje pouze na termíny od listopadu, viz výše, v říjnu bohužel nelze.

Avatar uživatele
Eliška _5
před 3 lety

Škoda, jen mě napadlo, jestli není někdo v hledání schopnější než já a něco jsem nepřehlédla. Díky za odpověď :)

Avatar uživatele
Zuzana M.
před 3 lety

Ahoj, v listopadu-prosinci přemýšlíme o Kambodži. Bývají akce i na letenky tam? Kdy už nečekat a koupit? Příp. nějaké další tipy, jak se levněji dostat do Sihanoukville / Siem Reap? Děkuji!!

Kryštof Hájek
před 3 lety

Ahoj, úplně běžné akce do Kambodži nejsou, často bývají nejlevnější letenky z Mnichova. Vždycky se ale cesta do Kambodži dá vyřešit například koupením akční letenky do Vietnamu nebo Thajska a přeletět místními nízkonákladovkami nebo dokonce autobusem.

Avatar uživatele
Zuzana M.
před 3 lety

Díky moc :)

Další akce