Jezero Azory

Azorské ostrovy i Lisabon na jedné letence z Vídně. Letenky od 4 329 Kč

9 komentářů
2019-03-18T18:54:00+01:00

O akci

K cestě na rozkvetlé jarní Azorské ostrovy láká nabídka společnosti TAP Portugal z Vídně. Mezi spoustou letenek se zbytečnými nočními přestupy v Lisabonu se však hned na několik termínů skrývají zajímavé kousky s přestupem v portugalském městě v délce téměř 19 hodin, který už na základní prohlídku bohatě stačí. 

Azory začnete objevovat ve městě Ponta Delgada, které leží rovnou na největším ostrově Sao Miguel. Ten vás přivítá svěžím jarním počasím s teplotami kolem 20 stupňů, kvetoucími keři loukami a sytě zelenými barvami všech odstínů. Ostatně je zbytečné se více rozepisovat, když všechny detaily a praktické informace si přečtete v našem průvodci po Sao Miguel a při přestupu se navíc bude hodit i průvodce po Lisabonu.

Termíny s dostatečně dlouhým stopem v Lisabonu:

Termíny bez prohlídky Lisabonu (denní přestup)

  • Ušetříš až 33 % oproti obvyklé ceně 6 500 Kč
  • Hledej v období Březen až květen
  • Čeká tě přestup na letišti Lisabon
  • Poletíš s aeroliniemi TAP Portugal
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně dvě příruční zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a 40 x 30 x 15 cm.
VIE/Vídeň
PDL/Ponta Delgada
Zpáteční letenky
27 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Ponta Delgada.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-03-18T18:09:06+01:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kobracek
kobracek
před 4 lety

Let z Manchesteru je fakt supr, doporučuji buď let Bratislava-Manchester, Praha - Manchester nebo let do Londýna a poté autobusem National Express rovnou na manchesterské letiště.

Avatar uživatele
mira
před 4 lety

Let z Manchesteru má bohužel jednu nevýhodu, není to let z Portugalska. Tzn. odpadá výhoda transferu zdarma na menší ostrov s menším počtem turistů.

Avatar uživatele
Jaro
před 4 lety

Tohle ale plati pouze pro lety, ktere zacinaji v Portugalsku. Viz https://www.cestujlevne.com/lete...air-acores

Avatar uživatele
Tomáš
před 4 lety

Ta nabídka, kdy máte zpáteční letenku zdarma na některý z menších Azorských ostrůvků, se ale nevztahuje na lety odkudkoliv, než s Portugalska. (pokud se nemýlím - ale řešil jsem to loni). Tzn. pokud si koupíte letenku "Vídeň - Ponta Delgada", tak nárok nemáte. Jediná možnosti je zakoupit si letenky zvlášť. Tedy samostatně "Vídeň - Lisabon" + "Lisabon - Ponta Delgada". Pak nárok máte... ale... ztrácíte jistotu zaručeného přestupu v Lisabonu, pokud se let zdrží. A také ty samostatné lety vyjdou asi dráž, než ta letenka zakoupená jako celek. Když jsem to loni počítal, nakonec to vyšlo +- nastejno cenově. Nemluvě o tom že je to poměrně opruz vyplňovat dotazníky odkud a kam letíte a kde žijete a nechtělo se mi opravdu lhát. Takže pokud to shrnu, vyplatí se to asi jen, pokud třeba poletíte na týden do Portugalska, pak se vypravíte na týden Azory....

Avatar uživatele
mira
před 4 lety

A jo, v té nutné podmínce letenky z Portugalska máte pravdu. Ale proč na týden? Stači jeden či dva dny stopover v tom Lisabonu, je tam pěkně. A v kalkulaci přímé letenky anebo dvou samostatných je potřeba zohlednit právě cenu za ty vnitroostrovní lety, když už jsme na webu zabývajícím se levnými akcemi. Rozdíl cca 150 € stojí za úvahu.

Avatar uživatele
Pavel Zdráhal
před 4 lety

Pokud uvažujete o vnitroostrovním přeletu, ještě je potřeba zohlednit, že se musí uskutečnit do 48 hodin od přistání, nebo před odletem z jiného ostrova. Žádost podáváte on-line a nemáte možnost výběru letu. Prostě ho náhodně přiddělí. Já jsem takto na podzim přiletěl do Ponta Delgady večer a ráno v 8 hodin už jsem měl odlet na Terceiru.

Avatar uživatele
Tom
před 4 lety

Ponta Delgada - Manchester květen 19.99€ , Manchester - Bratislava 17.99£. super cena a rychlá cesta pro moraváky.

Avatar uživatele
Tom
před 4 lety

Ryanair. Jedna cesta, cena bez kufru samozřejmě.

Avatar uživatele
Tom
před 4 lety

Tak to je super tip, Manchester by mě vůbec nenapadnul, díky moc!

Další akce