Taipei

Během podzimu z Vídně na Tchaj-wan nebo do Hongkongu. Letenky od 10 478 Kč

2 komentáře
2019-04-30T14:53:08+02:00

O akci

Akční ceny společnosti Air China z Vídně (lze i z Mnichova nebo Budapešti) lákají k cestě na pobřeží Jihočínského moře, a to rovnou do dvou různých destinací.

První z nich je ostrov Tchaj-wan, místo fotogenických hor a útesů, čajových plantáží, pláží i živých měst v čele s Tchaj-pejí a jeho ikonickým mrakodrapem Taipei 101. S plánováním cesty po ostrově vám pomůže náš průvodce po Tchaj-wanu, ale i cestopis "Taiwan očima backpackera" od Tomáše.

Druhou z destinací je čínský Hongkong, svébytné kosmopolitní území, kde se stále čínské vlivy mísí se silným dědictvím období britské kolonie. I když je tak nyní Hongkong integrální součástí Číny, stále sem nepotřebujete žádné vízum, a to ani při cestě do sousedního Macaa, bývalé portugalské kolonie.

Jako inspirace pro cestování nejen po Hongkongu i Macau poslouží neotřelá cestovatelská videa od Čočíka. Mrkněte na Mall.tv a vsadíme se, že všechny díly z pořadu "Na vlastní Čočík" zkouknete na jeden zátah!

  • Ušetříš až 30 % oproti obvyklé ceně 15 000 Kč
  • Hledej v období Říjen až první polovina prosince
  • Čeká tě přestup na letišti Peking Capital
  • Poletíš s aeroliniemi Air China
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.
VIE/Vídeň
TPE/Tchaj-pej
Zpáteční letenky
16 hodin letu (1 přestup)
VIE/Vídeň
HKG/Hongkong
Zpáteční letenky
15 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Tchaj-pej, letiště Hongkong.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-04-30T08:10:44+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele J0x
J0x
před 5 lety

I do Bangkoku přes Vánoce.

Avatar uživatele Gejza
Gejza
před 5 lety

Takhle jsem to proletel ted na jare za velmi podobnou cenu z Budapesti. Da se to naklikat i jako multi-city se zastavkou v Pekingu, o neco malo vyhodnejsi je to typicky cestou zpet, protoze cestou tam je relativne kratky prestup.

Další akce