Podvečer na Canal Grande

Benátky levně z Prahy od dubna do června. Letenky od 1 178 Kč

2 komentáře
2023-03-24T10:59:37+01:00

O akci

Letošní rok pořídíte nejvíce levných letenek z Prahy do italských Benátek. Aerolinka Wizz Air opět uvolňuje do prodeje akční ceny až do konce června, kdy za zpáteční letenku zaplatíte 1 178 Kč, resp. 700 Kč, pokud jste členy věrnostního klubu WDC.

Strategicky výhodnější pro delší pobyty bude ubytování v Mestre, viz náš průvodce po Benátkách:

Letenky pořídíte hlavně na termíny přes pracovní týden (úterý-pátek) nebo na týdenní pobyty ideální k výletům do okolních měst a letovisek.

  • Ušetříš až 53 % oproti obvyklé ceně 2 500 Kč
  • Hledej v období Duben až červen
  • Poletíš s aeroliniemi Wizz Air
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je příruční 40x25x20 cm
PRG/Praha
VCE/Benátky
Zpáteční letenky
1 hodina letu (přímý let)
Wizz Air logo
1 178 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Benátky.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2023-03-24T11:59:37+01:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele sharky
sharky
před 26 dny

Ahoj, mohla bych se zeptat, včera jsme s manželem koupili přes e sky let a hotel do Benátek na 21-22. června. Bude to na naše výročí svatby. Včera mi ale z e sky volal nějaký člověk, který mluvil slovensky, že jsem pry zadala 2x sve jméno a ze je potřeba změnit jméno spolucestujícího u letecké společnosti a poslal mi odkaz na verifikaci  u Ryanairu. Tu jsem udělala a večer mi Ryanair napsal, že mi nemůže vyhovět, protože jsem rezervaci udělala přes 3 stranu, se kterou Ryanair nemá žádný obchodní vztah a tato třetí strana jí neposkytla mé správné údaje o e mailu ani o platební kartě. Moji rezervaci tedy zablokovali. Obávám se, že jsme narazili na podvodníky, kteří pouze vybrali peníze, ale žádnou letenku vlastně nekoupili. Celou noc jsem kvuli tomu nespala. Napsala jsem včera do e sky, že chci okamžitě peníze zpět a dnes se jim chystám volat. Nemáte s nimi zkušenosti? Jak bych mohla postupovat? Ten jejich web je tak pěkně udělaný a vyjíždí v prohlížeči hned jako první, vůbec nás s manželem nenapadlo, že by mohl nastat problém. Dekuji za reakci, je mi z toho úplně špatně. 

Avatar uživatele
David Eiselt
před 26 dny

Někdo udělal chybu - vy, nebo oni.

Letenky jsou již neplatné, Ryanair vám změnu jména nedovolí udělat, leda za tučný poplatek. To ale stejně musíte řešit tam, kde jste letenky kupovala.

Teď si ideálně kupte letenky nové...

Příště kupovat přímo u aerolinky nebo tam, kde se dá domluvit a neblokují se přístupy ke správě rezervace, třeba u nás bez problémů.

Další akce