Bagan

Do tajuplného Myanmaru či za orangutany na Borneo. Letenky od 11 376 Kč

10 komentářů
2017-05-18T11:50:00+02:00

O akci

Po nedávné povedené akci China Southern Airlines z Prahy do mnoha míst JV Asie (některé jednotlivé termíny se stále můžou schovávat), se v systému objevily atraktivní ceny do dalších dvou zajímavých destinací.

Vyrazit můžete do tajuplného, v porovnání s okolními státy neprobádaného, svérázného a kulturně i přírodně nesmírně rozmanitého Myanmaru, tedy bývalé Barmy. Druhou destinací v nabídce je malajské město Kota Kinabalu na třetím největším ostrově světa Borneu. To je doslova obklopené národními parky obsahující džungli, chráněné druhy lidoopů i vysoké hory.

Delší doby letů jsou do uvedených destinací bohužel běžným standardem, nemusíte se bát ani nočního transferu v Číně na letišti v Kantonu. Tranzitní vízum získáte zdarma a jako bonus navíc dostanete od letecké společnosti zdarma i přespání v hotelu. Více informací v průvodci o China Southern Airlines.

Zatímco termínů do Kota Kinabalu je veliké množství, v případě Rangúnu je jich značně méně, především od poloviny listopadu do 13.12., dostupný je však například i termín 30.10. až 8.11 (za 12.133 Kč).

Víza?

Do Malajsie nikoliv, do Myanmaru ano. Všechny potřebné informace najdete v našich průvodcích Malajsií a Myanmarem.

  • Ušetříš až 27 % oproti obvyklé ceně 15 500 Kč
  • Hledej v období Poměrně velké množství termínů od konce října do poloviny prosince 2017.
  • Čeká tě přestup na letišti Zjistěte více o letištích Paříž Charles de Gaulle a Kanton, kde vás čekají přestupy.
  • Poletíš s aeroliniemi Akce se týká jedné z největších aerolinek světa China Southern Airlines, člena aliance SkyTeam.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně letenky je jedno odbavené zavazadlo do 23 kg.
PRG/Praha
BKI/Kota Kinabalu
Zpáteční letenky
38 hodin letu (2 přestupy)
PRG/Praha
RGN/Rangún
Zpáteční letenky
35 hodin letu (2 přestupy)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Kota Kinabalu, letiště Rangún.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-05-17T23:16:32+02:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Michaela Křížová
Michaela Křížová
před 7 lety

NENAŠLA BY SE PROSÍM LETENKA CCA 16,17 dní v období polovina říjen - konec listopad?

Avatar uživatele Michaela Křížová
Michaela Křížová
před 7 lety

Myslím Borneo. Děkuji

Kryštof Hájek
před 7 lety

No.. bohužel se zdá, že akce je již u konce, nedaří se vyhledat žádný termín :(

Avatar uživatele Michaela Křížová
Michaela Křížová
před 7 lety

Dobře, děkuji za ověření

Avatar uživatele Dominik Shaim
Dominik Shaim
před 7 lety

Chtěli bychom na Bali, myslite, ze je mozne si pockat na nejakou akci primo na bali? Nebo vyuzit nejakou akci do JV asie a potom preletet?

Kryštof Hájek
před 7 lety

Obecně platí, že po sečtení akční letenky někam poblíž + ceny přeletu se člověk dostanete víceméně na standardní cenu letenky na Bali. Takže spíš počkat na nějakou lepší akci směr na Bali.

Avatar uživatele
Dejn
před 7 lety

ahoj, do Malajsie je tedy v ceně jen odbavené zavazadlo a není možné vzít si do letadla malou tašku na foták nebo na osobní věci? díky :)

Kryštof Hájek
před 7 lety

Ahoj, příruční zavazadlo je v ceně vždy u každé aerolinky (jen s rozdílnou velikostí), proto ho již explicitně nezmiňujeme :) Konkrétně u China Southern Airlines si můžete vzít do letadla zavazadlo o souhrnných rozměrech do 115 cm.

Avatar uživatele
Roman
před 7 lety

Ahoj. Nebyly by tam za tu cenu kombinace letů Pha - Barma - Kota Kinabalu - Praha nebo Pha - Kota Kinabalu - Barma - Pha? Termín listopad včetně 17.11. dvě osoby. Dálka cesty min. 14, maximálně 18 dní? Přelet z Barmy - na Kotu Kinabalu ( nebo naopak ) řešit s kým?

Děkuji.

Kryštof Hájek
před 7 lety

Ahoj, mírně levnější je kombinace PRG-Rangún-Kota Kinabalu-PRG, nejlevněji pravděpodobně za 12.212 Kč, viz například: http://bit.ly/2ruz4LX, data si můžete zkoušet měnit libovolně, ceny se budou pohybovat plus minus v podobných intencích.

Přelet Rangún - Kota Kinabalu ale žádná extra výhodná nabídka asi nebude. Nejlevněji určitě s Air Asia s přestupem v Kuala Lumpur, počítám mezi 2.500 až 3.500 Kč, ale bez odbaveného zavazadla.

Další akce