Do tajuplného Myanmaru či za orangutany na Borneo. Letenky od 11 376 Kč

Zpáteční
Před 7 měs

Jak akci využít?

Po nedávné povedené akci China Southern Airlines z Prahy do mnoha míst JV Asie (některé jednotlivé termíny se stále můžou schovávat), se v systému objevily atraktivní ceny do dalších dvou zajímavých destinací.

Vyrazit můžete do tajuplného, v porovnání s okolními státy neprobádaného, svérázného a kulturně i přírodně nesmírně rozmanitého Myanmaru, tedy bývalé Barmy. Druhou destinací v nabídce je malajské město Kota Kinabalu na třetím největším ostrově světa Borneu. To je doslova obklopené národními parky obsahující džungli, chráněné druhy lidoopů i vysoké hory.

Delší doby letů jsou do uvedených destinací bohužel běžným standardem, nemusíte se bát ani nočního transferu v Číně na letišti v Kantonu. Tranzitní vízum získáte zdarma a jako bonus navíc dostanete od letecké společnosti zdarma i přespání v hotelu. Více informací v průvodci o China Southern Airlines.

Zatímco termínů do Kota Kinabalu je veliké množství, v případě Rangúnu je jich značně méně, především od poloviny listopadu do 13.12., dostupný je však například i termín 30.10. až 8.11 (za 12.133 Kč).

Víza?

Do Malajsie nikoliv, do Myanmaru ano. Všechny potřebné informace najdete v našich průvodcích Malajsií a Myanmarem.

Letenky

Běžná cena: 15 500 Kč
  • Praha - Kota Kinabalu
Kam Kota Kinabalu Kota Kinabalu
  • Zpáteční letenka
  • Na Říjen - prosinec
  • 2 přestupy
  • 38 hodin letu

Cena od 11 376 Kč 

Vyhledej letenky od 11 376 Kč

cestujlevne.com

  • Praha - Rangún
Kam Rangún Rangún
  • Zpáteční letenka
  • Na Listopad - prosinec
  • 2 přestupy
  • 35 hodin letu

Cena od 11 619 Kč 

Vyhledej letenky od 11 619 Kč

cestujlevne.com

Ukázka letenek z 18. 05. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 15 500 Kč. Ušetříš přibližně 27 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst. Obvykle vydrží maximálně pár dní.

Termíny

Poměrně velké množství termínů od konce října do poloviny prosince 2017.

Přestup

Zjistěte více o letištích Paříž Charles de Gaulle a Kanton Baiyun, kde vás čekají přestupy.

Dopravce

Akce se týká jedné z největších aerolinek světa China Southern Airlines, člena aliance SkyTeam.

Zavazadla

V ceně letenky je jedno odbavené zavazadlo do 23 kg.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele michaelakrizova3

NENAŠLA BY SE PROSÍM LETENKA CCA 16,17 dní v období polovina říjen - konec listopad?

Avatar uživatele michaelakrizova3

Myslím Borneo. Děkuji

No.. bohužel se zdá, že akce je již u konce, nedaří se vyhledat žádný termín :(

Avatar uživatele michaelakrizova3

Dobře, děkuji za ověření

Avatar uživatele Dominik Shaim

Chtěli bychom na Bali, myslite, ze je mozne si pockat na nejakou akci primo na bali? Nebo vyuzit nejakou akci do JV asie a potom preletet?

Obecně platí, že po sečtení akční letenky někam poblíž + ceny přeletu se člověk dostanete víceméně na standardní cenu letenky na Bali. Takže spíš počkat na nějakou lepší akci směr na Bali.

Avatar uživatele

ahoj, do Malajsie je tedy v ceně jen odbavené zavazadlo a není možné vzít si do letadla malou tašku na foták nebo na osobní věci? díky :)

Ahoj, příruční zavazadlo je v ceně vždy u každé aerolinky (jen s rozdílnou velikostí), proto ho již explicitně nezmiňujeme :) Konkrétně u China Southern Airlines si můžete vzít do letadla zavazadlo o souhrnných rozměrech do 115 cm.

Avatar uživatele

Ahoj. Nebyly by tam za tu cenu kombinace letů Pha - Barma - Kota Kinabalu - Praha nebo Pha - Kota Kinabalu - Barma - Pha? Termín listopad včetně 17.11. dvě osoby. Dálka cesty min. 14, maximálně 18 dní? Přelet z Barmy - na Kotu Kinabalu ( nebo naopak ) řešit s kým?

Děkuji.

Ahoj, mírně levnější je kombinace PRG-Rangún-Kota Kinabalu-PRG, nejlevněji pravděpodobně za 12.212 Kč, viz například: http://bit.ly/2ruz4LX, data si můžete zkoušet měnit libovolně, ceny se budou pohybovat plus minus v podobných intencích.

Přelet Rangún - Kota Kinabalu ale žádná extra výhodná nabídka asi nebude. Nejlevněji určitě s Air Asia s přestupem v Kuala Lumpur, počítám mezi 2.500 až 3.500 Kč, ale bez odbaveného zavazadla.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Azory a Madeira během jedné cesty z Norimberka se zastávkou v Portu
-39 %

To budou fotky!

3v1: Hopsání po jihovýchodní Asii s EVA Air
-24 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Malajsie Přílet na letiště Kota Kinabalu

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie
Průvodce pro letiště Kota Kinabalu

Zavřít
Ikona pinu
Myanmar Přílet na letiště Rangún

Panenská horská příroda a nespočet chrámů

Barma (oficiální název Svazová republika Myanmar; Myanmar je česká transkripce jména země v barmštině) se nachází v jihovýchodní Asiina západní straně poloostrova Zadní Indie při pobřeží Bengálského zálivu a Andamanského moře v Indickém oceánu. Sousedí se čtyřmi zeměmi – Thajskem, Čínou, Laosem a Indií. Počet obyvatel země je odhadován na 50 milionů a převážná z nich se hlásí k buddhismu. Od konce roku 2005 má Barma nové hlavní město Neipyijto.

Barma je velice pozoruhodnou zemí s četnými chrámy a nedotčenou přírodou v místních horách, a navzdory chudobě zde žijí jedni z nejusměvavějších a nejnápomocnějších lidí.

Průvodce pro Myanmar
Průvodce pro letiště Rangún