New York

Letenky do Ameriky z Prahy a Budapešti (Toronto, Chicago i New York) - 9.022 Kč.

9 komentářů
2016-01-12T15:15:31+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

S lákavou nabídkou letenek z Prahy a nedaleké Budapešti do Severní Ameriky přispěchal polský LOT. Zpáteční letenky do Toronta, New Yorku či multi-city kombinace společně s Chicagem zakoupíte od 9.022 Kč. Cesty zahrnují období konce zimy bez omezení délky pobytu a zároveň s možností podniknutí celodenní návštěvy Varšavy.

Tipy pro přesun mezi Torontem a New Yorkem, případně Chicagem najdete níže.

  • Odlety do 17.3.2016
  • Maximální pobyt 12 měsíců
  • Prodej do 15.1.
Zavazadlo do hmotnosti 23 kg máte v ceně.

Před cestou

ESTA a eTA

Ještě před odletem si vyřiďte vstupní povolení do USA či Kanady. Americkou estu máte za 14$, kanadskou etu za 7$ - vyřizují se online a schváleny jsou ihned, max do 72 hodin.

Přesun z Toronta do Chicaga + Niagary

K nejznámějším a nejnavštěvovanějším vodopádům na světě se z Toronta dostanete autobusem za jeden dolar s Megabusem. Vodopády jsou nejimpozantnější právě z kanadské strany, ale vidět je musíte samozřejmě i z té americké, na kterou se koneckonců budete přesouvat. V Niagara Falls chytnete místní autobusovou linku č. 40 a za 2 dolary dojedete do Buffala.

V Buffalu si můžete dát vydatnou večeři a pak sednout na vlak Amtrak – spoj „Lake Shore Limited“ směr Chicago. Pojedete přes noc, můžete se v klidu vyspat a ještě ušetříte za hotel. Do Chicaga dojedete přibližně po necelých 11 hodinách jízdy. Jízdenka s rezervací sedadla vyjde na 71 dolarů. Ti odvážnější mohou celou trasu absolvovat autobusy Megabus, přičemž se mohou zastavit i v Clevelandu.

Přesun z Toronta do New Yorku

Z Toronta do New Yorku levně přejedete autobusy Megabus nebo pohodlně přeletíte. Pro dané cestovní období naleznete jízdenky za 15, případně 25 dolarů.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-01-12T16:15:31+01:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce