Limitovaná edice: Jarní Jižní Korea i Filipíny z Prahy. Letenky od 8 251 Kč

  • ...
  • Akční letenky
  • Limitovaná edice: Jarní Jižní Korea i Filipíny z Prahy. Letenky od 8 251 Kč

Jak akci využít?

Společnost China Eastern Airlines po delší době vpouští do vod levných letenek jen pár termínů parádních cen z Prahy především do Jižní Koreje, a to hned do tří různých měst: Soulu, Pusanu a Tegu. Téměř vždy nás minimálně při jedné cestě čeká dlouhé mezipřistání v Šanghaji, které bude do 24 hodin pobytu (kvůli mezipřistání v Xi'anu ne delší dobu) bezvízové a ideální na krátký průzkum města kontrastů a taky Maglevu, nejrychlejšímu pozemnímu dopravnímu prostředku v pravidelném provozu, který jezdí právě na letiště (až 430 km/h). Případný hotel u letiště Pudong jde na vaše náklady, lze se pohodlně vejít do 1.000 Kč za jeden pokoj.

Jižní Koreu zastihnete v nejkrásnějším jarním období, kdy bude příroda svěže zelená a kvetoucí, země leží v podobných zeměpisných šířkách jako Česko. Příklady níže znázorňují všechny dostupné termíny, které jdou reálně koupit, je možné, že se někde schovávají ještě další, budeme hledat.

Pozor na střídání letišť v Soulu, v některých případech je odlet z jiného (Gimpo) než přílet (Incheon).

Pusan:

Soul:

Tegu (Daegu):

Dobrá cena se schovává i v případě letů na filipínský ostrov Cebu, avšak nejspíš jen v termínech od 6. do 16.3.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Tegu
Jižní Korea

od 8 251 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 30 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Praha
Česká republika
Pusan
Jižní Korea

od 9 101 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 30 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Praha
Česká republika
Soul
Jižní Korea

od 9 196 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 30 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Praha
Česká republika
Cebu
Filipíny

od 12 191 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 32 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 14. 02. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 14 000 Kč. Ušetříš přibližně 41 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání míst v tarifní třídě T.

Na jaké termíny jsou letenky?

Březen a duben

Jsou během letu přestupy?

Dlouhé či kratší přestupy na letišti Šanghaj Pudong, do 24 hodin čistého času bezvízové.

S kým poletím?

Se členem aliance SkyTeam China Eastern Airlines.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně letenky jsou 2 odbavená zavazadla na osobu, každé z nich do 23 kg (+ standardní příruční).

Co podniknu v destinaci?

Jižní Korea, Filipíny

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ahoj všem, to je super. Jen nění nějaký termín ještě nějak k tomu květnu někam do jižní koreje pro dva? Díky moc za info

před 3 hod
David Eiselt
  • Právě online
  • Přidal se před 6 lety
  • Napsal 9055 komentářů
  • Poslat zprávu

Tyhle ceny bývají jednorázové. Vždy se vypustí desítka míst z Prahy a jakmile se vyprodají, čeká se další měsíce na nová :)

před 3 hod

Škoda :(

před 2 hod

Díky za odpověď.

Zdravim. Očekává se ještě nějaká akce na letenky do Vietnamu na duben/květen, tzn. za 2.5 měsíce? Má Qatar Airways tendenci spíše zdražovat, nebo už se ceny moc hýbat nebudou? Děkuju

Odpovědět
před 4 dny

Koupeno, díky.

Jen se chci ujistit ohledně víza při přestupu v Šanghaji. Při cestě tam přílet večer, odlet ráno, tam by to mělo být bez víza.

Na cestě zpátky přílet 13:05, odlet 2. den 11:00. Je to sice méně než 24 hod, ale je tam ten následný stopover v Xi-An. Na letence ani nenajdu kdy a na jak dlouho. Tady píšete, že vízum nebude třeba, ale podle článku o vízech do Číny, který jste publikovali nedávno bychom ho asi měli mít. Jak to tedy je? Nechci s dětma strávit 24 hodin na letišti pak :(

Odpovědět
před 4 dny

Letí někdo 6.3 od 13:3O s návratem ve 12:00 16.3?

před 5 dny

Ne, proč?

Ahoj, jde to někomu rezervovat? Např. odlet 6.3 návrat 15.3 to píše že je to nedostupné - po refreshy či znovu zadání data mi to ale tuto nabídku najde, že je dostupná. Po kliku na rezervovat to bohužel nejde

před 5 dny
Kryštof Hájek

Vzhledem k malému množství termínů už bude pravděpodobně většina z nich vyprodána, u China Eastern se tarify nahrávají offline, takže proto tahle nedokonalost.

Avatar uživatele J0x
J0x

Žádný problém jsem s nimi nezaznamenal, jen na letištích v Šanghaji a Xi'Anu mi připadli ouřadové nějací zmatení kvůli vízům (resp. bezvízovému transferu), ale doletěli jsme. :)

Odpovědět
před 5 dny

A fakt lietajú z Prahy? Lebo na ich oficiálnej Route map, Praha nie je... :D http://tw.ceair.com/muovc/public...lt_map.htm

před 5 dny
Kryštof Hájek

Ano, létají z Prahy dlouhodobě, a to na dvou linkách: Praha - Šanghaj a Praha - Xi'an - Šanghaj. Mapa je zjevně dost dlouho neaktualizovaná, například do Hamburku už dávno nelítají.

před 5 dny
muf2muf

Tak to je sakra dlouho neaktualizovaná mapa! :-D

V prosinci 2016 jsem s nimi letěl přímý let do Šanghaje, takže určité z Prahy létají :-)

Ahojte, dik za super tip, celkom mi to pasuje len som nikdy s nimi neletel, máte niekto skúsenosti s China Eastern Airlines?

před 5 dny
Leny

Stoprocentně doporučuji! Letěli jsme s nimi trasu Praha - Bangkok a zpět, sice jsme měli trochu šílené přestupy, ale to byla naše chyba (snaha o úspory), jinak vše bez problémů. Při cestě z ČR jsme se snadno domluvili se slečnou u odbavení, abychom si mohli zavazadla vyzvednout až v konečné stanici a tedy nemuseli jsme se o ně při přestupu vůbec starat, při cestě zpět to možné nebylo, ale zřejmě je to o lidech. Co se týče letadla - spokojenost s vybavením na delší i kratší úseky cesty, milé a usměvavé letušky. Vždy jsme dostali jídlo, případně několik, stále nabízeli vodu a čaj, nechávali tmu na spaní, ale mohli jsme koukat na filmy nebo poslouchat hudbu na individuálních obrazovkách.

před 5 dny
Andrea

Wow. No to znie asi ako kazda klasicka aerolinka :)

před 5 dny
muf2muf

Nedivím se jí. Můj první dálkový let ve widebody letadle bylo právě s China Eastern, do té doby jen několik skoků po Evropě (povětšinou easyjet). Poprvé jsem dostal najíst a napít, poprvé jsem šel v letadle na záchod, poprvé jsem viděl IFE. Navíc zrovna náš let obsluhovaly extrémně štědré letušky, protože jsem dostal 3x teplé jídlo a k tomu snad 15 pytlíčků s oříšky (kdykoliv letuška prošla, nechala mi pytlík na stolku), vypil jsem asi 4 nebo 5 plechovek čínského piva. Z letadla jsem vylezl přejezený , v porovnání s evropskými nízkonákladovkami to byl zkrátka jiný svět :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Jižní Korea Přílet na letiště Tegu , Pusan Gimhae , Soul Incheon

Země kimchi

Jižní Korea je moderní zemí s odlišnými zvyky, ale jakmile zmíníte, odkud jste, dostane se vám většinou vřelého přijetí, neboť Praha je proslulá díky korejské telenovele Milenci v Praze. Možná je to i jeden z důvodů, proč naopak my v Praze potkáváme všudypřítomné fotící Korejce.

Průvodce pro Jižní Korea
Průvodce pro letiště Tegu
Průvodce pro letiště Pusan Gimhae
Průvodce pro letiště Soul Incheon

Zavřít boční panel
Filipíny Přílet na letiště Cebu Mactan

Rozmanité a zábavné, to jsou Filipíny

Filipíny jsou ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii v Tichém oceánu. Nejbližsími sousedními státy jsou Taiwan na severu, Indonésie na jihu a Malajsie na jihozápadě.

Cestovatelé na Filipíny jezdí kvůli jejich biodiverzitě. Najdete zde překrásné pláže, hory, vodopády, rýžová pole, deštné pralesy, jeskyně a především místa na šnorchlování a potápění, která patří k nejvyhledávanějším a nejkrásnějším na světě.

Průvodce pro Filipíny
Průvodce pro letiště Cebu Mactan