Pláže Madagaskar

Madagaskar z Prahy přímým letem s all-inclusive. Zájezd od 22 590 Kč

10 komentářů
2022-09-29T09:00:00+02:00

O akci

Letošní novinkou na poli zájezdů je Madagaskar. Na tento exotický ostrov totiž poletíte od 1. října přímým letem bez mezipřistání z Prahy s aerolinkou Neos Air a letounem Boeing 787 Dreamliner. Zájezdy na týden začínají na 22 590 Kč.

Na Madagaskaru se přistává na malém ostrůvku Nosy Be, které je proslulé jako idylická plážová lokalita. Tomu nasvědčuje i nabídka resortů, které vždy zahrnují all-inclusive stravu.

Madagaskar je z pohledu Covid-19 zcela bez omezení. Obstarat si budete muset pouze víza, a to po příletu na letišti. Dle všeho by měly nově stát 10 EUR pro pobyty do 15 dní, kdo poletí, ať nám prosím potvrdí zde - víza na Madagaskar, děkujeme.

  • Ušetříš až 35 % oproti obvyklé ceně 35 000 Kč
  • Hledej v období od října do prosince 2022
  • Poletíš s aeroliniemi Neos
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je příruční a 23kg odbavené
Madagaskar přímým letem z Prahy
Madagaskar
3 hvězdičky
All-inclusive
Invia logo sleva
22 990 Kč
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2022-09-29T08:11:10+02:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele adela.bur
adela.bur
před měs

Já teda třeba na listopad nemůžu za tu cenu vůbec nic najít. Co dělám špatně?

 

Avatar uživatele
Leoš Literák
před měs

Akce byla publikována skoro před měsícem.

Avatar uživatele
Milan V
před 2 měs

Ubytko 3* na Nosy-Be asi jak které. My jsme 2017 bydleli v tomto https://www.hotel-lesboucaniers-...m/en/hotel

Ofiko 2* zatímco náš pokoj OK, ostatní si stěžovali na základní nedostatky. Nefunkční větrák, protékající WC apod. standard :-) Restaurace a bar s dosti go-slow přístupem, na MDG je to ale dost běžné všude.  Z doslechu (ve stejné skupině se jedna rodina na své náklady přestěhovala do 3*) sem http://vanila-hotel.com/ a údajně velmi dobré. Takže bych se zase tolik nebál. 

Tipy na výlety - Nosy Komba - největší z ostrovů kolem Nosy-Be - malá lemuří rezervace, domorodá vesnice atd. - celkem OK

Nosy Tanikely - malý ostrůvek západně od Nosy Komba - skvělý šnorchlování

Nejlepší pláž na Nosy Be - Andilana Beach taxíkem na severozápad Nosy Be  https://andilanaresort.com/it/? 2017 byl resort zavřený a fungovala tam jen restaurace s výborným jídlem a vstup na pláž byl volný, jak je to teď, nevím

 

Avatar uživatele x46x
x46x
před 2 měs

Moje holka říkala, že 3* jsou na Afriku málo 🤷‍♂️

Piratice
před 2 měs

Přesně! Taky mně to napadlo, tudíž se chci zeptat, jestli tyhle nabídky budou všeobecné nebo CL bude vybírat jen ty, kde by mohlo - neříkám přímo garantovat - to úplně nejde, neb každý očekává od dovolené jiné podmínky ubytování - ale spíš že by si to doporučující koupil sám nebo doporučil přátelům či rodině.

Já s Afrikou mimo pár hodin v Maroku zkušenosti nemám a nepotřebuju "zlaté kliky" jak se vyjádřili v cestovce - taky se obávám vzít méně než 5* , neb "faraon" je moje noční můra.

Může tu někdo napsat zkušenosti s podobným ubytkem na Madagaskaru, nebo i stejným? Klidně bych vzala i 3* a přivezla tam nějaké peníze, pokud to doporučí důvěryhodná osoba z vlastní zkušenosti.

Avatar uživatele Daniela _2
Daniela _2
před 2 měs

Tak jí vezmi do Tunisu. Já byla se spolubydlícími spokojená. Netopýři, myši, komáři a hlavně lemuři. Faraona jsem nepotkala ani v Egyptě. Z Afriky jsem viděla dost, ale manžel mi říká, že vydržím dost, bo nejsem princezna

Piratice
před 2 měs

Nj, když Madagaskar není Tunis, i když je to Afrika. Do Tunisu se dá "odskočit jen tak od plotny"...Madagaskar by přece chtěl nějakou přípravu.

Avatar uživatele Daniela _2
Daniela _2
před 2 měs

Jakou přípravu? Pokud jedeš do rezortu, tak ho většinou člověk ani neopustí. Možná jen na organizované výlety. Pokud jedeš po vlastní ose, tak je příprava fakt důležitá. Já bych jela zpět hned, už jenom kvůli ceně. To co stojí zájezd mě loni stála jen letenka na Madagaskar. Projeli jsme ho od východu na západ středem ostrova a zpět, pak na sever a nakonec týden relax na Nosy Be. Na pláži jsem vydržela den a pak jsme opět chodili a jezdili po ostrově. Snídaně a večeře na hotelu, jinak jsme jedli na ulici. Kolikrát jsme si koupili jídlo cestou a v hotelu nešli ani na večeři. K tomu láhev Dzama rumu a byl vždy krásný večer

Piratice
před 2 měs

Co, kdy, a za kolik se dá vidět mimo resort. Resort beru jako zázemí, to ze nebudu v Africe spat pod širakem neznamená, že nechci vidět víc než nudli moře před resortem. Jenže to bych měla mít něco načteno předem.

Po lemurech Toužim cele věky a nevěřila jsem, že muže být reálné se tam dostat. Zároveň jsem ve věku kdy nehodlám bezhlavě riskovat a pouštět se do něčeho na co nemám.

Avatar uživatele Daniela _2
Daniela _2
před 2 měs

Na Madagaskaru jsem nespala pod širákem. Ty spolubydlící jsem měla v Bungalovu na pláži na Nosy Be. Na Nosy Be jsme navštívili LemuriaLand. Loni byl ještě kvůli covidu  oficiálně zavřený, ale ochotných průvodců za pár ariary tam bylo dost. Cenu ti fakt nepovím.  Celý park jsme měli sami pro sebe. Lemuři měli po dva roky minimální kontakt s lidmi, ale i tak mám skvělé fotky.10000 ariary bylo asi 55 kč. Vím že půl litru Dzama rumu a litr coly stálo 7200 ariary. Všude tam roste ylang ylang (základ do parfémů) a celý ostrov nádherně voní. Pro mě jako astmatika to byla noční můra. Pak jsme byli v rezervaci Lokobe. Poslední zbytek původního pralesa na ostrově. Zde jsme konečně našli uroplaty. Dále jsme viděli modré chameleony pardálí, brokezie ( blbě se v podrostu hledají, jsou 0,5 - 1,5cm velké), lemury. Vždy jsem měla ráda lemury kata, ale po návštěvě Madagaskaru vyhrávají sifaky. Když už jsme nevěděli co, tak jsme šli po pobřeží třeba 10 km a pak tukáčem zpět. Musím říct, že mi dvacet už bylo dávno, jsem už za padesátkou, ale bylo to skvělé. Je pravda, že při přechodu tsing, jsem si sáhla na dno, ale bylo to super.

Další akce