Eagle Square

Na jaře na Langkawi a do Kuala Lumpur pod desítku i se zavazadly. Letenky od 9 568 Kč

10 komentářů
2019-09-21T09:00:00+02:00

O akci

Ostrovní destinace patří bezesporu mezi nejoblíbenější cíle všech cestovatelů, nejinak je tomu i u malajského souostroví Langkawi. Ikonické Langkawi poskytuje skvělou infrastrukturu a není tolik zahlcené turisty jako vzdušnou čarou dvě stě kilometrů vzdálený thajský ostrov Phuket či velmi populární Krabi. Bude-li to vaše první cesta do Malajsie, neměli byste si nechat ujít hlavní i její hlavní město, k tomu vám opět dopomůže výhodná open-jaw letenka. Přelet mezi Kuala Lumpur a Langkawi je otázkou pár stokorun, a to včetně zavazadla k odbavení. Vždy porovnejte ceny všech dopravců, kteří na dané trase operují.

Termínů je sice jako šafránu, ale může vám přijít vhod ten, který obsáhne velikonoční svátky, v odkazech jako open-jaw letenka kombinující Kuala Lumpur a Langkawi. Odlety volte březnu, návraty pak kdykoliv od konce března.

Itineráře těchto letenek zahrnují specifické lety z Vídně do Kantonu, u kterých budete absolvovat tzv. technické přistání, to proběhne v čínském Urumči, kde se zdržíte 2 hodiny a dále budete pokračovat stejným letadlem pod stejným číslem letu. Vaše budoucí letenka musí tedy obsahovat pouze lety CZ6022 z Vídně do Kantonu a z Kantonu do Vídně pouze CZ6021 na zpáteční cestě.

  • Ušetříš až 36 % oproti obvyklé ceně 15 000 Kč
  • Hledej v období Odlety v březnu, návraty od konce března
  • Čeká tě přestup na letišti V Urumči a v Kanton
  • Poletíš s aeroliniemi China Southern Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Na cestu se můžete sbalit do kufru, který nesmí mít více než 23 kg, k tomu si můžete vzít standardní příruční bagáž
VIE/Vídeň
LGK/Langkawi
Zpáteční letenky
22 hodin letu (2 přestupy)
VIE/Vídeň
KUL/Kuala Lumpur LGK/Langkawi
VIE/Vídeň
Open-jaw letenky
22 hodin letu (2 přestupy)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Langkawi, letiště Kuala Lumpur.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2019-09-20T21:16:26+02:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Dana
před 4 lety

Ahoj, letenky jsme koupili a včera nám přišel email, že lety ruší. No na jednu stranu fajn, že to ví 3 měsíce předem :-( a nemusí platit za zrušení letu do 14 dnů před odletem , ale ani nenabízejí jinou variantu. Solidní jednání.

Avatar uživatele
cali
před 4 lety

Tak solidní jednání nevím... Já to řešil přes svátky, odlet počátkem února. Storno oznámil prodejce, psal jsem CZ, nakonec nejkomunikativnější byla pobočka ve FRA. Ti psali, že jde jen o změny letu do CAN a že mám změnu komunikovat s prodejcem, že jsou alternativy, ten ale opět potvrdil storno. Tedy opět dotaz na CZ, ti napsali, že změna je možná a že naše letenky jsou stále ok, nakonec jsem jim tedy sám navrhl změnu trasování jejich letem z KUL. Mezitím prodejce vrátil peníze a od CZ samozřejmě od té doby ticho po pěšině... Na druhou stranu to kluci z garáže poslali za týden od oznámení storna, což příjemně překvapilo a i komunikace byla plodnější než z CZ:-)

Avatar uživatele
Dana
před 4 lety

Trochu se ztrácím ve zkratkách :-( My jsme letenky našli tady na Cestuj levne, při koupi nás to odkázalo na Student agency. Od nich přišel email, že jsou lety zrušené a když jsem tam volala, tak prý v dubnu nemají žádné lety a není to jak nahradit. To asi nemám jinou možnost než nedobrovolné storno, že?

Avatar uživatele Honzik _2
Honzik _2
před 4 lety

Nam se stalo neco podobneho v listopadu, 3 mesice koupene letenky, neco pres mesic do odletu a najednou zruseno. I kdyz jsme si byli schopni najit na webu prepravce rozumne alternativni lety (zrusen byl jeden let ze ctyr), tak prodejce byl neoblomny a nepripousteli diskuzi o zmene. Takze jsme koupili jiny let a samozrejme nas to stalo o trochu vic, ale s tim se holt nic nenadela.

Avatar uživatele
cali
před 4 lety

Jasně, se zrušením se musí vždy počítat. Mně ale naštvala komunikace CZ, kdy lety byly zrušené, prachy už šly zřejmě prodejci a sales manager Germany psal, že se to vyřeší a že máme kontaktovat call centrum a řešit to. Prostě zbytečná několikadenní aktivita v období svátků. Druhá věc, že to přesměrování bylo na jejich let, který pořád je v systému, který byl volný. No nic, 100x to vyjde, jednou ne:-)

Avatar uživatele Toimas
Toimas
před 4 lety

Langkawi je super oddychovka a kromě polehávání na pláží se tam dá dělat mraky aktivit. Nějaké tipy můžete najít tady - https://etabroad.com/cs/co-delat...5-aktivit/

Avatar uživatele
PanTau
před 4 lety

Si děláte srandu ne? Nejdřív hejtujete lidi, že je to blbost s tím přestupem a teď to tu naférovku nabízíte?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Nikde na webu nedohledáš oficiální info o tom, že letět takto můžeš :) proto to varování. Nyní máme od cestovatelů ověřené, že to jde, ale jen na konkrétní lince, viz výše.

Hejt padá stále na ty, kteří propagují lety s klasickým přestupem v URC :) a že těch webů stále je...

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 4 lety

Na rozdíl od jiných portálů jsme se chovali obezřetněji. Myslím, že opatrnost byla na místě, neboť před pár měsíci byly v éteru protichůdné informace, jak to s tím technickým stopem v Urumči vlastně je. Z velvyslanectví, od agentur, prostě odevšad přicházely informace, které byly víceméně shodné s tím, co si může obyčejný člověk dohledat ve veřejně dostupném Timaticu, tzn. že majitel letenky s přestupem v URC a zároveň v CAN si musí vyřídit tranzitní vízum. Bylo zcela logické, že aerolinka nebude kanibalizovat vlastní linku, proto jsou tyto lety odbavovány ve zvláštním režimu. Jak už bylo mnohými řečeno, v Urumči procházeli jakousi improvizovanou pasovkou, kde každý obdrží zdarma tranzitní víza na 24 hodin a pak letí dále do Kantonu.

K tomu, abychom konečně začali inzerovat nabídky s letenkami s tímto specifickým přestupem, jsme právě potřebovali získat dostatek důkazů, že člověk držíce tento tiket nebude mít na cestě žádný problém.

Avatar uživatele
Veru
před 4 lety

Super, tenhle let jsme kupovaly asi před 4 měsíci, cena byla 8700, přelet do Kuala máme s AirAsia asi za 900,-,..letíme v listopadu tak snad to bude pořád bezvízové :D

Další akce