Nejlevnější Filipíny z Prahy na jaře i v zimě. Letenky od 14 713 Kč

Akci sepsal Kryštof Hájek
2023-02-09T13:33:06+01:00 10 komentářů
Banaue -30 %

O akci

Ceny letů do Asie zažívají nekonečný růst a proto se z jakékoliv zpáteční letenky do východní či jihovýchodní Asie pod 15 tisíc korun stává dobrá akce.

Jednu takovou si připravila hongkongská aerolinka Cathay Pacific ve spolupráci s British Airways, která nabídne zpáteční letenky z Prahy do filipínské Manily za 14 713 Kč. Samozřejmostí u asijských aerolinek je odbavené zavazadlo v ceně.

Nejvíce levných letenek je dostupných od října do poloviny prosince, ale za uvedenou cenu najdete letenky už v květnu.

Transfer přes Hongkong je už nyní možný bez jakýchkoliv podmínek, vstup na Filipíny je stále podmíněn buď očkováním proti Covidu nebo antigenním testem provedeným 24 hodin před odletem.

Před cestou

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Manila.

Tento článek může obsahovat affiliate odkazy, ze kterých může náš redakční tým získat provizi, pokud na odkaz kliknete. Viz naše stránka s Reklamními zásadami.

Hlídač akčních letenek

Nejlepší nabídky vydrží zpravidla jen pár hodin. Dáme ti vědět ihned, jakmile se objeví

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce