Zimní obleva cen u ČSA do celé Evropy. Letenky od 1 671 Kč

Zpáteční
Před 8 měs

Jak akci využít?

Akční letenky s ČSA nejsou častým předmětem našich příspěvků, nicméně i náš národní dopravce umí příjemně překvapit. Na prakticky celou zimní sezónu nabízí zlevněné letenky do mnoha svých destinací a i když se u některých dají očekávat i lepší ceny od nízkonákladové konkurence, rozhodně velkým plusem je dostupnost termínů téměř na každý den, a to i přes Vánoce či Nový rok u vybraných destinací!

Akční ceny se netýkají jen zpátečních letenek, libovolně můžete vybírat i z jednosměrných. Např. Praha – Frankfurt za 945 Kč!

Nemusíte tak dlouze zjišťovat, zda vám šéf dá dovolenou na termín, kdy má Wizz Air či Ryanair akce, prostě si vyberte termín dle libosti.

Letenky

Běžná cena: 3 000 Kč
 • Praha - Stockholm
 • Zpáteční letenka
 • Na Listopad - březen
 • 0 přestupů
 • 2 hodiny letu

Cena od 1 671 Kč 

Vyhledej letenky od 1 671 Kč

cestujlevne.com

 • Praha - Kodaň
Kam Kodaň Kodaň
 • Zpáteční letenka
 • Na Listopad - březen
 • 0 přestupů
 • 1 hodinu letu

Cena od 1 862 Kč 

Vyhledej letenky od 1 862 Kč

cestujlevne.com

 • Zpáteční letenka
 • Na Listopad - březen
 • 0 přestupů
 • 2 hodiny letu

Cena od 2 069 Kč 

Vyhledej letenky od 2 069 Kč

cestujlevne.com

 • Praha - Paříž
 • Zpáteční letenka
 • Na Listopad - březen
 • 0 přestupů
 • 2 hodiny letu

Cena od 2 022 Kč 

Vyhledej letenky od 2 022 Kč

cestujlevne.com

 • Praha - Brusel
Kam Brusel Brusel
 • Zpáteční letenka
 • Na Listopad - březen
 • 0 přestupů
 • 2 hodiny letu

Cena od 1 972 Kč 

Vyhledej letenky od 1 972 Kč

cestujlevne.com

 • Praha - Frankfurt
Kam Frankfurt Frankfurt
 • Zpáteční letenka
 • Na Listopad - březen
 • 0 přestupů
 • 1 hodinu letu

Cena od 2 388 Kč 

Vyhledej letenky od 2 388 Kč

cestujlevne.com

 • Praha - Luqa
 • Zpáteční letenka
 • Na Říjen
 • 0 přestupů
 • 2 hodiny letu

Cena od 2 903 Kč 

Vyhledej letenky od 2 903 Kč

cestujlevne.com

Ukázka letenek z 27. 04. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 3 000 Kč. Ušetříš přibližně 44 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Libovolné dny od listopadu 2017 do března 2018.

Dopravce

Akční ceny se týkají naší národní aerolinky ČSA Czech Airlines.

Zavazadla

S výjimkou trasy do Paříže je na všech linkách v ceně pouze příruční zavazadlo.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Dobrý den, chci se zeptat, jak je to s příručním zavazadlem u ČSA respektive u této akce? Vím, že velké zavazadlo si musím doplatit,ale malé je normálně na palubu dovolené? A jsou nějaké rozměrové limity? Díky za odpověď.

Avatar uživatele

Dobrý den, mohu mít dotaz jak je to se storno podmínkami u těchto letů, je možné přerezervování, či zrušení letenky? Pokud ano s jakými podmínkami. Moc děkuji.

Dobrý den Libore, podmínky určuje vždy přepravce a liší se dle tarifu (ceny letenky).
V tomto případě je možné změnit termín za 60 € + případná změna ceny letenky. Zrušení ani změna jména nelze.

Avatar uživatele
Škoda, že tam není takové Portugalsko nebo nějaké Kanárské ostrovy :)
Avatar uživatele
Mohli by ještě přidat Barcelonu a bylo by to fajn :-)

O to se postará Ryanair od 1.11. :)

Avatar uživatele

Proč tam není kalendář termínů?

V tomto případě by snad ani neměl smysl, letenky jsou dostupné téměř na každý den uvedeného období.

Avatar uživatele kopecky

Díky za info. Tak to pro mě zajímavé nebude. Všude tam jsem už byl. Rád bych trošku ve větší "exotiku". Třeba něco na Balkáně.

Balkán je bohužel zatím z Prahy taková bílá díra na mapě, lepší to už je z Bratislavy – Niš, Skopje, Tuzla, Kluž...

Avatar uživatele kopecky

To jsou všechny destinace?

Ty nejzajímavější... Miláno pod 2 tis. není až taková pecka. Malta je na podzim za 2,9 tis. (OK), Hamburk jde též za 2.388 Kč atd.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Tam jsi ještě nebyl!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

Hurá za zážitky!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Švédsko Přílet na letiště Stockholm Arlanda

Zažijte polární záři nad zemí vikingů

Švédsko se nachází ve Skandinávii na severu Evropy. Díky Golfskému proudu je zde však překvapivě mírné klima.

Máte rádi nedotčenou přírodu a putování po horách? Chcete si užít klid na nádherných pláží bez turistů? Zajímá vás historie vikingů? Chtěli byste vidět polární záři? Nebo snad půlnoční slunce? To vše a nejen to můžete v této krásné severské zemi objevit.

Průvodce pro Švédsko
Průvodce pro letiště Stockholm Arlanda

Zavřít
Ikona pinu
Dánsko Přílet na letiště Kodaň

Nejmenší evropská severská země s nejšťastnějším obyvatelstvem

Dánsko je nejmenší z evropských severských zemí. Leží na Jutském poloostrově a na stovkách ostrovů a ostrůvků v okolí, z nichž největší je Sjælland, na němž se nachází i hlavní město Kodaň a soustřeďuje se zde nejvíce obyvatel, protože 6 z 10 Dánů osidluje právě území kodaňské aglomerace. Dánsko má dvě autonomní území – Faerské ostrovy a Grónsko, tento celek se pak nazývá Dánské království. Dánsko patří do EU, zatímco Faerské ostrovy a Grónsko tam nepatří. Jediným pevninským sousedem Dánska je Německo, dalšími zeměmi v těsné blízkosti jsou Polsko, Norsko a Švédsko.

Dánové patří k nejšťastnějším národům na světě a není se čemu divit, protože kvalita života v Dánsku je podle celosvětových statistik jedna z nejvyšších. Dánsko je země Hanse Christiana Andersena, země ikonické stavebnice lego, můžete se zde kochat nádhernými přírodními scenériemi, malebnými vesničkami na venkově nebo navštěvovat starobylé hrady a pevnosti připomínající dřívější vliv Vikingů. Dánsko je posedlé kvalitním designem, detaily a dokonalým zpracováním i v něčem tak všedním, jako je kodaňské metro nebo dánské vlaky. 

Kodaň sama o sobě je opravdovou výkladní skříní Dánska a každý si zde přijde na své. Pokud vás omrzí dánský venkov, tak můžete strávit (nejen) v Kodani noc v jednom z místních nejvyhlášenějších barů, nebo alespoň při teplém letním večeru navštívit s přáteli nějakou z místních restaurací, protože ty mají nejvíce michelinských hvězd ze všech měst severní Evropy. Noční život je v dánských velkých městech velice pestrý a často je k němu i nějaký kulturní doprovod. Dánsko je zkrátka ideální zemí prakticky pro každého cestovatele, jedinou vadou na kráse jsou místní poměrně vysoké ceny.

Průvodce pro Dánsko
Průvodce pro letiště Kodaň

Zavřít
Ikona pinu
Itálie Přílet na letiště Rome Leonardo da Vinci-Fiumicino

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie
Průvodce pro letiště Rome Leonardo da Vinci-Fiumicino

Zavřít
Ikona pinu
Francie Přílet na letiště Paříž Charles de Gaulle

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie
Průvodce pro letiště Paříž Charles de Gaulle

Zavřít
Ikona pinu
Belgie Přílet na letiště Brusel

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie
Průvodce pro letiště Brusel

Zavřít
Ikona pinu
Německo Přílet na letiště Frankfurt

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Frankfurt

Zavřít
Ikona pinu
Malta Přílet na letiště Luqa Malta

Rozmanitý ostrovní stát ve Středozemním moři

Málokterý ostrov ve Středozemí toho může nabídnout tolik jako Malta. I přes to, že se jedná o nejmenší stát v Evropské unii, naleznou tu své snad všechny věkové skupiny s rozličnými zájmy.

Rodinám s dětmi poskytne moře, pláže, teplo, slunce, mladším rušný noční život a starším naopak klid ve slunci souostroví. Na každém rohu na vás navíc bude dýchat bohatá historie se všudypřítomnými památkami, které ani nestihnete všechny projít. To vše pouhé 2,5 hodiny letu z Prahy.

Průvodce pro Malta
Průvodce pro letiště Luqa Malta