Cala Brandinchi

Prázdninové přímé lety na Sardinii z Prahy. Letenky od 1 735 Kč

11 komentářů
2021-05-21T10:20:43+02:00

O akci

Společnost Volotea opět obnovuje svoji linku mezi Prahou a sardinským městem Cagliari a na tři prázdninové termíny nasazuje velmi příznivé ceny. V letošní sezoně to zatím vypadá, že na prázdninové termíny s nižšími cenami z Prahy počítat nemůžeme. Nejlevnější letenky jsou dostupné na tyto termíny s tím, že za 68 EUR jsou volná 2-3 místa, další pak za 72 EUR:

  • 22. – 25.7.
  • 22. – 29.7.
  • 15. – 19.8.

Při koupi do 31.5. můžete termín letu měnit bez poplatku za změnu, avšak s doplatkem do aktuální výše ceny nové letenky.

Ubytování, průvodce a zájezdy

Kde se ubytovat, rezervovat auto? Prázdninové ceny ubytování na Sardinii bývaly velmi vysoké, nicméně letos v pohodě pořídíte ubytování v hezkém penzionu či apartmánu kolem 1 600 Kč na noc pro 2.

Co na Sardinii? Na svou cestu se připravíte s naším praktickým průvodce, třeba těmito 27 místy co vidět na Sardinii. Ovšem svou inspiraci hledejte i v cestopisech od Baťůžkářů a Sardinie za Kačku.

Preferujete zájezd s cestovní kanceláří před cestou "sestav si sám"? Podívejte se na výpis aktuálních zájezdů na Sardinii, jejichž cena se při dopravě letecky pohybuje od 11 000 Kč na osobu za týden.

Podmínky pro cesty

Itálie od 15.5. zrušila povinnou karanténu a nově stačí jen 48 hodin starý antigenní test. Před zpět do ČR je nutné provést ještě v Itálii alespoň antigenní test (max. 24 hodin starý), který je možný absolvovat před odletem na letišti Cagliari za 45 EUR. Zatím je Itálie v červené kategorii a nejspíš se nedá předpokládat, že na červnové termíny se dostane do oranžové, proto je nutné počítat po příletu do ČR s dalším PCR testem, do jehož výsledku musíte být v izolaci.

  • Ušetříš až 61 % oproti obvyklé ceně 4 500 Kč
  • Hledej v období Červenec a srpen, viz detailně výše
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Prahy na letiště Cagliari
  • Poletíš s aeroliniemi Volotea
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně 2 příruční: 55 x 40 x 20 cm a menší 35 x 20 x 20 cm do 10 kg
PRG/Praha
CAG/Cagliari
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
1 735 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Cagliari.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2021-05-21T08:46:03+02:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Marek
před rokem

Ahoj, máte někdo zkušenost s dostáváním se z letiště po nočním příletu po půlnoci? Údajně jsou tehdy zavřené autopůjčovny a nejede ani public transport. V Cagliari bychom se nutně zdržet nepotřebovali... ale takhle asi nezbývá než taxík do blízkého ubytování na jednu noc a vyrazit až ráno..? Díky!

Avatar uživatele
Vlasta
před rokem

Ahoj,

mame letenky na Sardinii na začátku července.

Nyní uz je pro cestu tam dostatečný jen antigenní test. Netušíte,prosím,zda výsledek testu musí byt i v angličtině?připadně jak potvrzeni v Aj získat? Byla jsem na antigennim dvakrát a vždy jsem dostala jsem papír se zaškrtnutým výsledkem,tak nevím,zda je toto dostatečné.

Moc díky:)

Vlasta

Avatar uživatele
Jaroslav Kulišťák
před rokem

Jak je to tedy se zavazadly? objednali jsme si letenky na srpen, součástí je zdarma

1 × Malá osobní taška

35 × 20 × 20 cm , 3 kg

1 × Příruční zavazadlo

55 × 40 × 20 cm , 7 kg

ale v mailu přišla informace , že : příruční zavazadlo na palubě není povolené. Můžete si vzít pouze malou tašku, která se vejde pod sedadlo. Jakákoli větší zavazadla musejí být odbavena. Máte s tímhle někdo zkušenost?? V případě, že si každý vezmeme tyto dvě zmiňované zavazadla, myslíte že budou dělat na letišti problémy s případným doplacení odbavení příručního zavazadla? Nebo ho prostě jen při vstupu do letadla dají do zavazadlového prostoru- to už se mi totiž párkrát stalo. Díky za všechny komentáře.

Kryštof Hájek
před rokem

To větší příruční zavazadlo bude nutné odbavit, ovšem zdarma., viz detailní informace na webu Volotea: "Each passenger may take 1 handbag and 1 other item of hand baggage with them completely free of charge. Remember that only if you have priority boarding you can take your cabin bag (50 x 40 x 20 cm) on board. Otherwise, you have to check it free of charge."

Avatar uživatele Andrea _16
Andrea _16
před rokem

Ja jsem sice otazku nepokladala, ale dekuji.

Jeste se zeptam - pro toto prirucni ale odbavovane zavazadlo tedy neplati limity pro tekutiny 100 ml/ks? Dekuji.

Avatar uživatele
Zuzana Víchová
před rokem

Dobrý den, máte někdo zkušenost s půjčením auta až na místě např. v Cagliari na letišti bez předchozí rezervace? Dívala jsem se na ceny autopůjčoven na netu a ceny na srpen mi přišly dost přemrštěné oproti recenzím o cenách, které jsem našla..🙂 Vyhodilo mi to cenu okolo 10000,- na 6 dní, což mi přišlo docela hodně, v recenzích od lidí, kteří navštívili Sardinii jsem našla úplně jiné ceny. Díky za každou odpověď.

Avatar uživatele
Tomáš Stárek
před rokem

Zdravím. Půjčovat na blind a zvlášť u neprověřený půjčovny je z mýho pohledu risk. My vždy bookujem dopředu ve srovnávači si najdeme vyhovující společnost a auto, který si před půjčením prohlídneme a event. nafotíme. Omlouvám se, že jsem nebyl nápomocen.

Avatar uživatele
Ivan
před rokem

No pravda je, že jsem zkoušel několik srovnávačů a ceny na srpen jsou fakt brutální.

Avatar uživatele Matous
Matous
před rokem

V srpnu mají dovolenou všichni Italové a obzvlášť jejich oblíbené prázdninové destinace, přesně jako Sardinie, jsou nepoužitelné. Přemrštěné ceny, davy, všechno obsazené. Ve velkých městech je sice poloprázdno, ale zase je tam největší vedro a polovina podniků zavřená, protože majitelé jsou u moře. Ve zkratce, do Itálie v srpnu ne :)

Avatar uživatele
Jaroslav Mendel
před rokem

Právě jsem zachytil, že by Sardínie měla být od 1.6. v bílé zóně, takže by tam měl být volný pobyt a vše otevřeno. Chystáme se tam 5.6.

Avatar uživatele
Leoš Literák
před rokem

Jde vám dokončit platba? Chrome, windows a po zadání karty jen tmavá obrazovka. Zkoušel jsem dvakrát (snad mi to nestrhnou 2x).

Další akce