Pohoří Atlas

Pro nejrychlejší: extra levné lednové lety z Bratislavy do Marrákeše. Letenky od 880 Kč

0 komentářů
2018-12-16T19:51:35+01:00

O akci

Jen pár nejrychlejších z vás uloví jednu z nejnižších cen (ne-li vůbec nejnižší) na přímé lince z Bratislavy do marockého města Marrákeš, které proslulo neopakovatelnou atmosférou místní Mediny i blízkosti atrakcí v podobě pohoří Atlas, Sahary a dalších. Aktuálně na dva lednové (januárové) termíny seženete zpáteční letenky za 34 € / 880 Kč! Buď se můžete vydat na celý týden od 8.1. do 15.1. nebo na 4 dny od 15.1. do 19.1. Je pravděpodobné, že uvedené ceny vydrží aktuální jen pár minut po zveřejnění příspěvku.

K naplánování výletu vám dopomůže náš průvodce po Marrákeši, pročíst si ale můžete i průvodce Casblancou nebo Rabatem – do obou měst se snadno a pohodlně dostanete vlakem. Mnohem pohodlnější však bude půjčení auta, kterým se snadno dostanete i do horských a pouštních oblastí. Počítejte s cenami kolem 650 Kč / 25 € na den.

Nezapomeňte také, že Ryanair povoluje k bezplatné přepravě pouze malé příruční zavazadlo (batůžek), které se vejde pod sedačku před vámi. V případě, že nevyznáváte minimalistický styl cestování, připočtěte si k letence navíc celkem 12 € (6 € v jednom směru) za službu Priority, kdy máte nárok na dvě příruční zavazadla.

  • Ušetříš až 56 % oproti obvyklé ceně 2 000 Kč
  • Hledej v období Leden, viz výše
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Bratislavy na letiště Marrákeš.
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 6 € jedním směrem.
BTS/Bratislava
RAK/Marrákeš
Zpáteční letenky
5 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Bratislava, letiště Marrákeš.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-12-16T20:34:42+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce