Nejdelší linkou světa do Aucklandu. Letenky od 19 322 Kč

Open-jaw
Před 7 měs

Jak akci využít?

Netradičním způsobem můžete pojmout svou cestu na Nový Zéland, kam v právě probíhající akci láká 5* prémiové aerolinie Qatar Airways. Varianta open–jaw letenek z Varšavy do Aucklandu a zpět s návratem do Berlína vychází na 19.322 Kč.

A nejenže oproti standardním cenám ušetříte asi 7.000 Kč, ale budete se moci pochlubit absolvovaným nejdelším komerčním letem, který současný cestovní ruch nabízí. Trasa linky QR920 z katarského Dauhá do novozélandského Aucklandu měří 14.534 kilometrů a doba letu trvá neuvěřitelných 17 hodin a 40 minut! S tímto letem hravě překonáte všechny rekordy ostatních cestovatelů z našeho fóra.

Pokud byste si rádi užívali netradičního luxusu v byznys třídě, využijte nabídky zpátečních letenek ze švédského Stockholmu za 54.938 Kč, což při standardní ceně 90 tis.+ je fér cena.

Všechny varianty lze také naplánovat s možností stop–overu v Kataru, abyste načerpali čerstvé síly na 18 hodin letu. O transitní vízum musíte zavčasu zažádat, zdarma – více našich tipů pro Qatar Airways.

Vlastníte–li platební kartu Master Card, můžete využít 5–10% slevy na webu qatarairways.com při zadání promo kódu MASTERCARD. Akce platí do 21. května.

V případě, že sbíráte míle ve věrnostním programu Qataru, zaregistrujte se do nabídky 2X Qmiles a získejte o 100 % více mil.

Zároveň můžete na webu aerolinií využít produkt +Qatar, který do 30.9. nabízí jednodenní stop–over s ubytováním ve 4* hotelu zdarma. Jednoduše si rezervujte letenky pomocí Multi–city vyhledávání a poté zažádejte o ubytování.

Letenky

Běžná cena: 26 000 Kč
+2
 • Varšava - Auckland
 • Auckland - Berlín
Letenka 1
WAW - AKL
Letenka 2
AKL - TXL
 • Open-jaw letenka
 • Na Červenec - březen
 • 1 přestup
 • 32 hodin letu

Cena od 19 322 Kč 

Vyhledej letenky od 19 322 Kč

cestujlevne.com

 • Stockholm - Auckland
Odkud Stockholm Stockholm Arlanda
Kam Auckland Auckland
 • Zpáteční letenka
 • Na Srpen - březen
 • 1 přestup
 • 32 hodin letu

Cena od 54 938 Kč 

Vyhledej letenky od 54 938 Kč

cestujlevne.com

Ukázka letenek z 10. 05. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 26 000 Kč. Ušetříš přibližně 26 %.

Platnost

Tarif je platný do 15. května.

Termíny

Cesty jsou povoleny v období od 24.7. do 20.12. a následně od 31.prosince dále.

Přestup

Delší přestup využijte k návštěvě Kataru a historického centra – tipy k letišti Doha Hamad.

Dopravce

Prémiová aerolinka Qatar Airways nabídne jedny z nejlepších služeb na nebi.

Zavazadla

V ceně jsou zapsaná zavazadla o celkové hmotnosti 30 kg.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

poradí mi někdo jak v objednávce udělat stopover?

U nás takto https://www.cestujlevne.com/lete...rs_adt%3D1
a na webu Qataru obdobně přes položku Multi City. Pokud letíš do konce září, tak to udělej přes Qatar, ať máš hotel zdarma.
Dauhá je malé město a stačí 1 den.

Avatar uživatele

Ahoj Pokud by někdo chtěl jenom jeden směr tak pře stránky Air NZ se dají najít super ceny.. je to z odletem z Mnichova na říjen/listopad od 12000 jeden směr... https://flightbookings.airnewzea...titinerary

Avatar uživatele Jirka

Ahoj, díky moc za skvělý tip! Na "léto" se na NZ chystáme a přesně tohle jsme hledali - oneway za super cenu. Moc si nám pomohl :-)

Avatar uživatele Petr76

Těch 17+ hodin v kuse je v Y o zdraví v jakékoli konfiguraci a je jedno jestli je aerolinka tzv. "prémiová" nebo ne.

Souhlasím, je třeba dbát více než kdy jindy na pravidelný strečink a pitný režim.

Ale že by vyloženě hrozilo zdravotní nebezpečí na základě dlouhého letu, to ne. Je potřeba se jen hýbat.

Avatar uživatele Petr76

... což je v 777 docela problém, tohle letadlo fakt nesnáším a je jedno jestli je 9 nebo 10 napříč (zlatá 767 a A330/340). Riziko DVT je při takovém letu vyšší než u "normálních" dálkových letů 8-11 hodin a určitě není na škodu brát dva, tři dny před odletem a pak i při mezipřistání acylpyrin (100-200 mg) jako antitrombotikum.

Avatar uživatele miro776

+17h v economy je uz trochu unavne, ale aspon ze qatarske B777-200LR su v konfiguracii 3+3+3 v economy.....

Avatar uživatele padrino11

a v čem je to lepší oproti 2-4-2?

Avatar uživatele

B777 a 2-4-2? :)

Avatar uživatele miro776

Pointa je v tom,ze QR ponechal B77L v konfiguracii 3+3+3, pricom vsetky svoje B77W "vylepsil" na 3+4+3 , tj kazdy centimeter naviac je na takomto letu dobry. Seating 2-4-2 je fajn, ale Qatar tuto linku lieta s B777 a teda ten kdo preferuje 2-4-2 bude musiet vyuzit ineho dopravcu do AKL..

Seating 2-4-2 je snad jen v A330/A340, kterými se z Evropy/Blízkého východu do Austrálie dostanete jen zdlouhavě.

Avatar uživatele Petr76

Proč zdlouhavě? Např. Korean Air codesharuje lety ČSA do ICN právě s A330 a dál pak s A380 nebo 747-8 do Austrálie nebo na NZ. Korean mi na rozdíl od arabských otrokářů (EK, QR a EY) přijdou jako opravdu kvalitní aerolinka ne naleštěná bída koupená přes zprofanovaný Skytrax.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Všude dobře, co doma!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

Tam jsi ještě nebyl!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Polsko Přílet na letiště Varšava Chopin

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko
Průvodce pro letiště Varšava Chopin

Zavřít
Ikona pinu
Nový Zéland Přílet na letiště Auckland

Země Pána prstenů a skvostné přírody

Nový Zéland (anglicky New Zealand, maorsky Aotearoa) je stát v jihozápadní části Tichého oceánu (Pacifiku). Tvoří ho dva velké ostrovy, Severní a Jižní, a další menší ostrůvky. Nejbližší sousední stát je asi 2.000 km vzdálená Austrálie.

Různorodá země plná mohutných hor, krásných pláží, lesů a pralesů, plání a pouští. Najdete zde opravdu vše, co vás napadne. Kromě spousty adrenalinových sportů, které je zde možné vyzkoušet, si můžete projít ty nejkrásnější treky z celého světa, u nichž budete ohromeni krásou místní přírody. Matka příroda si tu opravdu vyhrála!

Průvodce pro Nový Zéland
Průvodce pro letiště Auckland

Zavřít
Ikona pinu
Německo Přílet na letiště Berlín Tegel

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Berlín Tegel

Zavřít
Ikona pinu
Švédsko Přílet na letiště Stockholm Arlanda

Zažijte polární záři nad zemí vikingů

Švédsko se nachází ve Skandinávii na severu Evropy. Díky Golfskému proudu je zde však překvapivě mírné klima.

Máte rádi nedotčenou přírodu a putování po horách? Chcete si užít klid na nádherných pláží bez turistů? Zajímá vás historie vikingů? Chtěli byste vidět polární záři? Nebo snad půlnoční slunce? To vše a nejen to můžete v této krásné severské zemi objevit.

Průvodce pro Švédsko
Průvodce pro letiště Stockholm Arlanda